Детския празник посреща ЮНСКАТА растяща чета. Тема №71

  • 12 744
  • 293
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 57
shom4e, ще се дебнем с теб сигурно по датите, но много рано ми се вижда спрямо термина  newsm78

Катеринка,  Hug

ЧЕСТИТА СИНЯ РАДОСТ НА *Слънчице*! Това е истинска изненада Simple Smile

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА mim4eto_t!
Чакаме те с новини за сладката Гери! Мимчето пише в майския форум Simple Smile току що надникнах там.


На всички мами, които са на финала, успех! ЧАКАМЕ ВИ!

# 226
  • София
  • Мнения: 596
ЧЕСТИТ СИН НА *Слънчице*!

Аз съм шокирана от тази новина. Лелеее, ако и на мен ми се случи подобно нещо, ще отида при Марков и .... не знам.

Записах си час за четвъртък при доктора. Дано до тогава да съм родила, но все пак ... Иначе тоновете са добри.
Ох, сирената, нали е втори юни, борбена дата

# 227
  • Мнения: 27
ЧЕСТИТО МАЛКО СЛЪНЧИЦЕ НА МАМА СЛЪНЧИЦЕ!

Близначкова,може би наистина не им стига кърмата.И Ема е така,ако не се нахрани пълноценно плаче без да спре,докато не и дам.

Днес татко Илиан има рожден ден!Подаръка си вече го получи преди 12 дни Mr. Green
 newsm59  Gift Tada

Емануела вчера вечерта яде в 10,30, после в 4,30 и сутринта в 7,30.
Днес пак сме на разходка  в парка,тати да ни почерпи за празника си!

# 228
  • Мнения: 27
Извинявам се за огромнописа!

# 229
  • Мнения: 989
Честито на обебилите се мами!

Катеринке, толкова се радвам, че вече сте си вкъщи. Ти си герой. През колко неща мина, а в болницата все усмихната и положително настроена те виждах.

И моят мъник тази нощ се буди на 4 часа, а не на 3, та си поспах. Имам чувството, че расте с дни. Толкова съм щастлива като погледна двете си спящи дечица или когато ги наблюдавам как каката му говори нежно, а той стиска пръстчето й. Наистина, трудно е - недоспиването, недостигът на време за каквото и да е. Но това е само в началото. Когато бебето започне да спи цяла нощ, всичко се нарежда.

За коликите - почват към 10-ия ден, а при по-едрите бебета може и по-рано. Обикновено са най-силни от следобяд до през нощта. Но пак всичко си е индивидуално.

Някой има ли новини за Аяс???

# 230
  • София
  • Мнения: 2 658
Честита радост на Слънчице!


Благодаря на всички за отговорите за апаратчетата притив комари, не знаех, че толкова лесно се намират!

Аya, искрено ти пожелавам баткото бързо да се оправя, сигурно е вирус  Praynig

Близначкова, определено може да са колики, при нас са още от родилния дом. През деня спи, но нощем е страшна работа, няма сън за мене. В ранни зори се започва едно стенене, напъване, викане, много се тормози душичката. Аз давам да се сучи, когато и да пожелае, това успокоява и изтормозената душичка.

nana при цистит пишкането е супроводено със силна болка и парене.

# 231
  • Мнения: 6
Честито момченце на Слънчице!

Аз се прибрах от ТК, тоноветеса добри. Доктора каза, че ще ме чака на 4ти в 7,30ч.
raia123 , да ти е жив и здрав рожденника и много да ти помага!
Ауа, дано баткото да оздравее по-бързо!
Поли, ayas  е добре бяхме заедно на запис на тоновете!

# 232
  • Мнения: 13
Честита радост и изненада на Слънчице. Най-важното е че са добре и мама и бебе

Рая честит ти рожденник и на теб  bouquet да ви е жив и здрав и много да ви се радва и обича

и аз смея да кажа съм добре, от 2 дни ме мъчат киселини вкл. и днес........най-интересното е че не са от храна. В смисъл вчера ходих на изследвания и отидох съответно гладна и без да съм хапнала нищо ей така от нищото започнаха Twisted Evil и така вече 2-ри ден newsm78

За изненадата на Слънчице само ще кажа че ние първо се настройвахме за момче, когато от 7 месец и половина доки зарадва много наш тати че ще е мома. Та сега си имаме едно наум и чакаме и двете Mr. Green

А за нашите юнчета, толкова са сладки. Не мога да им се наглидам. Нашият тати и той всяка вечер ме пита дали няма някое ново бебче и като отворя на снимките той кордисан преди мен на компа и зяпа с по-голям интерес от мен Mr. Green Освен това всяка вечер ме пита" А ние къде сме? Докъде стигнахме" и само ми търси лентичката.......и тях ги тресе определено някаква предродилна треска Joy И снощи корема ми застава в някакви много странни форми и той само го гледа, смее се и се шашка. Говорил ми е на корема вчера сигурно поне 20 мин , увещаваше бебка да се кротне малко защото щяла да продупче корема на мама, а пък мама още ни трябва нали hahaha и тя на пук хайде от другата страна Joy голам майтап

# 233
  • Мнения: 35
Ох аз вече съм гроги Tired Толкова много работа свърших от сутринта, но съм доволна от крайния резултат. То не бяха прахосмукачки, парцали, препарати,перални ooooh! А най-смешно ми стана точно като закачах пердетата,защото и тях реших да изпера. Бях се покатерила на високо и започна сирената да свири в 12.00ч. и така си постоях няколко минути без да мърдам. Ако някой ме е видял сигурно си е казал "тая пък кво е увиснала като кукувица" Joy

