Този магреб ни взе сърцата,но ни върна красотата!15 -а тема

  • 21 269
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 24
Ухаа каква почерпка!!! Благодаря Делтичка. И тъй като съм първа наредена на масата ще си хапна доволно а пък за другите каквото остане  Laughing Да ти е жив и здрав баткуту!
 Абе девойчета голямо затишие тука - пред буря тъй като тук май се задава. Ще се активирате като аз тръгна на работа. Е поне утре ще имам занимание да чета(надявам се).
 Хайде лек ден   bouquet

# 256
  • Мнения: 100
Делта, четито на баткУ, да е жив и здрав!!   bouquet
Пожелавам ви ЕЙ ТУКА да празнувате!! Аз бях и съм много доволна!!   bouquet
Паулинка може да потвърди Wink

Канех се тия дни (уикенда) да скокна до Пловдив, ама май няма да стане... Sad Нищо, следващия път...

Ники, не тъгувай, мила.. Винаги, когато има буря, после идва слънцето. Днес няма да се видите, затова пък утре ще сте щастливи на срещата... колкото повече си липсвате, толкова по - добре.
Винаги при някакъв проблем си повтарям една фраза - "After the day of the Cross its always coming the day of Resurrection!!" 
Помага , и то много.
 Hug

Отивам и аз по задачи, довечера ще се включа по - подробно...

ааа, Далка, аз за зетко си пригласих Раянчо.... т.е. надявам се силно моето да е момиче  Party ама... за нероден Петко да не обсъждаме сега  Mr. Green

Като казах зетко, честито и на Мария. Пожелавам ти да бъдеш онази свекърва, която снахата с обич да нарича "мамо", а тя да е онази снаха, която ти с обич ще наричаш "дъще"!!  bouquet

# 257
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Ники- Благодаря Hug
Оченцеееей- Благодаря Hug да ти се връща това място и във Френско също не само у Българскооооо Laughing Мене що така ли не ми се ходи у Френско newsm78 Ми то Далчето там може и да ми се прииска ама то все септември до там предлагат аз тогава саминка ще съм вече....
Паулинчеее- само така мойто момичееее newsm10
Мария Мария- бе Душко де прочете, че съм болна ама въпреки всичко благодара, че ми желаеш бързо оздравяване newsm10
Бейчеййййййййй, -Муциии аз влязох да раждам 69 кила и за нула време станах 48 от ревливото пишлемеееее Joy
Дедко Хаджи, кофти със тез панелки ама като ги има........ Rolling Eyes
Близначковче Hug Тез твойте двете дЯца ще ме уморят от смях. И аз ги праскам разни весели ама твоите са страхотни.  Със весели хора лесно се живее и дано да се обградят със такива  newsm10
Ин Дреамс- Душко още не съм метнала снимките, Embarassed  ще се засрамвам във ъгъла

# 258
  • Мнения: 24
Мария честито. Дано ти носи радост снахата ама и ти да си съкровище а не свекърва  Hug   bouquet
 Паулинка евала аз не знам защо но като съм тъжна не мога да се насиля нито да изляза нито да направя нещо.
 Оченце ама ние въобще не сме се виждали на живо (надявам се това лято да стане ако някой събере пари, но аз да съм е малко вероятно  Sad) Но благодаря ти миличка за сентенцията ще я запомня!!!   bouquet
 Шеки още ли не си оздравяла нещо не се включваш днеска. Надявам се да е скоро.
 На тъжните като мен   bouquet  Hug а на другите приятен ден. Аз отива да спи че довечера ще работи

 [/color]

# 259
  • Мнения: 90
Делтичке ,честит ти рожденник да е жив и здрав   bouquet HugАма наистина каква е тая шведска маса дето си опънала

Мария много Щастие пожелавам на младите   bouquet. А вие с твоя убавец на Вие ли си говорите ? newsm78

Днес най-накрая се наканих да си извикам д-р и сега го чакам да ме прегледа и да ми даде илачи ,че вече откачам от това гърло ,боли ,цяла вечер не съм спала  #Cussing out .

Лек ден момичета   bouquet,на всички по едно гуш от нас  Hug

# 260
  • Мнения: 1 184
Много на бързичко се включвам само да поздравя "баткото" на Делта bouquet!!! Да ти е жив и здрав и много успехи в живота му пожелавам. Делтич, почерпвам се подобаващо, особено от това последното, бутилкиното /нали си го нямаме тук  Crazy/.
Честито и на Мария за бъдещата снахичка   bouquet! Ох, душици, толкова са младички още, но щом се обичат нека се вземат. Да са ти живи и здрави и двамата млади и догодина да черпиш за внуче  Hug.

