Време дойде да се ражда Юнското дете! Тема №72

  • 13 300
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
ЧЕСТИТИ НОВИ БЕБЧЕТА НА ВСИЧКИ!!!Много се радвам.Аз съм много заета с моята бебонка,така че нямам много време да пиша,но ви чета,когато мога.Поздравявам ви и аз и Йоанка.Успех на всички.

# 16
  • Мнения: 78
Запис и от мен и честито на всички обебили се днес Hug

Lil_Vixen , и аз малко ти завиждам, като знам какви са болниците в Америка. Направо ми иде да хвана първия самолет и да отида да си раждам там. Наистина е като в луксозен хотел, да не говорим за скъпата апаратура, която следи всичко. След като родих сина си там имах чуство , че мога да родя още няколко бебета едно след друго. Не си спомням да съм си носила нищо в болницата, но на мен ми се спукаха в 12 през ноща водите и бяхме на гости при едни наши приятели. Там дават всичко, дори и дамски превръзки, като гащи. Спомям си, че под легълцето на бебето имаше чанта с всичко необходимо, както и шишенца с храна. Сега се сещам, че си бях взела една електронна игра с покер, тетрис и др, и си играех, за да се разсейвам, докато ми започне раждането, но ти щом ще носиш лаптоп си е супер.
Стискам ти палци всичко да мине добре.

# 17
  • Мнения: 6
Честити бебчета на Темп, Анито и Ринна!Да са им живи и здрави!

# 18
  • Мнения: 98
Добре дошли на бял свят на всички нови бебета!Да са живи и здрави а на мамите бързо възстановяване!Много са ни хубави всички бебета!  bouquet

# 19
  • Мнения: 50
Тук съм, момичета, ама само чета. Няма с какво да се пхваля, всяка вечер се надявам, че това ще е нощта, и сутрин се събуждам без никакви признаци...
Иначе продължавам да си ходя на курс, и добре че е курса, че иначе ще изперквам. Та до обяд съм на курс, после насам/натам срещи с приятелки, домашно, Сашо се прибира вечерта, вечеряме и си лягаме пак в очакване...Сашо ми вика, че много го глезя нащия юнак - водя го на плуване, на плаж, на училище, и затова му е добре вътре и не ще да излиза.

Остават ми само 9-10 дена, ама много ми се ще вече да го гушкам тоя бебок...(между другото термина ми е 10.06, а не 12, ама няма смисъл да се променя, че то и до 20-ти мога да си откарам...)
Утре съм на преглед, да видим какво ще кажат, ама не възлагам големи надежди, т.к. тук не правят прегледи за разкритие, нито гледат води или плацента - само ще ми премерят корема, кръвно и кръвна проба за хемоглобин и хайде...То и аз нямам никакви оплаквания де, че да се тревожа...

Аз пък имам един друг "страх" - че няма да позная контракциите, и или ще тръгна за болницата много късно, или много рано и ще ме върнат пак...Нали ми измериха, че уж имам контракции / доста редовни на 4-5 мин преди 2 седмици, но аз не ги усещам...На мен ми се ще да ми изтекат водите, за да знам, че е почнало, а не да се чудя, макар че се видя, че аз и водите не знам как да разпозная  Mr. Green

Айде отиваме да вечеряме  1dating, и после обичайното  luvbed....та дано се сети малкия

# 20
  • Мнения: 143
Франчи чудесно изглежда темата  bouquet
За сега от мен запис после ще се върна да видя новостите Peace

# 21
  • Мнения: 64
Сърдечни поздравления на всички нови майки!!! Много радост да им носят бебчетата!

Момичета, чета, че много от вас си мислят къде и кога ще им изтекат водите... Знам, че на много хора се случва, но от друга страна съм чела, че всъщност на едва 10% от жените водите им изтичат преди началото на родилните контракции. На останалите или им ги пукат в болницата, или когато е станало доста голямо разкритието вече изтичат... Така че аз за матрака не се тревожа Simple Smile Вярно, има някаква вероятност да го нацапам, но ако тръгнат да ми изтичат водите това ще ми е най-малката грижа.

Аз вече имам доста контракции, хаотични, някои болезнени, други не, някои направо ме парализират. Също, имам една много странна болка, за която не съм чела някоя от вас да е писала. На моменти, особено ако имам контракции, ме заболяват силно двете (или едната) вътрешни кости на бедрата така, сякаш се разместват или са тръгнали да излизат от ставите си. Направо е парализиращо и все по-често ми се случва през последните дни. Другата специфична болка е прерязваща остра болка по протежение на шийката на матката. И на двете болки доста се радвам, защото си мисля, че трябва да значат, че бебето се опитва да се смъкне; същевременно не забелязвам някакво драстично смъкване на корема. Ходя по много, опитвам се да танцувам, вчера изкачих и слязох 3 пъти 6-те етажа на блока с надеждата да ускоря нещата. Както съм се угрижила за тръгването на бебчето не ми е много до секс през последните дни, но ако продължава да упорства и до там ще се стигне  Grinning.

