София, ЮЖЕН ПАРК

  • 5 904
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 539
Значи в такъв случай това което мен ме устройва най много е:Да се видим с Теди някъде към 10.30.а Буба да дойде като се наспинкат.Ако сте съгласни ще се разберем допълнително на ЛС,за да си разменим телефоните за връзка на вън.

# 61
  • Мнения: 13
Жени, аз съм съгласна! Тъкмо и Али няма да е кисела, че не се е наспала и ти ще можеш да излезеш по- рано Laughing

# 62
  • Мнения: 539
Чакаме Теди да потвърди и ако сте съгласни,за да е най актуална информацията да се разберем утре след обед.
За сега от мен хубав ден и лек след обед Hug  bouquet

# 63
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
Бубе, с теб ще се търсим в петък сутрин да кажеш какво сте се уговорили с другите момичета Simple Smile

# 64
  • Мнения: 172
Ей ме и мен. Аз обаче за 10:30ч няма да сколасам. Али яде по около 30-40мин и после още 20мин за да стигнем до Южния парк, но в горната му част (до правителствена болница) и още 10мин за да дойда до към кучешката градинка, което май е около вас някъде.  Flutter

# 65
  • Мнения: 539
Ами аз не знам тогава какво да предложа,вашата програма е по сложна Grinning
Предложете нещо newsm78

# 66
  • Мнения: 172
Хм...ми ние с Buba D може да се видим в 11-11:30ч  newsm78

# 67
  • София
  • Мнения: 318
Привет и от мен Hug Не съм писала тук от 100 години, но беше толкова опустяла темичката, че съвсем я отписах Embarassed
Ще се радвам и ние с моята бандитка тези дни да се присъединим към вас, така че ще следим организацията Wink

# 68
  • Мнения: 571
Усмивко, айде организация на парада. Утре в 11:30-12:00 при жирафите?

# 69
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
Еди  Hug, пиша какво се разбрахме с теб, за да са наясно и другите момичета - с Буба ще говорим сутринта към 10.30, тя ще каже как се е уговорила с другите и ще ти звънна. Ти ще хванеш Бъфи под ръчичка и ще се срещнем някъде и парка.  Peace


# 70
  • Мнения: 539
Колко ми се иска да се присъединя Sad
Малко ми е късно 11.30-12.00 Rolling EyesЩе се видим друг път..........надявам се.Приятна разходка.

# 71
  • Мнения: 13
Здравейте!  bouquet
Хайде днес на разходка.....

# 72
  • София
  • Мнения: 318
Хайде и тук да се разпиша Hug
Ние живеем в Лозенец и всеки ден сме парка, така че ще следим организацията Wink
Хубав ден  Nature Sunny

# 73
  • София
  • Мнения: 318
Ама аз си пиша едно и също по няколко пъти Joy
Мацки става малко объркване с темичките май - има още една "Гоце Делчев, Иван Вазов, Стрелбище", която видях наскоро и предишния пост мислех, че пускам там Embarassed....както и да е....

Весело изкарване на предстоящите празници и се надявам да заформим една среща в парка скоро Hug

# 74
  • Мнения: 13
Zina, споко! Аз съм се разписала в 3!!! Embarassed Laughing
Весело изкарвае на празниците и на теб и като се върнеш ще направим срещичка  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт