ПЛЕВЕН - 103

  • 20 554
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 40
Джина, аз съм давала Биогая за колики, но нямаха кой знае какъв ефект, но за летен вирус не знам. Ние ставаме все по-палави, вече сме на фаза отваряне на шкафчета. Simple Smile

# 271
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Джина, по-добре вземи някакъв друг пробиотик. Биогаята ще ти излезе златна. 20-тина лева е шишенцето 5 мл. Те са големи така,че може от тези за смучене като бонбони. Люсил май ги даваше тях,ако не се лъжа.

# 272
  • Мнения: 5 309
Лактофлора дали е същото?
Косе,да ти кажа,че към 11 ще бъдем в музея ако прочетеш.

# 273
  • Мнения: 5 026
И Бамбукита преди ми препоръча Лактофлора. Така и не го купих  Blush

# 274
  • Мнения: 1 955
Онзи олигофрен, който и да е той, наистина е застрелял едната сова. Видях я убита.
Как пък може толкова простотия да има в една глава не знам.......
А и как искам да знам кой е, ако знаете......

Този уикенд ще съм сама с двете деца. Ама сама - без мъж, баби и дядовци. Пълно бойно кръщене  Mr. Green  Да са здрави само инак ще се стиковаме.
Може на някой да му се види смешно, но за мен като за пръв път ми е малко притеснено  Crazy

# 275
  • Мнения: 22 528
Добро утро и от мен. )))

Аз след малко се изстрелвам към Втора клинична да взема изследването на Калина, та да видим дали е гъбичка, или не е. Иначе какво да кажа, забелязва се някакво леко подобрение, но още е далеч от истината.

Дикси, е това е ужасно, да застреляш едно животно, което нищо не ти пречи. Аман от изроди...
А за децата, съм сигурна, че ще се справиш. )))

Ние утре заминаваме за Тетевен, можеше още днес, но мъжа е дежурен. Та довечера ще трябва да оправям багажи, че ние като тръгнем тримата и влача по един голям куфар. ))

# 276
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Дикси, кога, снощи ли са я застреляли? Не съм чула гърмежи, освен свирене на гуми около градинката към 23часа. Ти къде я видя, бебето или голямата е убита? Тъкмо започнах да им свиквам на крякането. Sad Виктор толкова искаше да види сова на живо.

# 277
  • Мнения: 207
Добро утро!
Дикси, какво е станало? Съжалявам, че съм изпуснала да прочета! Embarassed За децата, мисля, че ще се справиш, ако видиш зор, хайде на разходка и ще идваме да помагаме  Wink

Мира, дано вече да намерите лечение, че детенце се е измъчило!

Дани е 8-ми ден с хрема  Crazy И как да не е като аз на 3-я ден реших да спра да му капя капки! Embarassed На мен с капки и без капки все по 7 дни ми вървят сополи! В този ред на мисли- във Варна не знаят какво е "цифка" hahaha

Май само мен ме мързи да излизам сутрин рано! Flutter

# 278
  • Мнения: 1 955
Онзи ден я видях, т.е. на другия след като ти каза, че си чула гърмеж. Голямата е, бебето е още у нас, мести се, де - ту у нас, ту в съседите. Не може да реши кое дърво повече му пасва.  Laughing

Ох...мързи ме. Много.

АниДани, за совата си говорим.

П.П. Много поздрави имате от Валенцето.
Ангел изчуква задницата.
На колата, де  Mr. Green

# 279
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Много жалко за совата,тъкмо снощи щях да пиша,че
са в дървото срещу нашия блок.

# 280
  • Мнения: 154
мили дами, имам проблем. налага се дребния да тръгне наесен на ясла, но от най-близката казаха че са приключили с примане на молби, което е странно, защото не открих никъде срок за подаване на молби.  моля някой , който е минал по този път /а мисля тук са мнозина/ да ми подаде малко информация. в наредбата на МЗ не открих никакви срокове. чудя се да ходя ли да се карам, или не. даже не ме допуснаха да си пусна молба. ама бях с дребния и не ми се вдигаха скандали... благодаря отнапред. Praynig

# 281
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
любомира, молби се подават в началото на годината. А особено сега както има много деца, местата в яслите и градините са проблем. Най-добре според мен, се обади в Общината в отдела по образование. Телефонът е 881-331,  като има нещо аз се обаждам и директно питам там.

# 282
  • Мнения: 154
нади миши съветът от общината е "обкаляйте всички ясли". нямат систематизирана информация за прием и т.н. мдааа. ще се обикаля явно.дано поне намеря нещо в рамките на 3 км. от дома ни... newsm12

# 283
  • Мнения: 154
и настина подаването на молби е целогодишно. само дето никой не го спазва.

# 284
  • Мнения: 5 309
Любомира,по принцип наистина няма срок за подаване на молби за прием поне в детските ясли,ноооооо навсякъде се подават молби януари месец и после не всеки директор се съгласява. Моят съвет е ако не ти е спешно да тръгне от септември да изчакаш,защото след като се сформират групите остават свободни места,някои майки се отказват,защото децата им много боледуват и така.Нас ни приеха февруари месец без никакъв проблем,мисля,че и преди това ще стане.Но сега докато не сформират новие групи наесен се съмнявам някъде да те приемат. Освен с връзки,разбира се.Коя е най-близката ви ясла?

Общи условия

Активация на акаунт