Този магреб ни взе сърцата,но ни върна красотата!15 -а тема

  • 21 267
  • 292
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 560
Далка,направо умрях от смях с Раян! Joy Joy Joy
Аз си спомням,че свеки пееше някаква песничка,на децата,още като бебета,
с подобно звучене. hahaha  Алааа,Алааа,Алааа.....и т.н. Joy Joy Joy
Делтичка,ех тоя батко,колко е добър!!! Heart Eyes

# 241
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Хайде една лека вечеря, че Далчето ми се примоли Hug

да вий сладкУУУУУУУУ
Аз сега отивам при мойтУ Батку smile3503
Лека нощ приятелчета Hug

# 242
Мерси Делтичка   bouquet

Утре за  закуска ще си спретна едни пържени филиики...пу!Как не съм се сетила.....


Вени-ред е на Другаря на компа-децата легнаха...Утре аз ще отида в офиса на Оранж...писна ми с тъпия телефон.То,верно че никой не звъни на него....ама защо пък да е за украса.Притеснявам се само,че.....може д разберат че  детето го е ицпускало и..да ме накарат дори да го платя.Ама ще се направя на гламава..ще се пробвам да го сменя,като повреден...може пък да попадна на Услужлив служител Party

Дидонче-диването така вика...че чак прави впечатление в парка и ...хората се заслушват....сто насто  си мислят че сао такива песни му пеем....а аз дори  една не знам!Бащ му пее,катоплаче мохо една с Бисмилях....а аз-с знам Две калинки и хей ръчички


След Леката прятна вечеря на Делтичка....

И аз Ви пожелавам Лека Нощ.....
чета една книга - Мъжът,като едър рогат добитък....
Само да не се обиди някой...тя е смешна всъщност...но и психология има точно семейна



# 243
  • Мнения: 6
ДЕЛТА, АЗ НЕ СЪМ ОТЧАЯНА СЕГА. ПРОСТО МИ СТАНА МЪЧНО,ЧЕ ПО ТОЛКОВА ВРЕМЕ НЕ СЕ ВИЖДАМЕ... И МЕ ВРЪХЛИТАТ ЕДНИ МИСЛИ,ДАЛИ ЩЕ Я БЪДЕ ИЗОБЩО ТАЗИ ВРЪЗКА... И ДАЛИ ТОВА,ЧЕ С ВРЕМЕТО ВСЕ СЕ ПОЛУЧАВА НЕЩО И СЕ ВИЖДАМЕ ПО-РЯДКО,ДАЛИ НЕ Е "ЗНАК" ОТ СЪДБАТА,ЧЕ НЯМА ДА Я БЪДЕ... ЗНАМ ЛИ И АЗ?! АМА КАКВОТО Е-ТОВА Е. АЗ ПРАВЯ,КАКВОТО МОГА И Е ПО СИЛИТЕ МИ,А ДА СТАВА ТОВА,КОЕТО ТРЯБВА!
И КАТО ТИ ВИДЯХ ПРЕДЛОЖЕНИЕТО ЗА ХАПВАНЕ... ХВАНА МЕ ДЕПРЕСИЯТА Wink МАЙТАП ДЕ. ОТ НАЧАЛОТО НА МЕСЕЦА СЪМ НА ДИЕТА И ТАКА МИ СЕ ЯДАТ ВЕЧЕ "ЗАБРАНЕНИТЕ" НЕЩА. А ПЪРЖЕНИ ФИЛИЙКИ КАК ОБИЧАМ...  eat  cook НО ЗА СЕГА СИ ЗАСЛУЖАВА МЪКАТА.

НЕЩО ТАЗИ ВЕЧЕР ХИЧ НЯМА ХОРА ТУК.

# 244
  • София
  • Мнения: 7 988
Ми там в другата тема нали пишат за някави жеги дето карали хората в 1.30 нощес да се активират, та нищо чудно и тука да е така. Само дето аз по това време вече заспивам та няма да дочакам магребските дами.

# 245
  • Мнения: 278
Паулинка, не се отчайвай! Ние с моето момче сме от почти 4 години заедно, а от почти 2 сме така разделени....Имало е случаи, когато по 2 месеца не се виждаме. Много е надалече от мен. Иначе през другото време веднъж в месеца...за по няколко дни.
Трудничко е, не отричам, но на нас това ни помогна да затвърдим връзката си и лично на мен помогна да не ревнувам толкова. Защото...в една такава връзка от разстояние без доверие не може (е, в една нормална връзка също де Simple Smile ). Не го мисли много и не се измъчвай, отбивай се по-честичко тук при нас и споделяй, когато нещо ти тежи. Ние винаги ще те подкрепяме.
Чудиш се дали не е "знак от съдбата", че връзката ви няма да я бъде. А дали не е знак от съдбата, че ЩЕ я бъде и че имате бъдеще заедно. Времето ще покаже, така или иначе не можеш да промениш нещата.  Hug Изпращам ти много положителна енергия и търпение. Не се депресирай.  Hug
Малко се поувлякох май, ама темата ми е близка до сърцето! Simple Smile

Дала, да чакаме ли значи утре закуската от тебе? Аз ще ставам рано.... може да сложа кафенце, а ти после закуска хихи

Лека нощ, момичета!  Hug а и дядото и той се обади Simple Smile лека нощ и на теб!

