ПЛЕВЕН - 103

  • 20 555
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5 026
Под пазара на Манеца,под х/л Ростов. Ако поназнайваш Плевен-срещу църквата св. Николай, с/у Театъра...

в дома на книгата не съм сигурна дали има бебешки
Че то и аз не съм сигурна, но там е най-голямото разнообразие, за мое съжаление..
Има и още едно магазинче, но то е доста надолу от театъра, ако тръгнете по Старата главна, пада се в  ляво, с една къща и зайци над вретата.

# 256
  • Мнения: 2 765
 Да, сетих се къде е, много много благодаря, момичета  Hug

# 257
  • Мнения: 5 309
Косе,аз да те помоля ако може да ми дадеш твоя слинг да го покажа на майка да види дали може да ушие на сестра ми.Може и по центъра да се видим като тя си е тук.Деси така ми препоръча.
И все забравям да кажа,че в нашия вход са пуснали едно известие за Мария Миткова от има няма 2 седмици за колет от чужбина.Може би е от редута.Ако някой я познава да й каже.Адресът й е някъде на Данаил Попов. Нади,ти имаше някаква приятелка тук ?
Дунапрен намерих,Вале мерси много за инфото. Струва 25 лв. За голям трябва да отидеш да питаш за точните размери,каза човека,че имат всякакви.

# 258
  • Мнения: 189
Джина,утре ще съм по Центъра.Само да го намеря къде е и ще го взема с мен.Преди обед удобно ли ти е?

# 259
  • Мнения: 2 070
Утре пътуваме за Трявна за националната среща на юлчета 2008, мн се кефя, защото Трявна ми е от най-любимите места в БГ. Ще ходим с колата, затова молбата ми за количка ще я отложа за друг път като съм сама.

Влязох да разгледам мебелите в ларедут, има страхотни бели неща и са май доста скъпи в сравнение с Икеа, затова ще я чакаме, строят я вече.

# 260
  • Мнения: 5 026
Къде ще е Икеа, Деси?

# 261
  • Мнения: 2 070
Някъде в квартал Витоша май.

# 262
  • Мнения: 5 026
Ровнах,попрочетох,мерси! Много съм доволна от което  Grinning

# 263
  • Мнения: 2 142
Деси, в комплекса до полицията има водна гимнастика. Много е добра, защото се натоварваш повече, отколкото прио обикновена гимнастика, а и създаваните вълнички правят антицелулитен масаж  Simple Smile
Как е Ели, все си мисля, че и тя ще се разболее от шарка заради споделеното кроасанче.

# 264
  • Мнения: 189
Чух се със Блек Чери-не е рожденничка днес.Била е на 6 април.Компа й е болен и сега е на доктор,но се надява скоро да й го върнат.Имате много поздрави всички.
С тия фитнеси ме размечтахте,но няма на кой да оставя Хриси,иначе и аз с удоволствие бих тренирала.
Деси,весело изкарване на Националната среща.Да се изфукаш после със снимки.И с Яна ли ще ходиш?
Аз да се похваля,че нашата секция е готова и утре ще ни я доставят.Бързи са-трябваше най-рано другия петък да я направят.Дано до понеделник сме се наредили вече,че само прескачам кашоните Joy Mr. Green

# 265
  • Мнения: 506
Моята дребната не обича плодови пюрета мръщи им се блъска ми ръката и не ги иска.Месни и зеленчукови яде но заради зъба ли и е нещо е намалила яденето иначе млякото си го обича и си го пие с голямо удоволствие.Но само на мляко ли да кара????

# 266
  • Мнения: 22 529
Здравейте момичета. )))

Аз днес хем учих, хем на работа ходих....а утре ще ми е съвсем натоварен ден. Трябва да тичам да взема изследването на Калина, след обед сме на РД...)) дано всичко мине гладко. )))

Да вземете да ми препоръчате педиатър, който дава направления и не се прави на луд да ти обяснява как да се лекуваш с хранителни добавки. Бях доволна от нашата, но тук последната година хич не ми харесва, а сега е моментът за смяна.
А, и още едно изискване - да не е със запазване на час и др. подобни. Защото ако детето примерно е зле, няма да и звъня и тя да ми каже - ами имам свободен час лед 2дни (че и за такива съм чувала).

# 267
  • Мнения: 207
ice, не я насилвай, щом не иска! Няма проблем да си кара основно на мляко и без това до годинката твърдата храна е само за опитване, не за наяждане!

Днес за малко да подпаля къщата! Whistling Докато пържих картофки, се разля олио на котлона и като пламна  hahaha Мъжит ми ме прекръсти на "изгори тенджера"!

Деси, сигурна съм, че ще си изкарате добре!

# 268
  • Мнения: 189
Ти си искала да са картофки-фламбе,а не пържени,признай си!
Айс,не я насилвай,щом хапва повечко мляко няма проблем.Може наистина да е от зъбките.Нали си хапва?! Peace

# 269
  • Мнения: 506
Да има едно зъбче сега и скоро очаквам и другото да поникне.Млякото го обича и нощем се буди и яде.Вероятно е от зъбчето.Има настроение няма температура и разстройство и е весела.Давам и бисквитки и тя ги смуче и солети и давам да ги смуче.Тя всичко слага в устата си цялата ръка си пъха и крачето даже. Simple SmileСлед 1 час ще ходим в градската на разходка.

Общи условия

Активация на акаунт