15 септември вече дойде-с пълна раница четвъртокласника зове!

  • 42 308
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 674
 Боби,радвам се от сърце за резултатите! Hug Весела ваканция! Simple Smile

Тази сутрин моят го изпратих на вилата на морето. Ще ми липсват разходките с него, разговорите, които през уч. година не успяваме да проведем, а в последните седмици беше мн приятен събеседник Cry Но пък знам, че за него е ще е по-добре да се откъсне от тук и да смени средата.

Вчера го водихме до библиотеката за книжки. То от списъка почти ги прочете, ама взехме приказките на Ангел Каралийчев и Николай Райнов. Остана ни Мери Попинз и Ян Бибиян само. Е, разбира се взехме и последната книга за Хари Потър. Не се притеснявам, че ще му губи от времето за другите книги - миналия път прочете поредната за 3 дни.

# 46
  • Мнения: 826
Боби, страхотна новина!  Hug
Енита, жалко, че така се е получило с малката. За баткото и компа- у нас положението е същото, а когато са тандем с братовчеда трябва с шутове да ги изритвам от там.
Единственото спасение е повечко време на село- там и ТВ няма  Mr. Green И както се оказва- не само, че оцеляват психически без подобни екстри, а и изобщо не се сещат. Само малкото чудо последния път кахърно въздишаше- "Помпютъа спи. И хърка Mr. Green"
Ще хърка я, кога иначе е имал възможност да си почива цели 48ч. нон- стоп ooooh!
Вчера мина последният голям концерт на танцовия състав. Утре идва браточведа  Crazy Ваканцията набира скорост Mr. Green

# 47
  • Мнения: 574
Включвам се, за да избутам малко темата напред, че и аз се озорих докато я намеря.
Енита, много лошо, че се наложило да пътувате толкова скоро, но май е по-добре, че са ви се обадили да си приберете детето Peace И при нас се получи същото, но нямаше как да си прибирам малката. Оставих и двамата при майка ми, че ходих в чужбина за няколко дни. Вечерта вдигнала Т, дадох нареждания, но пък и майка ми е мед. сестра и й имам доверие Peace На другия ден всичко си е било наред. И на мен ми беше притеснено, защото за първи път оставям дъщеря ми за по-дълго от една нощ, но батко й беше при нея и със сигурност е било по-лесно за всички.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 224
Ура! Имаме вече една прочетена книга от списъка (ако не броим тези, които чете миналото лято  Wink). В момента се бори с Ерих Кестнер, но не много успешно. Иначе лятото тече с пълна сила на село - спане до късно, игри навън, хранене и поене на животните, събиране на яйцата и други интересни занимания за градски деца.
Започна и обратното броене на оставащите дни до морето, другият петък ще ги караме при баба и дядо в Бс.

# 49
  • Мнения: 574
При нас прочетените книги вече са две Wink /"Емил от Льонеберя" и "Приключенията на Туфо рижия пират"/ , обаче колко качествено са четени newsm78 ще проличи есента. Следва да се бори с "Ние врабчетата".
Ние караме някакъв краткотраен вирус ,първо малката и аз, сега и Влади, само Т и лека хрема. Отделно Влади ходи на зъболекар, че има проблеми с падането на млечните зъби. Оказа се, че като цяло зъбите му са хубави и здрави, само остава да ги изправим. Записала съм му час при ортодонт, да видим какво ще каже - дали шини или брекети ще слагаме Thinking
Сега се пазари да го вземе дядо му, че там има повече свобода и го оставят да си прави каквото иска.

# 50
  • Мнения: 11 607
Привет, момичета!

Ние все още нищо не сме прочели Embarassed Embarassed Embarassed

За сметка на това 8 дни бяхме в болницата и я скъсаха от антибиотици. Имаше висока Т и гнойна ангина, и и изписаха антибиотици. Явно към единият е била алергична, че получи уртикария и болницата не ни се размина. Неприятно изживяване имахме с Райчето, но сега тя е добре и всичко е зад гърба ни.

Дано през ваканцията всички имаме само положителни емоции.......