Рая, честит ти рожденник. Да е жив и здрав и много да ти помага и обича  bouquet

А днес ми се губи somebody. По принцип е редовна. Какво ли става с нея? Thinking

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 12:41 от lili_to

# 234
  • Мнения: 13
 я дя ви рязсмея малко с едно клипче. Видях го по Нова ТВ тази сутрин, но за тези които не са гледали ще им е интересно предполагам Crazy
http://www.youtube.com/watch?v=x3wcO-hBAV4

# 235
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Рая да ти е жив и здрав рожденика и много да те слуша. Приятна разходка днес. Да ти призная завиждам ви благородно, и аз искам вече да си бутам количката.  Grinning
Момичета взех да се шашкам да не излезе и при нас момче. Моя корем е остър и всеки ми вика, че ще е момче, само д-ра ми казва момиче и то с много уверен тон и всеки път е много сигурен, дано да е така. Не, че ще го върна или няма да го обичам, но най-много ще ме е яд, че няма да мога да обличма тези красоти за момиченце които имаме. Добре, че имаме много дрешки и в неутрални цветове, а и количката като е червена мисля, че става и за момче. Спалните комплекти също ги купихме в цветове които стават и за двата пола. Ама си е гадно да се настройваш толкова време и накрая такава изненада.
Aya радвам се че ви изписват. Горе главата, не се предавай точно сега. Всичко ще се нареди на място. Дано Виктор се оправи по-бързо и да се радват на малката Емма и мама.
lili_to и аз съм така от сутринта. Изгладих една пералня с дрешки и подредих гардероба. Сега суша още една, но тях сигурно утре ще ги гладя. Мисля да легна да му ударя един сън, защото тази нощ не можах много да спя. Будех се няколко пъти, защото имах ужасни болки в дясната ръка и не можех да си свия пръстите. Сутринта ми трябваше известно време за да ми мине. Бяха като кебабчета. И да somebody найстина тази сутрин не се е включвала.

# 236
  • Мнения: 69
Честита изненада на Слънчице, да радва мама и тати Simple Smile)

Рая, честит рожденик! Simple Smile)
 И аз така направих.... с подаръка на моя Пламен Simple Smile)

Здравейте !
За запека - на мен ми помогна сладко от рози...

Ние ставаме 2 пъти през нощта. А от тази сутрин ме тренира "как се дава гърда" на всеки 2 часа... Да не би да е криза на растежа...??? А не е ли рано  newsm78

За коликите - и аз съм против капки... разбирало се като си свива крачетата и съответно реве...
Сега не можем да се разберем - помпа за нос или физиологичен разтвор...
Вчера ми дойде свеки ... (един месец ще стои  Praynig ...  ... ooooh!   Tired )...та... тя донесе помпичка е с един маркуч... И в крайна сметка някой ще ме посъветва ли как най - безпроблемно да махам секретите от нослето... Flutter    bouquet

За следенето с очи - Калоян вчера още по - изразно ме следеше, никой от нашите не ми вярваше , че ме следи с поглед и ми стиска кутрето с ръчичка, но вече се убедиха  smile3521

# 237
  • Мнения: 1 475
Тук съм спокооооо  preggo

Просто чаках да се съберат повечко постове ,че да има за какво да пиша Wink

Честито на Слънчице, да и е жив  и здрав сина !!! stork-boy

Много силно се надявам в петък, като отида на лекар,  да ми кажат,че и аз съм тръгнала да раждам и да се свършва с това! PraynigВъпреки, че днес в Часът на мама, какви ги наговориха за предизвиканото раждане със секцио или не, че така му променяш съдбата, ако искаш със секцио, че децата родени така били мързеливи, не се борели с живота, докато естествено родените ,още с раждането започвали да се борят сами с живота и така нататък Whistling

Лилито, и моето любимо мъжко име е Давид, аз от фронтмена на Депеш- Дейв, ама вкъщи щеше да има война, като им казах това име за момче, и то не,понеже е на моя любимец, а понеже имаме роднина с това име, с който нашите не са в добри отношения!! Mr. Green

.....иначе нищо интересно покрай мен, скука smile3507, ще ходя пак да си взема зелени джанки, тази сутрин чак ми подействаха вчерашните smile3550 Hands Clap

# 238
  • До моста на реката
  • Мнения: 62
Здравейте,момичета!!!
ЧЕСТИТА ИЗНЕНАДА НА МАМА СЛЪНЧИЦЕ!!!
Като стана дума за изненади,и ние сме почти в невидение относно пола на нашия бебо.На феталната морфология първото предположение беше-момче,после два поредни месеца и двете лекарки,от ЖК и при която ще раждам, казваха- момиче. Онзи ден на ЖК беше категорична-момче и сега......В Петък съм при моята си доки-да видим и тя какво ще каже . #Crazy
Ще взема и аз да направя едни залагания да видим накрая.....

# 239
  • София
  • Мнения: 124
Здравейте!  
Поздравявам  всички обебили се  мами и пожелавам късмет на тези, които още чакат своите сладурчовци.
Аз съм от темата на априлките и искам да ви помоля да ми дадете потребителско име и парола от вашето албумче, защото нямам търпение да видя бебоците на Bliznachkova.
Галето ми е приятелка, но не искам да я притеснявам сега, защото и без това и е доста пълна програмата  Simple Smile Затова ще съм благодарна ако ми ги дадете на лични.
Предварително благодаря  Hug

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 14:06 от djreni

Общи условия

Активация на акаунт