Попътен вятър на порасналите ни деца!

  • 26 557
  • 389
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 410
Moята информация е само за Варна - всички матури са били проверени още на 1-ви. Освен това за разлика от миналата година матурите са проверявани само от експерти и от преподаватели в университети/само за литература и география където имало най много явили се/

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Благодаря  за темата!  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 479
Девойки, в момента сайта на МОН е недостъпет!

# 18
  • Мнения: 130
Защо ли аз се вълнувам повече от резултатите от матурите,отколкото сина ми,или просто не го показва....А и сайта на МОН нещо блокира.Доста емоции се събраха тези седмици ;- Wink Cry Cry PeaceУспех на всички!!!

# 19
  • Мнения: 45
Благодаря за темата!Страхотна!
Моята госпожица е на вълна гледане на филми.Ослушва се още и не е седнала да чете.
И аз май се вълнувам повече от нея за матурите.

# 20
  • Мнения: 1 479
И при мене е така! Аз се вълнувам повече от него и също още не сме почнали да учиме!

# 21
  • София
  • Мнения: 16 036
Чук-чук, може ли?
Приемате ли майки на абитурентки 2008?
Приемате ли майки на работещи деца?
Ако не се вписвам в представите ви - кажете и няма да досаждам.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Моя каза, че днес се представил добре на предварителния изпит. Ама дали е така ... ще се чуе скоро.

# 23
  • Мнения: 6 489
Aisha ,как без теб! Ти ни даваш такива ценни съвети! Hug Maria.4,ами аз вече се похвалих-получихме писмо,че сина ми е приет по Съвместна международна бакалавърска програма
по туризъм с
Breda Univesrity,
The Netherlands. Хубавото в случая е ,че ще учи 3 години тук и само четвъртата година в Холандия и ,че това е  специалността ,която той иска да учи и да се занимава после. Peace


 

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Aisha, Abet, вие сте част от нас! Или ние сме част от вас ... важното е да сме заедно Hug Продължаваме заедно напред!   Peace

Незито, прости невежеството ми Embarassed Разбира се, че сподели за студента!  Laughing Да е здрав и само хубави неща да му се случват!
Злавещица, стискаме палци за резултата от изпита!

# 25
  • Мнения: 3 540
Добро утро!  bouquet
При нас за резултатите от матурите разбрах ,че най-напред ще се качат на сайта на МОН,а после в самото училище! И това ще стане най-рано на 5.06.

Aisha ,разбира се ,че ще пишеш ,имаме нужда от твоите съвети! Hug

ЗлаВещица
,ще стискаме палци за твоето момче! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed






# 26
  • Мнения: 444
Благодаря Ваня  - за думите които си написала за нашите деца . Попътен вятър на всички младежи . а на нас да се похвалим с добри резултати от матурите. Честито на приетите и успех на тези които остават да кандидатствата тук Б-я. Ние ще пробваме тук. Нашата също не се е стреснала много, но тя просто си е такава. В крайна сметка ще поживеем ще видим.

още ден и дано знаем вече тези резултати, че чакането ни убива.

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 09:16 от estreq

# 27
  • Мнения: 444
още ден и дано знаем вече тези резултати, че чакането ни убива.

# 28
  • Мнения: 3 540
При нас има още изпити,нали сме професионална гимназия и във вторник -9.06 сме на държавен по практика! ooooh!

# 29
  • Мнения: 3 410
Ще се справи детето Ваня!
И ние ще стискаме палци Hug

Общи условия

Активация на акаунт