15 септември вече дойде-с пълна раница четвъртокласника зове!

  • 42 293
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 826
Само ако знаете каква съм блондинка!  ooooh! Тръгнах да търся темата- няма я на първа, нама я на втора страница, казвам си- "Ваканция- ясно, ама чак на трете страница да изпаднем"  ooooh! Мимоходом отбелязах заглавието на новата тема и много се изкефих, ама там нали пише 4 клас, а моето дете е третолаче още... Crazy
Мама Цоцоланке, голямо благодаря за темата.
И моят син като щерката на ДъраБъра е фен на фентъзито, така че- Гаргамела, благодарско за идеите!  bouquet
Дъра Бъра, и у нас се пазят старите броеве на Дъга. Някои са една степен преди разпад, но ги има, и Георги ги чете с огромно удоволствие Peace
В събота и неделя третолачев /още не съм видяла черно на бяло, че е завършил- бележници май в петък ще раздават/ беше на първа изява с танцовия състав.  Не съм се срещала с ръководителката на състава, но по  думите на Георги са се справили добре. На 02 спал до 12ч. на обяд  Shocked- събудила го е на зор баба му ooooh!
Вчера беше на еднодневна екскурзия в Плевен. Върнаха се късно, та впечатленията бяха нахвърляни съвсем накратко.
Задава се активна ваканция Mr. Green
Нашият списък с книги си дойде в последния учебен ден. У нас имаме половината книги, най- вероятно ще купя останалите- вече стартирах с първата книжка.

# 16
  • Мнения: 1 674
При нас ваканцията върви с пълна сила. По цял ден си кара кефа - спане, телевизия, компютър, книжки. Само времето е лошо, та не излиза много да играе навън с децата.
Днес е поканен на рожден ден от съученик в Коколандия и от сутринта е под напрежение как ще се катери по въжетата, че не бил маймуна. Wink

Иначе чакаме баткото да свърши училище и заминават двамата на море за 20 дни. Имаме вила там и ще прекарат известно време с майка ми и баща ми , после и ние ще отидем.
След това съм им подготвила спортно- образователна програма - тенис, плуване и език. Септември пак море...

# 17
  • Мнения: 6 510
Здравейте! Влизам да ви почерпя-мойта дъщеря Теди днес става на цели 10

# 18
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Честито ти пораснало момиче, Незито!  bouquet
Да е здрава, щастлива, умница и красавица!

# 19
  • Мнения: 998
nezito, да ти е честита 10-годишната госпожица. Много здраве и късмет й пожелавам, а на теб от радости да не се отървеш!  bouquet

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 224
nezito,   да ти е жива и здрава госпожицата! Да расте здраво и усмихнато дете! newsm67

# 21
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
 nezito , да ти е жива и здрава щерката. Много радост и късмет Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower

 Моят син е като отвързан,не слиза от колелото.
 

# 22
  • Мнения: 1 674
nezito, много щастие и усмивки на порасналото момиче! newsm59 Да радва и слуша мама! Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 62 595
Ох, моите такъв ентусиазъм ги гони за училище по никое време! До 15 юни има нещо като занималня за половин ден и моите вместо да се снаспят (и аз покрай тях), зор да ходят там. Така и не зная какво правят. Вчера ходиха в Природонаучния музей, да видим утре какво ще правят. Хем е добре, че искат да ходят, хем на мен ми идва нанагорно, че не мога да се наспя, а и другите ангажименти си вървят. Ще ги водя де, какво да ги правя!

Тази вечер по някоя от телевизиите чух, че резултатите от малките матури били по-ниски от миналогодишните. Обаче това било нормално, защото тази година въпросите били по-трудни и точно такива, каквито трябвало. Най-лоши са резултатите по математика, а по български грешали тирето на по- и най-, о-у, а-ъ и не помня какво още. Та, покрай това се сетих, че тук обсъждахме, че матурите били лесни. Да, ама май за много други деца не е било никак лесно. Може би сме свиктали децата ни да се справят и не обръщаме внимание на това, че за други деца материалът е сериозен проблем и не успяват да го усвоят добре. Вече започвам да си мисля, че е възможно наистина нивото на тези матури да е такова, каквото трябва да бъде.

# 24
  • Мнения: 826
Незито,  да ти е живо и здраво момичето! Да расте умно и щастливо!   bouquet

# 25
  • Мнения: 11 607
Незито, честита рожденничка! Да е жива и здрава! Все така хубави поводи да има във вашето семейство - абитуренски, рожденни дни.......

Момичета, моето момиче не може да се нарадва на ваканцията и съответно не знае как да я оползотвори......Милата...така се радва.......

# 26
  • Мнения: 3 164
весела Ваканция и от нас Party
Гаргамелче, много дълъг вашият списък с книжките Rolling Eyes ooooh!
Ние имаме само 10:
Том Сойер
Чичотомовата колиба
Приказки-Каралийчев
Приказки-Пелин
Ние врабчетата
Робинзон Крузо
Емил от Льонеберя
разкази-Е.Станев
Приказки Андерсен/това и миналата год го имаха/


# 27
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
...
Чичотомовата колиба
...

Леле, добре че това не са им го дали! Толкова да ми е неприятна тази книга, от първи клас още ми е гадна.

# 28
  • Мнения: 6 510
Благодаря на всички за пожеланията! Hug Вярно ,че при нас напоследък емоциите са големи и сега след като попреминаха вече можем да се насладим на ваканцията и на лятото. Grinning Девойката е доволна-от купона ,от това ,че дойдоха всички деца,въпреки нейните притеснения заради вече почналата ваканция,от подаръците. Получи и нови книжки,които няма търпение да започне да чете. Wink И на нас не са ни дали "Чичотомовата колиба" и по-добре. Peace

# 29
  • Мнения: 24 467
Нези, пропуснала съм да ти честитя за малката палавка, всичко най- щастливо й желая.

"Чичо Томовата колиба"- самата аз не я изтраях и така и не съм я чела до края, за което не съжалявам. Не е за всяко дете, че и за всеки човек такова чудо.

Общи условия

Активация на акаунт