Декупаж - 29

  • 28 114
  • 322
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 369
Момичета,извинявам се за това,че ви предложих идея за първата страница  Hug
ДИДИЯ,ме обвини в форума на КГБ,че съм откраднала идеята /въпреки,че аз написах на ЛС на авторката/и затова  оттеглям  предложението си  Hug
mumita ,разгледах декупажите ти  Grinning мисля,че доста добре се справяш  Peace

Последна редакция: пт, 05 юни 2009, 00:43 от mery_poppins1

# 46
  • Мнения: 454
Мери , чак сега разбрах какво точно беше предложила . КГБ го търсих с гугъл  Joy . Лично на мен ми е все едно - темата и така е повече от чудесна  Hug
Мумита , и на мен много ми харесаха нещата , които си направила  Hug

# 47
  • Мнения: 4 369
Вече настъпи лятото и ето нещо от мен с морска тематика!

# 48
  • Мнения: 376
Ехей,момичета недейте така Praynig
това е най-гостоприемната и задушевна тема във форума Heart Eyes нека не я разваляме
според мен Мери не е направила нищо лошо,даже Зиче би трябвало да се чуства поласкана,че идеята и се харесва.Понеже прочетох в другата тема за изказванията и Зиче не е права като казва,Мери е питала ама след дъжд качулка-ние не сме осъществили идеята и после да е търсено разрешение,таке че............
Няма значение кой за какво е открехнал другия,тове не значи че другия не трябва да има свои виждания и предложения,важното е да сме добри и отзивчиви,да се обичаме и да си помага ме!Не мога да повярвам че един Рак се изказва толкова остро(не хубаво човек да натяква за добрините които е направил),аз също съм Рак и хората около мен ми казват майка Тереза Embarassed
Заради такива изказвания  преди 6месеца избягах от друга тема и тук открих спокоен и уютен пристан,нека не го унищожаваме с бури
"само наште красоти
 ще спасят
  забързаните ни души" Heart Eyes
Извинете за спама
P.S. Мери-писали сме едновремено
бурканчето е прекрасно.Това което е на капачето под мидите какво е ,че ина мен ми трябва нещо такова ама от доста време се чудя какво да е и не ми идва идея

Последна редакция: пт, 05 юни 2009, 09:55 от zdravkova

# 49
  • Мнения: 7
Хей готини момичета , това е първата тема в живота ми в която участвам и съм стражно очарована от отношението на всички ,добронамерено помагате и сте толкова отзивчиви ,така че продължавайте в този дух на приятелство между всички и забравете тези думи които явно са плод на моментно настроение.Мумита и Мери - прекрасни неща творите,ще се обифите ли ако заема идеята с мидички и камъчета.Усмихнат ден Ви желая на всички

# 50
  • Мнения: 0
Здравейте на всички..
от два дена ви чета много усилено и ви се възхищавам на красотите, които сте сътворили.
утре и аз съм в слънчоглед да напазарувам нужните неща и ще се пробвам в тази техника..
имам няколко въпроса, защото в темите има противоречиви мнения..
когато се боядисват чинии или чаши трябва ли да се изпече боята, за да може да си се ползват по предназначение или може само с лака да се запечатат?
другия ми въпрос е относно боичките  - за стъкло и метал разбрах че са акрилни, а за керамичните съдове - същите ли са.
преди съм рисувала саксии с темперни бои и после ги лакирах с обикновен лак от железариите. Нека ако може някой да сподели как ги е правил. Видях тук по галериите, че има такива.
Също така пластмасовите саксии могат ли да се прават с декупаж
благодаря предварително за всички отговорили Simple Smile
Пожелавам ви приятен ден!

Последна редакция: пт, 05 юни 2009, 10:29 от miayyyyy

# 51
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Didia, mery_poppins1 след прочетеното по-горе, отново влязох да разгледам албумите ви
Толкова много красота !!!
Аз отскоро се пробвам, но от дълго време гледам и понеже съм ненаситно жадна за красиво
ви моля /горещо/ плюйте през рамо, кажете си недоразумението да остане в миналото,
и продължете да ни радвате очите и душите с красотиите си / и двете Didia /  Hug Hug
mery_poppins1 страхотни бурканчета и на мен ми е интересно капачето. Аз украсявам с глина
моите, а ти какво ползваш  newsm78
mumita зашемети ме с тези крушки! Я сподели опит, че съм събрала много изгорели.
Лепиш картинката с лице към крушката предполагам, а камъчетата на дъното лепиш ли ги
за да не тропат и евентуално- счупят крушката  newsm78
Nelly# страхотна керемида
profil3 какви са тези приказки за зрял човек и романтика! Аз като един направо стар човек
 Naughty категорично ти заявявам, че романтиката с годините се увеличава а не намаля
/говоря при жените разбира се, при мъжете обикновено се увеличава реализма/  Joy
Много ми харесва дълбоко романтичната ти темичка  Peace

