СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ - дръж се земьо, валериан не помага...

  • 18 316
  • 395
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 716
 за брой деца 2 - малка принцеса многознайка 3 г. и батко седмокласник - 14 (почти)
Записвам

vania pavlova - испаноговорящата група (доколкото съм компетентна) е втората по големина езикова група в смета. Наред с английски, руски, немски, френски  испанският е перспективен език.

# 16
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Записвам се само и отиваме с дребното в някой парк да празнуваме.Големите са вече над тия неща и не искат подаръци за 1-ви юни.
Знаток  bouquet

# 17
da,znam,za6toto tozi ezik govoria,no se okazva,4e obrazovanieto v Ispania imam predvid universitetite e dosta po-skapo ot tova v drugi evropeiski strani...

# 18
  • Мнения: 287
Имам и един такъв въпрос :  как се балообразуват оценките за езикови гимназии ?
За МГ - знам че към удвоената оценка по БЕЛ и МАТ от дипломата се прибавя оценката от изпита по БГ и утроената оценка по МАТ от изпита.
Къде да го прочета ?

# 19
  • Мнения: 7 160


http://www.smg-bg.info/content/view/29/50/

В сайта на СМГ-София има информация за балообразуването.

Извинявам се.Въпросът беше за езиковите гимназии.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 867
Като се прибере Виктория ще й се примоля да даде верните отговори. Тя ще ходи след училище на откриване на изложба в галерията, в която рисува, та евентуално по-късничко ще имаме отговорите.

Допълвам: 6 по физика за годината!

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 15:12 от Янита

# 21
  • Мнения: 324
Имам и един такъв въпрос :  как се балообразуват оценките за езикови гимназии ?
За МГ - знам че към удвоената оценка по БЕЛ и МАТ от дипломата се прибавя оценката от изпита по БГ и утроената оценка по МАТ от изпита.
Къде да го прочета ?

Удвоените оценки от изпитите по МАТ и БЕЛ и оценките по МАТ и БЕЛ от дипломата. Максимален бал 36.00

# 22
  • България
  • Мнения: 2 164
Имам и един такъв въпрос :  как се балообразуват оценките за езикови гимназии ?
За МГ - знам че към удвоената оценка по БЕЛ и МАТ от дипломата се прибавя оценката от изпита по БГ и утроената оценка по МАТ от изпита.
Къде да го прочета ?

Оценките по БЕЛ и Математика от 7кл. за всички училища се вземат еднократно, а не се удвояват.

# 23
# 24
  • Мнения: 287
Благодаря, знам че го бях чела някъде но не си спомнях къде. Наредба 11 трябва да ни е настолната книга явно.

# 25
  • Мнения: 363
И аз се записвам!
Честит празник на всички малки,големи и още по-големи момиченца и момченца!
Дано този месец е успешен за всички ни! Praynig
Утре подаваме документи в НПМГ.  newsm78.
Според вас искат ли документ на детето?

# 26
# 27
  • Мнения: 363
значи само входящия номер,идеално!!!Благодаря много,а сега ако ми пратите и вчерашния ви пробен тест от СМГ....за съжаление още го нямам.Ще Ви пиша на личния моята поща.Благодаря

# 28
  • Мнения: 7 160
...а сега ако ми пратите и вчерашния ви пробен тест от СМГ....за съжаление още го нямам ...

Напиши ми на ЛС имейл и ще го имаш. Grinning

# 29
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Бях само информативно в НПМГ - фотокипие на входящия номер, някъкъв документ за детето - самоличност.

Общи условия

Активация на акаунт