15 септември вече дойде-с пълна раница четвъртокласника зове!

  • 42 307
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
На патерица Честит  рожден ден на Теди!
Весело и безгрижно детство и желая!

 newsm59 newsm59 newsm59

# 31
  • Мнения: 826
Днес на ранина раздадоха бележниците. Пълно 6 Mr. Green
Ваканция, ура-а-а-а-а-а!!! Crazy

# 32
  • Мнения: 11 607
Днес на ранина раздадоха бележниците. Пълно 6 Mr. Green
Ваканция, ура-а-а-а-а-а!!! Crazy

Защо толкова късно???? И каква е тази ранина? Те кокошките още не са станали към този час......

# 33
  • Мнения: 826
За късното- питай класната. За ранината- също Crazy
Според мен трябваше да ги раздадат в последния учебен ден, ама нейсе! За Георги последният уч. ден беше миналият петък.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 224
През двата почивни дни бяхме на гости в едно никополско село. Тъй като маршрутът ни минава през Плевен, решихме на връщане да разгледаме Панорамата. Децата бяха впечатлени, баща им също (оказа се, че и той не е ходил). Съжалявам само, че беше доста горещ ден и пропуснахме разходка в центъра на града, за да видим повече забележителности. Но пък пътят през Беклемето е достатъчно живописен, та истински се насладихме на природни гледки днес.
Горещо препоръчвам Панорамата на тези, които още не са я виждали.  Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 1 724
Само ако знаете каква съм блондинка!  ooooh! Тръгнах да търся темата- няма я на първа, нама я на втора страница, казвам си- "Ваканция- ясно, ама чак на трете страница да изпаднем"  ooooh! Мимоходом отбелязах заглавието на новата тема и много се изкефих, ама там нали пише 4 клас, а моето дете е третолаче още... Crazy

хайде още една блондинка в темата! hahaha И аз така- търсих, търсих, после се върнах на старите теми, за да попадна тук!
Мамо Цоцоланк, би ли записала и Йордан- 30.05. , че е пропуснат... Praynig
Нашият списък е в процес на издирване, не е известно къде се намира.Ооох, мъжка му работа.
Днес с големи колебания оставихме баткото и малката, която е на 1 г. и 10 месеца при едната баба за 10 дни.  Много се притеснявах за реакцията на малката, но  след като тръгнахме Дани проявил учудващи грижи- винаги, когато се размрънквала ходел да я успокоява и да я гушка. Боже, у нас само се бият, хич не съм подозирала такъм батковски порив за закрила... Стискайте палци да не се наложи да паля колата утре и да си ги прибирам...
незито, да ти е жива и здрава!   bouquet

# 36
  • Мнения: 24 467
Ние вчера открихме басейният сезон. Ходим комплект с двата броя и приятел на големия брой почти навсякъде. Юнаците си отскачаха от една кула, моят се нагмурка едно хубавичко, малкото си отдивя в малкия басейн и джакузите, а накрая, за капак, и тримата се преселиха в детския, малкият беше крокодил и ги гонеше, а двамата юнака тичаха, по- точно лазеха, по корем, че водата им стига до коленете иначе. Вечерта, не му стигна на моя, излезе с колелото и се прибра къмто девет и половина целият потен, мач играли на поляната.
Днес стана в 8.30 и заяви, че не му се ходи на занималня, никъде не му се ходи, иска да лежи с вирнати крака само, поради което го оставих да прави закуската за себе си и брат си, а аз офейках. Бавачката ще ги изведе навън като малки деца и двата броя.
Панорамата е супер, само детето да е поне 5-6 годишно, да му говори нещо, моят ходи там няколко пъти, имаме едно село около Плевен. В Ловеч посетете зоокъта, ако ходите в този регион и препоръчвам горещо водопадът на Крушуна. В събота бяхме в Трявна и карахме рикша /трикша, според мъника/, бяхме в музея на азиатското и африканско изкуство, над който винаги е имало едно голямо щъркелово гнездо. Снощи малкото сънувало щъркели, как един се приземил у нас.

# 37
  • Мнения: 826
Джуди, как ми се ходи на басейн...   Crazy Нашият басейн доколкото знам все още не е отворен, но като стане със сигурност ще сме от първите посетители Simple Smile
Панорамата наистина е впечатляваща- Георги първия път беше ето така  Shocked Но определено си е за по- големи и разбиращи деца. Тази година ходиха с класа в Плевен на екскурзия, всички бяха много, много доволни- хубав си е града, и има какво да се види- и от малки, и от големи.  Hug

# 38
  • Мнения: 10 758
Я да се запиша тук, че толкова теми изпуснах Blush ooooh!

Гледам списъче има.....Цоцоланке, ще може ли да вмъкнеш и моето диване - Маргарита - 12.05 Hug

# 39
  • Мнения: 1 575
 newsm47
Привет!
Чудесна нова тема имаме!
И по темата - списъка с книгите за лятото били на последната страница на учебника по литература, учебника е върнат, а аз съм била изхвърлила тетрадката с листчето, на което били преписани.Да уточня - той сам ми каза кое е за изхвърляне и кое не (то такова нямаше Laughing), а аз съм изхвърлила тетрадката.Кого ли щеше да обвини, ако го бях изпратила него до кофата на улицата.То се е видяло, че ще берем срам и ще питаме съученик  hahaha
Ние в петък планираме да пътуваме към морето - само с тази мисъл живеем...ще стоим само 3 седмици обаче и се прибираме, че на тати му е тежко да стои сам, за по-нататък не съм правила планове.
За проблема на Лъчезар - ЯМР показва, че нямаме причина за притеснения, най-вероятно става въпрос за лека форма на епилепсия, която ще се надяваме да изчезне след пубертета, дори няма да пие лекарства, само за световъртежите (да овладеем вестибуларния апарат),но това не ме притеснява изобщо, щом най-големите ми страхове не се сбъднаха, всичко ще е наред!
Това е от мен, момичета, като се приберем от морето пак ще намина да ви видя и ще ви пусна снимки...а как ми се ще изобщо да не се прибираме в София и да си останем на Влас... Wink
Весели игри на децата и много усмивки за всички  Hug!

# 40
  • Мнения: 24 467
Много се радвам за вас, Боби! Дано и това да мине и да няма други симптоми.

# 41
  • Мнения: 170
Боби,искрено се радвам,че всичко е минало добре,приятна почивка желая на цялото ти семейство Hug

# 42
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Боби, много се радвам,че резултати те са добри Peace само това да си чува Hug

# 43
  • гр.София
  • Мнения: 4 165
 Боби,радвам се за резултатите Hug
 Весело изкарване на морето!

 Списъкът с книги е зачезнал и у нас.
 За момента съм го освободила от каквото и да било,свързано с учене. И аз трябва да си отпочина Mr. Green

 Морето ни е чак в края на август.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 724
Боби, слава Богу!  HugДа си прекарате спокойно лятото!
Хора, моето младоженство без деца не трая дълго. В неделя ги оставих при свекито, впонеделник на обяд ми звънаха, че малката е с тептература,те се притеснявали да я гледат и ние пак на колата - 220 км  в едната посока, 220 в другата и в 23 ч. си бяхме у нас с дете с температура. Става на другия ден- нищо й няма... Та така..
Баткото виси с бартовчед си само на компа, книги занесох, игри нови, тцъ. Обаждам се по телефона, уж да ограничавам тоя процес,но  ефектът е нулев...В резултат на всичко съм по-нервна,отколкото през учебната година... Mr. Green

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 12:37 от Енита

Общи условия

Активация на акаунт