Канех се тия дни (уикенда) да скокна до Пловдив, ама май няма да стане... Sad Нищо, следващия път...
Супер!!! Остави го за следващата седмица, тъкмо и ние ще сме там  Hug.

Бързо възстановяване на болничките, а за всички  Hug.

# 261
  • Мнения: 59
Делтичка,Честит Празник на твойто момче ,много здраве ,дълголетие и безкрайни щастливи мигове ви пожелавам заедно ,и съм ви организирала като подарък една романтична вечеря довечера за двамата  Hug



Ра ,голяма красота на тези снимки,ти ходила ли си или още не?  bouquet

Паулина,и ние така с една приятелка онзи ден ,пътуваме с колата към Павлово ,и ни спряха полицаи за превишена скорост и ни обраха всички пари гадовете  #2gunfire ,изръсиха ни до дупка и мене и нея че иначе акт и без книжка 3 месеца викат.


Далка ,хахаха хич не ти е неуместна шегата ,нямам никакви отрицателни чувства към Мароко и със сигурност ще отида на почивка когато мога ,мечтата ми е да посетя Фес и Танжер ,Фес ми е фикс идея от както почнаха да излъчват "Клонинг" преди многооооо години ,но няма да стане сега лятото ,може би октомври ,така съм го запланувала,здраве и живот само,или пък за Нова Година една екскурзиийка да си направя ,има толкова много пакети а имам и познати които могат да ми намерят апартамент или студио.Една приятелка и тя много иска да ходим заедно и ако стане тръгвам веднага .


Иначе към август мисля да се разходя до Италия,толкова са евтини билетите че е грехота човек да не иде и едни приятели само ме канят от месеци.

Някой беше питал за Катя ,погледнах в арабската тема и видях че пише почти всеки ден ,safarmaktoub и е новият ник за който я търси ,че не помня кой пита.

Айде аз бягам че съм сложила една млечна баничка да се пече да не я изпусна че онзи ден за малко да изгоря едно мляко с ориз и сега внимавам повече.

Близначкови,ти знаеш ли че снимат нашият филм сега отново с други артисти?

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 16:02 от ~BeLLa~

# 262
  • Мнения: 610
  Делта-  Честит Рожден Ден на любимия !
Да ти е жив и здрав, все така да те глези и носи на ръце, като принцеса  Wink !
  bouquet

Бела не знаех за филма с други артисти..дай повече инфо ?
Рали аз се чух няколко пъти по телефона с Мароканското Кате , добре е тя, ако искаш и пусни смс  Peace
Мария - Честито !   bouquet

# 263
  • Мнения: 59
Близнаците ,това го взех от един форум цитат:

"Предполагам, че повечето от вас са прочели, че ще правят испаноезичен римейк на Клонинг, за който всъщност отдавна се говори. Незнам за вас, но аз много се разочаровах като разбрах, че в главната роля на Жади ще е Хенесис Родригес."

А това е  новата Жади на римейка-

http://telenovelasfans37.hit.bg/GenesisRodriguez-Biografia.htm

Прегледах но не намерих много инфо в нета,на мен ми каза една комшийка че е имало подробна статив във вестник Сага  и доколкото рабрах от нея Лукас ще си играе старият актьор който си беше но ще питам пак за подробности.

А иначе ето тук има интересни неща и снимки за сериала ,можеш да им хвърлиш едно око.



# 264
  • Мнения: 278
Хеййй, днес много хубави новини!  newsm44

Мария, Честито!!! Много хубава новина, наистина! Много се радвам за това.  Hug Пожелавам на сина ти да е винаги щастлив с бъдещата си съпруга и да ти дарят няколко внучета Simple Smile Момченца и момиченца, да си най-щастливата баба!  Hug С нетърпение чакам снимките  Blush

Много се надявам и моята майка така да реагира като теб, когато и кажа. Защото тя знае, че нещата с моя момък са сериозни и ме питаше дали пръстена, който нося е годежен, ама все пак друго е като и кажа, че на еди коя си дата ще се женим.  Simple Smile Друго си е и като знаеш, че родителите ти стоят зад теб и се радват за теб.

Делтичка, Честит Рожден Ден и на твоя батко!!! Да е жив и здрав! На колко става? Мерси и за почерпката. Ще си взема, но ще я хапна след малко, че току-що пак така се наядох, че едва дишам  Crazy хихи


Иначе аз да се похваля днеска си купих тия балеринки  Blush.
http://img197.imageshack.us/i/001100563pp.jpg/

До сега не си бях купувала такъв тип обувки, защото все имах чувството, че се вадят от крака като ходи човек. Ама гледам всички с такива ходят и си викам, че сигурно са удобни  Laughing, а не искам все с маратонки да ходя, като съм на дълъг път Simple Smile Удобни са наистина, сега остава да ги пробвам като ходя дали ще ми се вадят отзад.