# 246
  • Мнения: 6
ДРИЙМС   (това е името на сладкарница в Пловдив и ние двамката я обожаваме  Blush ) , НЕ СЕ ОТЧАЙВАМ ПРЕКОМЕРНО. НАПОСЛЕДЪК СЕ ВИЖДАМ ПОВЕЧЕ С ПРИЯТЕЛКИ, ЗАПОЧНАХ ДА СИ ПРАВЯ ВСЯКА ВЕЧЕР РАЗЛИЧНИ МАСКИ НА ЛИЦЕТО, ВЕЧЕР СПЯ С РАЗЛИЧНИ СЕРУМИ, ЕЙ ТАКА -ДА СЕ ЧУВСТВАМ АЗ ПО-ДОБРЕ. ИНАЧЕ ХИЧ НЕ СЪМ ПО МАЗАНЕТО И КЛЕПАНЕТО. САМО КУПУВАМ И ИМ ИЗТИЧА СРОКА ПОЧТИ ПЪЛНИ. ТА НАПОСЛЕДЪК СЕ ПОНАМАЗВАМ МАЛКО... КУПИХ СИ ПЛАТОВЕ И УТРЕ МИСЛЯ ДА ХОДЯ ПРИ ШИВАЧКАТА, ДА МЕ ПРАВИ "КРАСИВА". Wink КОЛКО МАЛКО И ТРЯБВА НА ЕДНА ЖЕНА, ЗА ДА СИ ВЪРНЕ НАСТРОЕНИЕТО!  newsm03

ЕЙЙЙЙЙЙ,ЗАБРАВИХ ДА ВИ КАЖА. ДНЕС МЕ СПРЯХА ЕДНИ ПОЛИЦАИ ,НО ВМЕСТО ДА МИ НАПИШАТ АКТ, МИ ИСКАХА ТЕЛЕФОНА. И АЗ НЕ ГО ДАДОХ РАЗБИРА СЕ, НО КАТО СЕ КАЧИХ В КОЛАТА, ВЕДНАГА ЗВЪННАХ НА ПРИЯТЕЛКАТА МИ И И ВИКАМ:" ЛЕЛЕЕЕ, МАСКИТЕ (на лицето) ПОДЕЙСТВАХА! ВЗЕХА ДА МЕ СВАЛЯТ КАТАДЖИИ! "   Joy И ТЯ КАТО МИ СЕ РАЗХИЛИ... ГОЛЯМ МАЙТАП.  И СЕ ЧУДИХМЕ, ТОЛКОВА ЛИ СА ПРЕКРАСНИ ТЕЗИ МАЗИЛА ИЛИ МИ СЕ ОТРАЗЯВА ДОБРЕ ДИЕТАТА  newsm78

ДЯДО ХАДЖИЯ, АЗ НЕ ЗНАМ ЗА ТОЗИ СИНДРОМ НА ЖЕГИТЕ,КОИТО СЪБУЖДАТ, АМА НА МОИТЕ НЕНАВЪРШЕНИ 27 ГОДИНИ ВСЕ МИ Е ГОРЕЩО. ПРАВЯ СИ МАЙТАП,ЧЕ МЕ ХВАНА И МЕН КРИТИКАТА ВЕЧЕ. АМА МНОГО ТОПЛО БЕ,КАК ЩЯ КАРАМЕ ЛЯТОТО НАПРАВО НЕ МОГА ДА ГО МИСЛЯ ОТ СЕГА. ЩЕ ИМА ДА ПУФТИМ... МАНИ,МАНИ

