Разделно хранене - част 37

  • 14 925
  • 387
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 724
Tonichka, не си давай парите на вятъра Praynig.
Тези хапчета са празна работа, а пък да не говорим че може и да навредят.
Точно тези не зная дали са на билкова основа или имат химия .
Все си мисля, че действат на принципа" плацебо ефект".
Подсъзнанието може всичко  Peace,трябва ти настройка.
За 8 дена един килограм може да свалиш, като ограничиш количеството или калориите и спортуваш повече.

# 61
  • Мнения: 2 724
Добро утро мили мои разделни дружки Hug.
Тази сутрин останах без кафе ,сега пия нес.
Не е същото, няма аромат, вкусът му е един странен ...
Но на вас ще направя хубаво еспресо  Grinning



# 62
  • Мнения: 2 999
Добро утро красавици неземни  Hug
Алексче отново мило гледам сервирала си хубавото кафе и мисля ей сега да се възползвам от него  Hug
Тоничка абсолютно мила съм съгласна с Алекс  Peace Съзнанието може всичко  Peace така че зарежи тая работа с хапчетата и почвай настройка  Hug не се надявай на повече от 1 кг. седмично, защото иначе не е реално и здравословно бързо да отслабваш  Peace По-добре бавно, но трайно  Hug
Момичета - хубав и слънчев ден от мен  Hug

# 63
  • Мнения: 680
Добро утро момичета  Hug,

Алекс - [/b] благодаря за кафенцето. Много апетитно изглежда. Аз от 2 месеца отказах кафето, въпреки, че мног му обичах вкуса - особено капучино с канела, ммммм  Grinning. За това сега му се радвам само на картинките ти Simple Smile

Относно добавките - и аз съм на мнение, че са по-скоро вредни. Всичко трябва да идва естествено, от вътре и без всякакви неестествени стимулации. Аз съм и от "тибетстващите", които споделяме виждането, че чрез регулиране на енергийните си потоци регулираш всичко в мисълта си и тялото си. Така, че по добре зарежи тези боклуци.
Между другото, с петимата тибетци и разделното хранене се получава много хубава комбинациа  Grinning

Прекрасен ден на всички
 Hug   bouquet

# 64
  • Мнения: 49
Добро утро момичета, кафенцето както винаги изглежда страхотно.Аз го бях зарязало но да си призная от време на време се изкушавам,късо с много малко кафява захар.
Във връзка с добавките аз съм на същото мнение относно хаповете и тем подобни.
Споделете има ли нещо което засилва метоболизма,от сорта на билка или нещо подобно.
Лек и слънчев ден.   bouquet

# 65
  • Мнения: 1 380
antoan 2006 любопитна съм как ги правиш тези фалафели....
Изпрати рецептата....
Аз сега пека ориз с нахут и морков в печката...
Не знам разделно ли е, но се надавам да стане вкусно....
Dundy Sladurska и аз лятото се подувам без видима причина.....особенос лед, като съм предимно на плодове и зеленчуци......нямам идея от какво, но е факт, че есен и зима свалям най-много кила....... Hug

# 66
  • Мнения: 2 999
Сладкишче, да явно има нещо  newsm78 Чудя се какво да направя. В интерес на истината еднокринолога ми казва, че може да задържам течности по това време на годината, въпреки, че хормоните са ми ок в момента. Thinking не знам ще помисля малко от какво може да е.
цунки на всички вас

# 67
  • Мнения: 680
Antoan 2006, и аз съм любопитна за фалафелите. Сподели с нас   chef
 Някой ще ми каже ли как комбинира ядките?

Мерси

# 68
  • Мнения: 2 724
tansu, ядките се комбинират със зеленчуци, кисели плодове ,гъби .
Може да си поръсиш салатата с тях .
sladkish4e, морков и нахут е добре.
Русалана, не ми е известна такава билка, сигурно има, но аз съм малко скептично настроена към такива неща .
Метаболизмът може да се засили с подходящ хранителен режим и спорт. Peace
Dundy Sladurska  Hug.

# 69
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Aleks, как ми се пиеше кафе  Hug Но моето е със соево мляко с вкус на ванилия  Mr. Green То на Зоран не му трябва бой, акъл му трябва  hahaha Преди малко влезе в тоалетната с китара и го слушам, че дрънка. Joy
От снощи имам машина за хляб и за обяд чакаме какво съм сътворила. Днес ще правя и гъби, само ще прегледам рецептите да видя с какво. Сутринта са събудих около 7 и дремах до 9, през цялото време сънувах, че трябва да стана да извадя яйце от хладилника. Луда работа.

# 70
  • Мнения: 1 073
 Аз наминавам на бързо, да ви се похваля, че вече имам 0,500 кг минус и съм мнооого  newsm44
Относно Herba fast-a-ще изпия опаковката, която е за десет дни, за мен няма вредни, невредни като се има в предвид, че съм изпила толкова Л-карнитин, аминокиселини и протеини докато спортувах активно. А и ги проверих, изцяло билкови са и не натоварват черния дроб, въобще.
Ами това е от мен ,обличам се и тръгвам за Свищов, отивам да взема един изпит  smile3502 и утре съм отново на линия  newsm51

# 71
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
За нормализиране и ускоряване на метаболизма пия Бах есенции. Има комбинация спешъли за това. Доста добре ми действат! И най-хубавото е, че няма странични реакции и не можеш да предозираш.  Mr. Green

Tonichka, успех за изпита! Стискаме палци!

# 72
  • Мнения: 159
Успех на всички, които имат изпити.  newsm10  Моите започват от понеделник, а вече ме свива коремът.

Да си призная, снощи бях много ядосана и къде от яд, къде от недомисляне...си хапнах въглехидратно. Доста въглехидратно обаче - ядох от едни бисквити на "Нестле" с фибри и пшеничен зародиш, царевичен хляб и накрая овесени ядки. Сега съжалявам и ми е гузно, ама какво да се прави. Затова път днес съм на по-лек режим. За закуска хапнах една ябълка, по-късно малко ягодки. Сега съм си направила една голяяяма салата от доматки, краставички и сиренце. Много си ми е разделно даже.  newsm47

Поздрави на всички, аз хапвам и заминавам на работа.

# 73
  • Мнения: 698
Момичета, вие пиете ли някакъв алкохол? Аз съм ценител на виното - най-вече червеното, но през лятото пия бяло. Съчетава се с меса и сирена, според таблицата на д-р Хей. Бирата вървяла с картофки, но това за мен е по-малко интересно. Уиски, джин са неутрални, но също не ме вълнуват. Не говоря за ликьори, коняци и т.н.
Едно от най-хубавите неща, според мен в РХ е, че се чувстваш човек, а не човек на диета.  Laughing

# 74
  • Мнения: 2 999
За нормализиране и ускоряване на метаболизма пия Бах есенции. Има комбинация спешъли за това. Доста добре ми действат! И най-хубавото е, че няма странични реакции и не можеш да предозираш.  Mr. Green

Tonichka, успех за изпита! Стискаме палци!

Ехо, аз за първи път чувам за такива есенции  newsm78 от къде се купуват, какво правят и как се пият? Разкажи че ми стана много интересно - моляяяя  Hug

Общи условия

Активация на акаунт