Лек ден на всички!

# 265
Ники-честита ти радост....По постингите ти съдя,че си човек с широки разбирания за живота...Дано и снахичката го усети и си бъдете приятелчета.
От моите  JoyСватби, като на Иван-Асен....само спомена за една свекърва ми е топъл на сърцето...и до сега-вече почти 12 години тази жена е в кръга на малкото ми приятели...И то се спечелихме взаимно с  почти нищо....само с това,че всяка казваше истината и Не обвиняваше никого-просто показваше кротко и спокойно своята позиция. Но тя също имаше Широки разбирания за Живота   bouquet


ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА БАТКОГО  НА ДЕЛТИЧКА  bouquet  bouquet  bouquet
Аз тоз човек го определих като Рицаря на Червената Дама.
Рядко са такива в днешни дни,но пък и червените дами са рядкост   bouquet
Делтичка-да ти е жив и здрав и все такава опора сабилна и точна да ст си в живота.
да изпиете една чаша Каберне изстудено  с най-искренни благопожелания и от мен

Ти,беше споменала веднъж-как сте живеели в една стаичка..как ви е било трудно в началото.Разказва ли ти се повече?как се запознахте? Някакъв спомен,който никога нма да забравиш....На снимките той ми изглежда  като професор.....интелигентен човек  bouquet
А стига го крий твоя синочек-я пусни едно фото да го видим....Има  моми много...все хубавици.


Шеки-как си?
И аз  нагазих лука нешо....ама да видим Sick-

Раянчо е добре

Белбейче-значи вече си в супер форма...така .Виж обаче как бързо се забравя раждането?..все-едно преди години е било-а то е само преди няколко месеца.Ам като видиш душичката и вече...не ти е до теб и твоите страдания.
х,не случайно арабите казат-
Рая е в майчините  нозе Hug

# 266
  • Мнения: 560
Делтичка,да ти е жив и здрав "баткото" !   bouquet
Още много години да празнувате заедно този празник!  Hug

Наздраве!  Wink
Мария,честито и на вас!  bouquet
Много щастие на младите! Hug
Хубава вечер на всички!   bouquet

# 267
  • София
  • Мнения: 7 988
Делтааааааа, а честито на Баткото бе.
Ади па да стане скоро дядо направо викам аз (да прескочи чичото).
Дълги години Бог живот, здраве и благополучие да му дава, па и ти да си покрай него, че да си го радваш и коткаш.

На другите дами добър вечер и усмихната нощ желая.

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 20:06 от дядо хаджия

# 268
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149

да  4ествам с едно изстудено рождения ден на делтиния  "батко"! само това ,което сте си пожелали да се сбъдва!
мария, ти снахи4ка ще имаш,4естито! важното да е останеш зен свеки! ина4е дано се харесате с избраницата!
аз това си пожелавам за моите!,пък дано да сме живи и здрави!
днес навъртях в жегата от  6 сутринта до сега  около 10 км с по4ивки  за хапване и сиеста, интересно е,4е не съм гроги! готвя се за морската градина, делти4, готви си бързоходките!само линда дали е от бг -я ген или е арабел4е-мързавел4е!

# 269
  • Paris, France
  • Мнения: 14 462
За Делта и нейния скъп рожденик само най-доброто пожелаваме!



Белбей, много ли е нахално да помоля за снимка на наследника Embarassed?

Мария, честито и само по мед и масло да върви на младите Не ти знам" историята, но не мисля, че възлюбения ти не иска деца. Мисля, че за да не те уплаши, си трае. Това съм го чела из форумите. Колкото за използуването - лично на мене не би ми пукало ако няма деца. В икономиката се нарича "free ride" - безплатен билет. Тоест някой прави нещо за собствена полза и друг се възползува безплатно, но без да ощетява (значително) инвеститора. Давам пример : с парите на данъкоплатците в дадено селище се построява мост или шосе. Те го ползуват, но го ползуват и минаващи от там които и стотинка не са платили. Това обаче не ощетява местните. Същото с документите. Няма да изземат паспорта ти и да му го дадат на него. Ако се разделите, ами няма да сте първите и поне ще си изживяла връзката си, защото, повярвай ми, най-нещастната любов е неизживяната.

Щакира, прави гаргара със сода, много успокоява и намалява отока и болката!
На останалите  Hug

Общи условия

Активация на акаунт