Още мъничко остана всички Юнски бебчета да гушкат мама! Тема №73

  • 13 627
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 35
Катеринка, много се радвам, че се завърна. Никол и Савина са прекрасни Heart Eyes и ти изглеждаш много щастлива Two Hearts

Viper, стискам палци fingerscrossed Опитай се все пак тази нощ да поспиш Hug

Ооо Пламката решил да ме изведе на пицария smile3501, така че изчезвам.

# 61
  • Мнения: 165
viper,стискам палци за утре, с това разкритие 4см.много бързо ще родиш, не се притеснявай, при мен д-ра се зарадва даже на скромните 1.5см. Peace Hug
Катеринка, добре завърнала се при нас. Hug Никол и Савинка са прекрасни мадамки! Hug Hug
Феникс и твоите синчета са страхотни сладури и как си приличаааат! Hug Hug
gmarinova, мерси за пожеланието, нека на всички мамита 2 в 1 ни върви всичко по вода!

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 21:24 от vanny_76

# 62
  • Мнения: 199
viper стискам палци и аз. Ех мога само да си мечтая за 4 см. без да усетя  Wink хаиде и утре да ти е така лесно  Simple Smile

Никол и Савина са такива куклички  Heart Eyes а пък Катето как сияе, прииска ми се още утре да родя  Grinning

# 63
  • Мнения: 9 814
Гъди, знаеш ли колко роднини на Иво ме караха да кръстя Кати така. Сега имаше същите очаквания като разбраха, че е момиче. Особено една братовчедка на Иво твърди, че името е страшно хубаво и много го харесва. Винаги съм я питала защо не е кръстила така дъщеря си и нейната майка се казва Пенка. Е, жената мълчи.
А иначе за мен човека прави името, не името човека! Peace

# 64
  • Мнения: 1 475
А ние пък сега се завърнахме от разходка, добре ми подейства едночасовото ходене!

Кате, девойките са прекрасни и по-често да се включваш!!

Viper, стискам палци и при теб всичко да е ок утре!

Някой няма ли и телефона на Sv. да види какво се случва с нея???!!

Феникс, смених снимката на момчетата!! Peace


Инфо към администраторките:АЗ първо изрязвам снимките на фотошопа,може да се изрязват и с CorelDraw, на кой с която програма му е по-лесно, след което използвам този сайт http://imageshack.us/ / с него става най-лесно/ и от resize image избирам размер за аватар,който е 100 на 75 пиксела, за да имат снимките еднакви размери! вече има разминаване между размерите на снимките на близнаците и еденичните бебчета, защото при близнаците използвам следващия размер за thumbnail! Надявам се инфото да е полезно за всички  мами-администраторки!!!  Peace Hug

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 21:29 от somebody

# 65
  • Мнения: 27
Аморелов,да ти е живо и здраво детенцето!

Гералдин, Емануела изяжда 100 наведнъж,даже днес ги яде направо за норматив Party И си иска дажбата точно на 3ч Naughty
Днес имахме много гости,и мноого подаръци.Сдобихме се и с бейбифон на чиполино,но доста се смощава Thinking

Аз приготвих багажа(почти)...много ми е притеснено за пътуването утре...дано всичко да е наред Praynig
Днес на няколко пъти се разплаквам неудържимо,страхотно напрежение! Незнам как ще се оправям сама....

# 66
  • Мнения: 27
Забравих да попитам-боли ли ви кръста след раждането? Мен страшно много ме боли и гърба, и кръста.Незнам дали е от разместването или от натоварването... newsm78

И още един въпрос-малко е глупав....как се къпете когато сте сами в къщи с бебето? Оставяте ли го само...?

# 67
  • Мнения: 136
somebody, аз имам телефона на Sv., но ми е неудобно да й звъня или пращам смс. Дано всичко да е наред с нея, нека изчакаме до утре. Ако нямаме вести, предлагам да се опитаме да се свържем с нея, въпреки че пак ще ми е неудобно. Но ако някоя от вас се престраши, ще дам телефона.

Като типичен близнак, както цял ден ми беше супер настроението, в момента ми е много тъпо  Tired  Радвам се на всички ви, които сте родили или знаете, че всеки момент ви предстои раждане и същевременно ми е много мъчно, че при мен няма никакви признаци. Така копнея и аз вече да си гушкам бебчето, а имам лошото предчувствие, че и аз ще пренося. Ох, точно тази черта мразя в себе си най-много - нетърпеливостта  Sad   Дано всичко е за добро все пак  Praynig

Лека нощ, милички и успех на всяка една, на която предстои това хубаво събитие в следващите часове  Hug

# 68
  • Germany
  • Мнения: 2 018
Малее, колко много нови бебешори...Честито на всички!!! Аз днес бях на консултация. Всичко е ок. Следващата ми е на 18, док каза, че дотогава едва ли ще родя. И аз като повечето от вас вече искам да се почва, а всичките ми приятелки ме убеждават да съм се наслаждавала на последните си бременни дни, как раждането не било страшно, а страшното почвало след това...А мен ми се иска да се запознаем с бебока, да мога да се прегъвам без проблеми, да си обличам нещо по така Wink
Леко раждане на всички на които им предстои в близките дни Peace