# 247
  • Мнения: 610
Привет и от мен, едвам ви прочетох....от вчера и аз трудно влизам във форума .. Crazy

Мария- това с пчелата е много опасно  Confused слава Богу че си добре, моят син страшно обича да си играе с всякакви насекоми, буболечки....пълни си джобовете с тях- бръмбари, калинки, божакравички....и така ме е страх някой път да не хване и някоя пчела ...от два дни пък навсякъде мъкне с него един охлюв  Simple Smile говори му, храни го, днеска даже и на гърнето го беше сложил  hahaha че имал нужда...после го беше овил в една салфетка да спи, нещо им се скарах със сестра му и той чак ми прави забележка, да не съм викала високо, че охльо спял и щял да се стресира ... Joy Crazy
Дидонка  Hug и аз имам много приятелки стрелци  Grinning много добре се разбирам и с рак и скорпион. Що така с Алекс, да няма някаква алергия? и инхалатора ли не помага ?  Sad
Ех Невена  Hug не ти е лесно на тебе.. Rolling Eyes
Хариет в моя син ли си влюбена  Party да знаеш че чувствата са ви взаимни  Simple Smile скоро гледах снимките ви , и естествено малките гледат с мен и почват с въпросите- кои са тези деца, как се казват, къде живеят....стигаме до твоята снимка и Йоана пита Теди- харесва ли ти тази мацка ? и той каза - о да, много е яка  Flutter
Делта опасна фога си ти   bouquet постоянно вкарваш разни лафове.. Joy
За паролата на Паулина нямам нищо против  Peace
Шакира утре да се похвалите че сте по-добре, и на сладката Лина по-лесно да и излизат зъбчетата  Heart Eyes
Алба   bouquet мерси за комплиментите за манджите  Blush ама чак талант не съм  Embarassed аз сега се уча да готвя Алба  Embarassed до скоро пържех яйцата с черупките  hahaha за датата що така реших ли ? ми незнам така си мисля  Laughing а тази ли е ?
Дядо Хаджи правихте ли си кус-куса ?   chef
Брех Дала, как позна за сладоледа и динята .. Grinning все едно до сега си била с мен в кухнята  Simple Smile току що правих сладолед с диня - динена наслада  Party метнах го във фризера и утре ще видим резултата  Flutter колелата са здрави за сега, постоянно си ги карат малките, спукана гума нямаме още  Wink

# 248
  • София
  • Мнения: 7 988
...
ДЯДО ХАДЖИЯ, АЗ НЕ ЗНАМ ЗА ТОЗИ СИНДРОМ НА ЖЕГИТЕ,КОИТО СЪБУЖДАТ, АМА НА МОИТЕ НЕНАВЪРШЕНИ 27 ГОДИНИ ВСЕ МИ Е ГОРЕЩО. ПРАВЯ СИ МАЙТАП,ЧЕ МЕ ХВАНА И МЕН КРИТИКАТА ВЕЧЕ. АМА МНОГО ТОПЛО БЕ,КАК ЩЯ КАРАМЕ ЛЯТОТО НАПРАВО НЕ МОГА ДА ГО МИСЛЯ ОТ СЕГА. ЩЕ ИМА ДА ПУФТИМ... МАНИ,МАНИ

При нас пък напоследък се забелязва една друга тенденция. Започва да става задушно вечерно време. Явно щото се напичат панелите.

...
Дядо Хаджи правихте ли си кус-куса ?   chef
...

Ами още не им е дошъл реда. Сега са ми надули главата за фалафели (ама не като вашите арабските, ами побългарени варианти) и картофени кюфтета, ама и те ще почакат. А стига толкова ядене минават малко на диета и толкова.  Laughing

# 249
  • Мнения: 169
леле Далка седя и се смея със сълзи на писанията за Раян. Не се притесняваи тя и мойта свеки реве само Бисмиля и тва е то нищо повче.
Делтич не мога да кажа ревлив ли е или не има дни е ангелче има дни ни си затваря очите за повече от 15 мин  и след това е кисел.Не знам твоят син дали те е изфинил на времето ама аз вече съм в предишната си форма от няколко седмици си влизамвъв старите дрехи- май и аз поизфинена ще доида.
Шаки ще се възползвам на 100 процента от липсата на дразнители
На всички лека нощ  бягям че ще започне нощната смяна

# 250
  • Мнения: 6
...
ДЯДО ХАДЖИЯ, АЗ НЕ ЗНАМ ЗА ТОЗИ СИНДРОМ НА ЖЕГИТЕ,КОИТО СЪБУЖДАТ, АМА НА МОИТЕ НЕНАВЪРШЕНИ 27 ГОДИНИ ВСЕ МИ Е ГОРЕЩО. ПРАВЯ СИ МАЙТАП,ЧЕ МЕ ХВАНА И МЕН КРИТИКАТА ВЕЧЕ. АМА МНОГО ТОПЛО БЕ,КАК ЩЯ КАРАМЕ ЛЯТОТО НАПРАВО НЕ МОГА ДА ГО МИСЛЯ ОТ СЕГА. ЩЕ ИМА ДА ПУФТИМ... МАНИ,МАНИ

При нас пък напоследък се забелязва една друга тенденция. Започва да става задушно вечерно време. Явно щото се напичат панелите.


