Любители на кучета-8

  • 38 889
  • 442
  •   1
Отговори
# 15
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
 И ние сме тук Simple Smile
Показваме как се суши със сешоар от разстояние, че го е страх от машинката Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 123
Уф....  Cry
отдавна не съм писала. В събота водихме Хъко на "годишен технически преглед" и ваксина. Взеха му кръв за ПКК - ей така профилактично. Днес се обаждам за резултатите - силно повишени чернодробни ензими...
Довечера отиваме на ехограф... Боже дано всичко де е наред, все пак е на 10 години!!!
Аз отсега съм се разциврила. Стискайте палци

# 17
  • Мнения: 165
Здравейте и благодаря за топлото посрещане.  Hug

Уф....  Cry
отдавна не съм писала. В събота водихме Хъко на "годишен технически преглед" и ваксина. Взеха му кръв за ПКК - ей така профилактично. Днес се обаждам за резултатите - силно повишени чернодробни ензими...
Довечера отиваме на ехограф... Боже дано всичко де е наред, все пак е на 10 години!!!
Аз отсега съм се разциврила. Стискайте палци

Fussii,
не се притеснявай, мила. 10 години не са чак толкова много. Аз имам един глезльо на 14,5 г., още не го е пуснал пубертета и му се живее и дивее. Пък и нали знаеш - ще му мине като на куче. Не случайно е тази поговорка. Просто на кучетата се възстановяват бързо. Ще видиш, всичко ще бъде наред.  Peace
А каква порода е твоят Хъко?

Unknown_lady , много ти е сладък пухчото, бонбон за схрускване!  

elndim , ти всъщност знаеш мнението ми за кучетата ти и за породата въобще. Познаваме се от доста време Sunglasses Радвам се, че те намирам тук. Моите песове са бели, големи, с копирани уши и опашки, също руски, по-скоро туркменистански и живеем през две улици от вас  Laughing

Мустакатова
и моята кучка рие със задни крачета след като си свърши работата, но го прави почти непрекъснато. Незнам дали пък това не е признак на доминантност?

Ето ги мойте муцунки. Снимката е отпреди три години, но не намерих по-прясна в момента.

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 14:39 от Джема

# 18
  • Мнения: 459
Джема
Ами с този ник не те познах Simple Smile
Да дойдеш да понамачкаш черньовците тогава Laughing
Вчера един много компетентен чОвек каза, че това кучило е по хубаво от миналото!
какво индиректно признание на тате Князик а? Mr. Green

# 19
  • Мнения: 459
Ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа
И чакаш бебе!
ЧЕСТИТО!!!!

# 20
  • Мнения: 165
Разкри ме за отрицателно време.  Mr. Green
За бебето - благодаря, за поканата да намачкам черньовците - разбира се, че ще се възползвам. В най-скоро време Simple Smile

# 21
  • Мнения: 459
Ще те чакаме:)

# 22
  • Мнения: 2 123
Джема, мерси мила  Hug

Хъкълбери е кокер  Laughing. Можеш да го видиш на първата снимка от първия колаж на Ерота Heart Eyes. Там е със сина ми.

Дано всичко да е наред

# 23
  • Мнения: 98
Fussii, учудих се че бил на 10, защото младее Grinning. И аз ти пожелавам всичко най-наред.
 Джема,  welcome. Преди 3 години си била доста слабичка - как си водила тези двамата сладулковци. Те сигурно взети заедно са по тежки от теб?
  Erota, оправия няма, по-скоро като че ли се усложнява Sad. За пръв път му се случи на 9 месеца, съответно се побърках от страх,какво му е.

# 24
  • Мнения: 2 123
младее, да  Laughing
в страхотна форма е - на това се надявам.... докторите и те ни похвалиха, ама какво от това  Sad
утре ще докладвам

# 25
  • Мнения: 165
Fussii, учудих се че бил на 10, защото младее Grinning. И аз ти пожелавам всичко най-наред.
 Джема,  welcome. Преди 3 години си била доста слабичка - как си водила тези двамата сладулковци. Те сигурно взети заедно са по тежки от теб?
  Erota, оправия няма, по-скоро като че ли се усложнява Sad. За пръв път му се случи на 9 месеца, съответно се побърках от страх,какво му е.

klarisss, благодаря и на теб за посрещането.  Hug

Всъщност, аз все още съм си слабичка (е, това ще се промени за известно време  baby_neutral) и всяко едно от кучетата ми е по-тежко от мен  Mr. Green Ама се водят - с ред и дисциплина всичко се постига. Да водиш по-тежко и по-силно куче от теб е голям кеф, стига от малко да си го научил да работи в твоя изгода.  Peace


Fussii
, видях го Хъкълбери, симпатяга, а и е почти адаш на моя старчок Харалампи  Mr. Green Освен това кокерите са дълголетни и физически много здрави кучета. Ще се оправите!

Мила, ще дойда, даже още довечера ще ти звънна да се уговорим.

# 26
  • Мнения: 214
Браво за оформлението на новата тема  bouquet
ЛО, стига показва тоя красавец, че ми се въртят разни мисли...

Нашата мечка е в разцвета на силите си и вече си мисли, че всички градинки са негови Joy
Ето и една снимка на Руфъс като малък, която не сте виждали

# 27
  • София
  • Мнения: 794
Ох, сладък той!!! Като плюшено меченце е  Grinning

# 28
  • Мнения: 1 335
...
arcana
А лайнанцата не ти ли липсват Joy
Липсват ми гадините много. Къщата ми ужасно празна  Sad

Джема, добре дошла! Кучовете са страхотни! Че и две! Че и огромни! Прелест!  Heart Eyes
galia69, аз с парцалите помагах в началото, наравно с майка им. После те си се самопочистваха едно друго. После вече нямаше такова мазало.
Fussii, кои точно показатели са завишени? Към каква диагноза се ориентирахте?
klarisss, това, че е двусранен крипторх ще ти създаде сериозни проблеми. И аз знам, че има връзка между крипторхизма и припадъцие. Бих обмислила съвсем скорошна консултация и кастрация. Мога да звънна на нашия док да го питам какво мисли ако искаш.

# 29
  • Мнения: 289
Ева много е сладък Руфъс сега сигурно е двойно по голям . Hug
arcana  нямам търпение да се родят малките въшки днес Сара беше легнала до мен да спи а те вътре футбол на малки вратички играеха  JoyСнимах ги на видео но не знам дали ще си личи как ритат .Още 2-3 дена и правим 58 дена чакаме ги бебоците .Изпрала съм на батковците  бархетните пелени и три одеалца поларени и чакаме внуците  Wink Laughingпсихически и физически съм на разположение

Общи условия

Активация на акаунт