# 69
  • Мнения: 33
Здравейте мамита,
при мен за съжаление няма промяна... все още бебката е седалищно и май ще се стигне до секцио. много тъпо, всички много ми се чудят, но повече ме е страх от секцио отколкото от нормално раждане.... но каквото такова няма да го мисля много

Искам да попитам !!! педиатър се избира преди да родя, нали? нещо тоя момент го пропуснах в цялото си планиране.... моля някои да ми препоръча такъв за мусагеница или района, защото мисля че като ще се местим есента там най добре е направо там да си запиша и педиатъра?!

лека нощ на всички и благодаря предварително ако някои може да ми даде съвет за педиатър

# 70
  • Мнения: 48
Здравейте мамчета  Hug

Честито на всички обебели се мами   bouquet
Вчера бях на лекар и след вагинален преглед, лекарката ми каза, че главата още е подвижна и че нямам разкритие, което предполагало, че скоро няма да родя.
От вчера съм се заела с дълги разходки - от единия край на Южния парк до другия и обратно (дано да има ефект).
Снощи бебка беше много неспокойна и в един момент усетих нещо което до сега не бях усещала. Имах остри и силни болки, ниско долу, но незнам дали тя ме натискаше толкова силно или е нещо друго. Днес на няколко пъти е пак така. Моля, на някой ако му се е случвало да ми каже дали има повод за притеснение и от какво може да са болките?(извинявайте ако въпроса ви се стори тъп, но както може би всички и аз се замислям върху всяка болежка)

Много   love001  love001  love001

# 71
  • Мнения: 111
Здравейте настоящи и бъдещи юнски мамчета! Аз съм с термин 12 юни и чакам момченце. Отдавна ви чета редовно, но много рядко се престрашавам да пиша. Ако може да ми пратите паролата на албумчето с удоволствие бих разгледала снимките. Благодаря ви предварително Simple Smile Успех на всички за предстоящите прекрасни събития!

# 72
  • Мнения: 59
Добро утро на всички мамита Simple Smile
Пожелавам ви един бебеносен ден на тези които са 2 в 1 и един спокоен ден на вече родилите Simple Smile


Аз мисля да ходя днес на лекцията на 9 месеца , въпреки че не съм се записала , така че ако има някоя мама която да е имала планове да ходи а пък да не може нека се обади на лични , за да не се налага да чакам за места там ,
а ако някоя от вас ще ходи нека каже да се разберем да се видим там

# 73
  • Мнения: 1 291
Simple Smile Катенце, снахичките са чудни! Добре сте се постарали Wink
Като стане нашия татко ще му ги покажа Simple Smile

При нас за съжаление нащата са малко зле.Бебетата и двете имат зверски колики.Изобщо не могат да спят.Цяла нощ, а от вчера гледам че и през деня се обаждат.Ние не можем да спим също дори за 1 час.Вече 3ти ден ходя като сомнамбул.Извиват се, напъват,почервеняват.. Взехме капки Еспумизан и Инфакол.За сега няма ефект.
Избива ги на зверски глад и се тъпчат, после им се подува стомахчето и ги боли.Гледам вечер да не им давам много да ядът,ама така как ще наддават..
Мъка ..

# 74
  • Мнения: 143
Добро утро на всички  bouquet

Рая не се притеснявай толкова ще видиш че сама ще се справяш чудесно Peace не е толкова трудно просто трябва да успееш да влезеш в ритъма на бебето и да си планираш деня правилно и всичко ще е наред Peace
За къпането на мене ми се налагаше да къпя доста често сама и аз първо разсъбличах малкия и го оставях в кошарата после си приготвях всичко необходимо за банята да ми е под ред и така като го изкъпя и след това всички процедури мазане,масаж,обличане,хранене чак след това като заспи си прибирах обратно коритото и др.принадлежности.
Просто организация и спокойствие и всичко е ок Peace
За патуването не се тревожи пътя не е чак толкова много ще спирате по на често и следи да не е много топло в колата PeaceУспех   bouquet

baby12 и аз ги имам тези болежки може да са от отпускането на сухожилията на таза,може и бебето да слиза надолу и да се намества в таза но при всички положения не е притеснително  bouquet
Аз след малко отивам на преглед дано всичко е наред Praynig

Близначкова много неприятно е това с коликите  Sad моя син имаше кратки но изключително силни колики и единственото което му помагаше беше или да лежи с голо коремче върху мен но понеже не мога цял ден да лежа ми казах др.метод който много ни помогна Peace
Взимаш от тези грейки които се пълнят с вода пълниш я до половината с топла водичка и бебето както лежи на една страна му подпираш грейкатта на коремчето не трябва да му тежи а сама да е подпряна много го успокояваше това така даже и на вънка сме излизали завити и с грейка Peace

Общи условия

Активация на акаунт