# 51
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Аман от болести Cry И моите изкараха някакъв летен вирус. Слава богу вече са по-добре.
Стефи изкара 2 седмици на дневен лагер в Рударци и съм много доволна  ,тя също:peace: записала съм я още на два лагера,дай боже всичко да е наред Peace Praynig.
Все още сме на първата книга, добре че има 2 прочетени още миналата година.
Весела ваканция и без повече болести  bouquet

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 00:26 от jakinik

# 52
  • Мнения: 574
Дано през ваканцията всички имаме само положителни емоции.......
Дано Peace и повече да не ви се случва да влизате в болница Praynig Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 1 724
Здравейте, Дани е на зелено училище в чепеларе- плуват, ходят до разни местности и са доволни. Жалко само, че днес са ходили до Дяволското гърло, но спряло електричеството и не ги пуснали. Утре, живот и здраве го посрещаме и се надявам в събота да сме в Гърция заедно с бебка. Иначе малкат изкара някакъв вирус  с висока темпаратура, обриви, вече една седмица се лекуваме...
мамо Цоцоланке, дано да не ви се налага повече. Впрочем, аз съм си лекувала гнойна ангина в къщи с клеева тинктура, изключително ефективна е...

# 54
  • Мнения: 6 821
Здравейте и от мен!  HugТеди е на лагер в Равда. За сега всичко е наред,времето е хубаво,плуват и се забавляват .Взела си е и книга,естествено от списъка Wink,на дали я е отворила е друг въпрос. Живот и здраве на30.06 се прибират,че вече много ми липсва.

# 55
  • Мнения: 826
Честит имен ден на Петър на Бланк! Щура ваканция и много успехи наесен в училище!
Гого е за първи път в чужбина- с танцовия състав са в отстрещния румънски град- Олтеница. За моя приятна изненада Глобул има прекрасно покритие, та вече се чухме 3-4 пъти за жизненоважни неща от сорта на "Мамо, къде са ми чорапите?"  Mr. Green
Ще нощуват само една вечер, но тръпката е страхотна  Hug
От четвъртък е на плуване, и добре, че е сутринта, че да се върне към обичайния си график на сън и будуване- напоследък спеше до 12,30- 13,00ч.  Shocked и заспиваше по втори- трети петли  ooooh!

# 56
  • София
  • Мнения: 62 595
Ура! Ние вече сме съвсам във ваканция! Приключиха успешно учебната година и на допълнителните занимания! Поне няма да си гледаме часовника кога трябва да излизаме и ще се поглезим. Обещала съм им да отидем на всички видове кина, че да навакнаме за цяла година.

# 57
  • Мнения: 998
Лидия, честито на Петър и от мен!  bouquet
Борко ходи на театрална школа в театър Ариел. Записах го първо само за седмица, като след това трябваше да ходи курс по английски. Но пък мнооого му хареса (то си му е страст театъра по принцип) и се примоли и ще изкара целия модул. На 10-ти юли завършват с представление. Ходим заедно и на плуване. Дано устискаме и да сме редовни.
Преди да тръгне на театъра понеже предимно се въргаляше из къщи и пред аудиовизуалните средства, баща му му определи по час и половина на ден четене. И сега като му се обади някой приятел да излязат и Борис каже "аз имам да чета" и приятелчето отсреща  Shocked Но според мен той така се и измъква, когато не му се излиза, а и книжките му харесват. Вече почти приключихме списъка, половината ги беше чел от преди.

# 58
  • гр.София
  • Мнения: 4 166
 ooooh!,за малко да ви проспя.
 Благодаря за поздравите. cheers

 Много активно почиват децата ви, явно.

 Вчера Пепи успя да гледа с баба си "Чудесата на океана". На мен ми е "противопоказно" да ходя на кино, освен ако не започнем да водим и малкото с нас.

 Списъкът с книги още е в нелегалност.

 Но правим ежедневни диктовки по български. Ей тъй-малко,помалко...
 През останалото време-навън, с дечурлигата.

# 59
  • Мнения: 3 164
весела Ваканция и от нас Party
Гаргамелче, много дълъг вашият списък с книжките Rolling Eyes ooooh!
Ние имаме само 10:
1.Том Сойер
2.Чичотомовата колиба
3.Приказки-Каралийчев
4.Приказки-Пелин
5.Ние врабчетата
6.Робинзон Крузо
7.Емил от Льонеберя
8.разкази-Е.Станев
Приказки Андерсен/това и миналата год го имаха/



малка поправка-тази я нямаме Wink
допълвам:
9.приказки от Ран Босилек
10.приказки от Шарл Пер11.

Общи условия

Активация на акаунт