# 52
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
взе че ми се появи и питане  Laughing
При транферната техника пише, че се ползва транферен медиум. Понеже тепърва ще
се пробвам и тепърва ще купувам, някакви препоръки, защото досега лепя само с с200  Praynig

# 53
  • Мнения: 4 369
Благодаря ви момичета за милата оценка  Hug
Много набързо направих това бурканче,но наистина стана добре.То беше проба за две рамки,които ми донесоха от Италия и едната ще е нещо подобно като бурканчето.
Капачето  и долу вълните/те не се виждат добре от мидите/ ги направих с моделираща паста.Много лесно и приятно се работи с нея.Може да се нанася с пръсти или с шпакла.Върху нея може да се залепи картинка или да се направи някакъв релеф/напр. с гребен/.Препоръчвам да си купите бълг. ,която е около 12-13 лв. за 500 гр.На Марабу същата цена е за 100 гр.
 antom ,аз също използвам и бяла глина,но тя е по-твърда и по-трудно се работи с нея.Сега правя една кутия от уиски с 3D с бяла глина.В момента ми взимат силата ,светлосенките  ooooh!Като стане готова ще покажа  Peace

# 54
  • Мнения: 4
ЕЕЕЕЕЕи, момичета мили! Не се ядосвайте с глупости.  smile3512Има много по- важни и значими неща в живота. И аз за първи път участвам във  форум,,беше ми много трудно да започна, но за сметка на това се чувствам страхотно. Запалих се много с декупажите, а и покрай мен още колко хора.... Ето един гербер от днес http://www.album.bg/delina74/images/14598264/85612/

# 55
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Със структурната паста наистина се работи добре.Мери,каква марка е тази българската?Не знаех,че има такава.Бурканчето е чудесно.....искам вече на морееееееее Hug
Аз я замествам основно с кит за дърво,най-обикновен-1кг струва около 5лв,направо без пари Laughing
Чинията,която последно показах е направена с кит и огледално стъкло.
Единственият недостатък е,че бавно съхне.Ама аз пък не бързам за никъде Joyбях показвала едни пана преди доста време,направени с миди,рапани и др...те пак са с кит за дърво Ей ги на 
antom ,мисля,че ти трябва трансферен медиум за целта.Хубавки неща си ни показала,давай смело,ама не оставяй и стъклото Laughing

# 56
  • Мнения: 2 023
Джастичка- надявям се не се сърдиш, че ти говоря така- видях Пещерската със синигера е мисля, че те разбрах правилно- на твое място и аз ще направя същото! Ще го изтрия веднага, а също намерих и едни теменужки направени от мен- но много след кото са публикувани от друг! Ще ги изтрия и тях от албума...Съжалявам, но както вече писах съм луда по птиците и скоро ми попадна тази салфетка, а подаръка предадох след 1 час! Явно "запазена марка" ще ми останат крушките!
Дъфи чакам с нетърпение линка за пукнатините и скоро няма да ви притеснявам с присъствието си!
Лека, доходна и най- вече усмихната работа! За мен е удоволствие, а не работа!
 Разбери какво ти харесва и намери начин да печелиш от него! Така никога няма да ходиш на работа!

# 57
  • Мнения: 21
Гордо искам да представя първата си керемидка!!!
http://picasaweb.google.bg/poliadd/ForSale#5343813502282797730
Много нови неща видях,не изброявам да не пропусня някого!
За всички обаче  bouquet   bouquet   bouquet

# 58
  • Мнения: 4 369
poliad ,керемидката е върха  Peace много добре си съчетала двете салфетки. PeaceИ аз имам тази с изглед от о-в Санторини,но не мога още да я прежаля и да я лепна някъде  Blush
Джаста,слагам снимки на моделиращата паста/за всички,които се интересуват/.Това е специална паста за художници и не се напуква след време.Аз съм започнала преди 1 година една картина -масло върху платно и има във фона моделираща паста.Не е трепнала,отделен е въпроса, че не виждам кога ще довърша картината  EmbarassedИма един готов буркан,на който съм я "издърпала" с гъбичка и седи като бодлички/не е сниман още,като стане това ще покажа/.


# 59
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
delina74  като каза герберче я да ви поизмъча с поредната си лоша снимка  Joy
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=12739884
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=12739885

poliad   #Crazy успяла си накуп да събереш 2 мои любими неща - море и китайска роза   Hands Clap страхотна керемида

ох, Джаста не съм зарязала стъклото, но защо ли изобщо влязах в тази тема  Crazy
направо съм луднала, но споко скоро ще улегна и ще се клонирам в двете хобита  moresmile

Общи условия

Активация на акаунт