Ще си имам мини заек, имам въпроси...

  • 49 676
  • 199
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 34
Маргало  какви са ваксините?  И може ли снимки на зайчетата ви?

# 16
  • Мнения: 1 568
Трябва да питам моя,все той го води Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 34
Маргало мерси   bouquet

# 18
  • Мнения: 1 568
Ваксината била за обезпаразитяване,нашият е на около 6-7 месеца,една му е бита засега само Twisted Evil

# 19
  • София
  • Мнения: 34
Маргало пак ти благодаря   bouquet

# 20
# 21
  • Мнения: 2 195
Ние имаме заек от половин месец някъде. Ето какво ме посъветваха в магазина:
- вода
- Сено( купувам го готово )
- храна ( натурална, без семки и всякакви екстри, бланширана трева + витамини )
- никакви други храни ( моркови, зеле, салата, докато не навърши 6 месеца )
- от готовата храна само по една купичка на ден ( около 50 гр. ), защото ще му станата мързеливи червата и ще умре; сено може да яде колкото иска. Моят намира готовата храна зза по-вкусна, но му давам само по толкова, колкото са ми казали
- един час на ден трябва да се пуска извън клетката, за да се разходи, иначе не е добре за здравето му ( краката най-вече трябва да ги движи )
- никакви кабели, книги, цветя на достъпно място ( моят ми изгриза кабела на Интернет и на едни слушалки  Rolling Eyes )

Не продават ли в България друго освен талаш за постилане? Аз в началото взех талаш и много ми миришеше. Попитах в магазина, имаше поне няколко други видове "постелки"



С това може да се покрива дъното, от царевица се прави. Аз използвам друго, но трябва да намеря снимка. Това, което купих не мирише.

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 23:26 от mimkata

# 22
  • Мнения: 2 195
Намерих го, но не може да се види много хубаво



Нашият заек ме ухапа вече два пъти. Нишо не съм му правила. И двата пъти си бях седнала на дивана, той просто дойде и ме захапа за крака  #Crazy  Питах в магазина, казаха, че бил в пубертета и затова е своенравен. Вашите зайци правят ли така?

# 23
  • Мнения: 239
Ваксинирай го задължително!

# 24
  • София
  • Мнения: 34
mimkata   и мен ме е хапе имам три ухапвания обаче на ръцете опита се и на краката  Laughing   Отначалото много ме дереше а сега само когато иска  Laughing
Колко количество е сеното в розовия пакет?   Моето сено е по-различно и е 300 грама.
Може ли да пуснете снимки на зайчетата си?

# 25
  • Мнения: 25 683
Намерих го, но не може да се види много хубаво



Извинявай, може ли да дадеш повече информация какво точно представлява това? Някакъв вид постелка от памук ли е? За първи път виждам такова нещо и мисля, че у нас няма такъв продукт. То, какво ли има у нас, ама...

# 26
  • Мнения: 7 803
Ваксинирай го задължително!
за какво да го ваксинира  newsm78 тук в магазина казаха, че не трябват никакви ваксини

# 27
  • София
  • Мнения: 34

Извинявай, може ли да дадеш повече информация какво точно представлява това? Някакъв вид постелка от памук ли е? За първи път виждам такова нещо и мисля, че у нас няма такъв продукт. То, какво ли има у нас, ама...
Това според мен  е сено.
 
 Дъмпер   и намен ми казаха в магазина същото            е казаха че има 1 но тя е ако ги развъждаш ( ако зайците живеят заедно)

# 28
  • Мнения: 25 683
Не, не е сено, а постелка.

# 29
  • София
  • Мнения: 34
Как` Сийка   САМО претполагам

Общи условия

Активация на акаунт