И АЗ МИСЛЯ,ЧЕ Е ОТ ТОВА.

АЙДЕ,ЩЕ ВИ ПОЖЕЛАВАМ ЛЕКА  И БЪБРИВА ВЕЧЕР!

# 251
  • Мнения: 2
Добро утро на всички момичета и на дядо Хаджи.
  Днеска рано станах и се залепих на компа. Много късно сте предложили благушки за хапване. Като ги гледах и пригладнях, а сутрин никога не закусвам.  Доста неща сте писали и ги прочетох.
  Поли, разбирам притесненията ти, защото и аз изпитвам понякога същото. Но се случва така, че колкото и да искаме да бъдем с някого се появяват някакви пречки. Дребни, но изнервящи. Убедена съм, че при вас нещата ще се подредят и всичко ще бъде наред. Не знам но имам такова вътрешно усещане. А това, че използваш козметика е много хубаво. За съжаление аз не мога да ползвам даже и крем за лице.
  Делта оздравявай по-бързо.  Много се радвам като чета за дечицата ви. Разбирам, че са малки и си представям едни красиви ангелчета, който са взели красотата на два свята. Затова радвайте им се и ги обичайте, че идва време когато всеки поема своя път в живота. Как мога да видя снимки на слънцата ви.
  Да ви се похваля, през септември ще ставам свекърва. Снощи ме зарадва синковецът. Момичето сега завърши. Ако знам как се качват снимки ще пратя да ги видите. След тази новинка ме поразтресе, но сега съм ок. Това е нещо неописуемо. Цяла вечер не съм спала, плаках от щастие, защото аз знам през тези години как съм го гледала и през какъв ад сме минали. Сега вече е 23 г млад мъж. Животът е пред него и се надявам за него да има само положителни емоции. Искам двамата да са  щастливи и никога ама никога да не разберат какво е раздяла.
  Моят син е вече голям и рядко се виждаме с него. Аз като съм в къщи той е навън, той като е в къщи мен ме няма. Затова радвайте се на децата и винаги им казвайте колко ги обичате.
  Аз ще ставам свекърва, а мисля за срещи и т.н. Joy Joy Joy При мен щещата нещо не се получават. Усещам в писанията на господина шикалкавяния. Директно го попитах дали не ме използва като билет за Европа. То бяха едни писания едни клетви че идва само заради мене. Обаче реших да го гъделична леко и казах, че искам дете от него. А тука отговорът беше :
 ce n'est pas grave
Je vous ai dit que ces choses les résoudre ensemble   
 Сега ще ставам, че ще ходя на изследвания.
 На болничките пожелавам да се възстановят бързо и много много положителни емоции.
 Лек и спорен ден от мене Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 252
  • София
  • Мнения: 7 988
...
  Да ви се похваля, през септември ще ставам свекърва. Снощи ме зарадва синковецът. Момичето сега завърши. Ако знам как се качват снимки ще пратя да ги видите. След тази новинка ме поразтресе, но сега съм ок. Това е нещо неописуемо. Цяла вечер не съм спала, плаках от щастие, защото аз знам през тези години как съм го гледала и през какъв ад сме минали. Сега вече е 23 г млад мъж. Животът е пред него и се надявам за него да има само положителни емоции. Искам двамата да са  щастливи и никога ама никога да не разберат какво е раздяла.
...

ДОБРО УТРО И ОТ МЕН !!!

Виж ти каква страхотна новина. Направо бих казал неописуема и неповторима.

Хайде тази година свекърва, пък догодина и баба !

Да са живи и здрави младите. Едно ново щастие скъпа започва от сега. Не го изпускай и му се радвай. Знаеш ли колко е прекрасно, когато видиш младите, че са щастливи и усмихвани.

# 253
  • Мнения: 24
Добрютро момичета. Прекрасен и усмихнат ден от мен. Гледам снощи сте били по-активни и се залисах в четене а работата си чакааа. Каня се да посвърша нещо до обяд ама да видим че нещо днеска ми е чоглаво. Хем знам че едва ли ще пише днеска хем пък има една мъничка надежда ама... май напразна. Е ще почакам още малко пък тогава ще се отдам напълно на тъгата  Cry Добре че сте вие та като чета малко и ми олеква.
 Паулинка напълно те рабирам мила. Но каквото е писано това ще стане. Аз това си повтарям.
 На всички всички момичета  Hug  Hug

# 254
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Фарашковциииииииииииииииииииии Hug
Да ви почерпя аз днеска за моето БаткУУУУ newsm47


Та БаткУ ми днеска е рожденник Grinning
Да ви е сладкУ и дай Боже един ден да се черпим не само виртуално, ще е голяма радост за мене!

Общи условия

Активация на акаунт