кошмарът- излизане навън

  • 5 481
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Витамин Д не се добива от пряко излагане на слънце ,той е във въздуха  

По-абсурдно изказване скоро не бях чела.....Защо тогава пием витамини, след като може да си ги дишаме?..... newsm78

# 31
  • Мнения: 925
И моят син не ще навън Sad . В количката стои максимум по 10 минути. Кенгурото също не е варият, защото вече е над 8 кг. Излизаме на балкона, за колкото време иска и като се разплаче се прибираме.
Просто не искам да го насилвам  Wink Предполагам, че постепенно ще свикне -дано Praynig

# 32
  • Мнения: 288
И ние сме така навън-излиза се само в спящо състояние и в мига,в който отвори очите и види къде е-рев!Не  ми е никак приятно и на мен,и на мен ми се излиза,но...Надявам се да свикне все някога,ама кога?!!! Tired

# 33
  • Мнения: 945
Не го иzвеждай...
Представи си, че ти не обичаш басейните, а някой се опитва всеки ден насила да те вкарва в такъв.
И моята дъщеря не обичаше количката, така че откакто стана на 3 месеца до около 6 месеца не я иzвеждах. Седяхме си на терасата на стол от време на време и това беше. Спокойно и доволно дете, доволна майка  Wink . Не може да имаш всичко...

# 34
  • София
  • Мнения: 44 135
Какво спокойно и доволно може да има в майка , която 3 месеца не е излизала от къщи...щото на балкона не е излизане....
едно е да не обича в количка, друго е да не го извеждаш изобщо детето....

# 35
  • Мнения: 945
Е никой не каzва и тя да не иzлиzа де. Ама щом на бебето не му харесва навън в количката тя да си иzлиzа сама, докато бебето е с баща си на спокойно място, където то се чуства сигурно и доволно.

# 36
  • Мнения: 429
Моята дъщеря обожава на вън, но много често може да ме видите с бебе в една ръка да бутам празна количка  Joy

# 37
  • Мнения: 626
На мен ми казаха да я слагам в количка и на терасата , докато свикне . А и нашата тераса е южна и много слънчева . Когато се почустваме готови малко по малко навън и така .

# 38
  • Мнения: 9 448
Стига -не драматизирай StopТова не е кошмар,просто детето ти е още малко.Моята приятелка има бебче,също като твоето на 2 месеца и си го носи постоянно на ръце.Постоянният плач може да е от колики или ред други причини.
Какво ли ще кажеш,когато порасне и изобщо не заспива навън. Thinking

# 39
  • на края на света.....
  • Мнения: 46
Все едно аз съм го писала........На моменти си мислих защо ли дадох толкова пари за количка ,която почти не използвах.Не искаше да спи там.После не искаше да седи.Сега прохожда и абсурд да седне в количката.
 

# 40
  • Мнения: 76
Не искам да те плаша, но може би това е само началото. Моя син реагираше по същия начин, просто искаше да е на ръце, някой да го занимава с нещо. Гледам майки как са си седнали на някоя пейка и си четат книга и се питам аз защо не съм била  така- много съм му се вързвала ли, какво, и аз не знам. После като поотрасна количката пак не беше любимото му място, все с нещо трябва да се занимава. И досега е така, на година и половина вече тотално забравихме за количка, просто става много нервен и не иска да стои на едно място. Дано при вас нещата се разминат по друг начин, защото ще останеш без кръст, освен че няма да имаш никакво спокойствие. Шопинг или просто разходка по магазините- абсурд, на човека му е скучно! Cry

# 41
  • Мнения: 5 940
До четвъртия месец и аз бях така, в едната ръка детето пищяшо, в другата количката. Но той си ревеше и вътре, навън даже май по-добре му беше. След това пък отказваше въобще да спи вътре, сигурно до годинка, въобще не можех никаква работа да си свърша.

# 42
  • София
  • Мнения: 30 147
ох, незнам, все още нямаме кой знае какво подобрение. Обича да е навън ама да е на ръце. Количката е за украса все още, а аз междувременно съм с фастумгел за болките в кръста  Sad

# 43
  • Мнения: 2 013
Мила надявам се скоро този период да отмине,защото наистина си представям какво ти е.Дъщеря ми винаги е била много кротко бебе и почти не ревеше,нито у нас нито навън.Бях от тези със списанията. Wink
Според мен това ще премине след някой друг месец. Peace

# 44
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
а, няма ли да има последствие за здравето- рахити такива неща. Много са ме наплашили Sad

Е, айде... А зимните бебета, родени ноември- февруари?! Ако е люта зима и дебел сняг какво- всички карат рахит ли?!

Общи условия

Активация на акаунт