Стискам палци на всички, които ще раждат утре и се надявам по-скоро и аз да се присъединя към тази групичка, че вече не остана до моя термин!!!

# 22
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен! Аз да се похваля, че станах мама за втори път на малък юнак. Родих на 25.05. Момченцето се казва Филип. Мерките са му 3300/51 см.
Вчера ни изписаха, минахме през много перипетии, но вече сме добре и сега нагаждаме режимите си.
Честито на всички нови майчета!

# 23
  • Мнения: 9 814
mimsi_77 , честито бебче! Да расте живо и здраво и мнгого да ви радва! smile3525

# 24
  • Мнения: 6
Благодаря!

# 25
  • Мнения: 639
Хубавите новини от днес продължават.  Laughing
Rinna, честита ти дъщеричка Йвайла!
Temp, честита ти дъщеричка Мишел!
mimsi_77, честит ти син Филип!
Да са ви живи и здрави, да изпълват живота ви с радост!
Heart Eyes

Момичета, как е Феникс? Някой да има новини от нея? A за Polly_US и Miroslinka? И двете вече трябва да са родили, дано всичко да е наред!

Ама колко много момичета сте се запътили да раждате утре!  baby_neutral Явно има нещо магнетично в тази дата!  Laughing Спокойно, юни едва започва, а ние си имаме вече над 40 бебчета! Я вижте юлките - само едни близначета имат и не са се разбързали.  Wink На всички ще ни дойде редът, и да тежи - ще потърпим - 9 месеца минаха, та сега няколко дни няма да ни уплашат! Бъдете спокойни и изпълнени само с хубави мисли!  Hug
Аз много да не философствам, че знам ли до какво ще доведе утрешният преглед. Mr. Green

# 26
  • Мнения: 143
mimsi_77 честито ти син да ти е живи здрав и много да ви радва!   bouquet  bouquet

Днес се обаждах на доки.да я питам как ги вижда нещата с тази калцирана плацента че от два дена направо така съм се вкарала в някакви филми че откачам и съм изнервена от това рефлектира на всички около мен а беба се е кротнала и хич няма и намарение да излиза  Tired
Но доки ме успокои че все още нещата били под контрол и ако не родя до края на седмицата да ходя в понеделник да ме види.Моля се да не се налага да ходя  Praynig

Лека вечер на всички от мен  bouquet

# 27
  • Мнения: 57
mimsi_77, честито! Много хубаво име сте дали! Да е жив и здрав Филип!

Много ми стана мило като се отчетоха мами, които не сме виждали отдавна. Дано стават все повече!

Михайлова, и моята е с доста калцификати (ако така се пише...), но док каза, че ако бебето не се храни добре, ще тръгне да се ражда и да не се тормозя излишно.

# 28
  • Мнения: 31
Sv. и на мен от време на време ми се случва такава пронизваща болка /както си описала по шийката на матката/, аз все си мисля че ме боли пикочния мехур, защото от време на време бебока като се мести и ми причинява доста кофти усещания! от няколко дни насам и като ходя до тоалетна по голяма нужда също усещам такава пронизваща болка и се чудя дали бебето не е притиснало някое черво  newsm78
искам да попитам и една от новородилите майки /извинявам се ако объркам името, май беше nina и някакви цифри после/, пишеше в миналата тема, че е родила със секцио заради генитален херпес- мацка, ти по време на раждането ли имаше херпес??? защото на мен ми казаха, че е важно по време на раждането да няма и сега се моля на бебчо да изчака още два- три дни да ми мине Praynig явно яко съм се притеснила, защото за последния месец ми излязоха сигурно три херпеса, такива атаки не съм имала никога  Cry и ако някой знае- колко време трябва да е минало от зарастването на херпеса, за да може бебето да се роди нормално без опасност от зараза??? най- много ме е страх да не вземе да се появява в деня на раждане и да не усетя паренето и сърбежа покрай контракциите! МОЛЯ, ако някой знае нещо по въпроса да пише, наистина много ме притеснява този проблем!

# 29
  • Мнения: 27
ЧЕСТИТО НА ТЕМП,РИНА,МИМСИ,АНИТО-ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ РОЖБИТЕ!

Ние пак бяхме на разходка с новата количка.Забравих да се похвал че вчера дядо и се прибра с количката която бяхме избрали и ни изненада.Лумина,цвят маслено зелен,малко необичайно за момиченце,но другия цвят беше изчерпан.
 Емануела днес се храни за пръв път навън.Бяхме в парка на една пейка,а тя изгълта вси1ко за 10мин.После си заспа душицата,толкова и е хубаво навън....
 Аз обаче не се представих добре,защото се изморих много бързо.Днес усетих истинска умора....Това цедене ме довършва.А и ако ме видите вкаква поз го правя ще паднете от смях-наведена надолу за да тече по лесно млякото....

За хълцането,нормално е.Ема хълца след всяко ядене по 10,15мин,и много се изнервя.Даваме и малко чайче и спира.
Хайде раждайте вече всички,да обсъждаме бебешки истории.

Гъди,чакаме почерпката утре.

Общи условия

Активация на акаунт