Още мъничко остана всички Юнски бебчета да гушкат мама! Тема №73

  • 13 618
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 270
nadeto И аз от няколко дни си слагам глобули, сега не мога да цитирам точно как се казват, че са в спалнята, но не са тези, за които ти говориш -  та те са чисто бели и ми изтича бяло! Даже при мен проблема е, че си мисля постоянно да не са водите, като усетя нещо да потича newsm78 иначе за различен от бял цвят не съм наясно дали е възможно да изтича, затова се посъветвай с доктор!  Wink

# 46
  • Мнения: 1 027
Благодаря за тговорите момичета   bouquet Утре и без това съм на преглед и ще питам.
Франчи, аз си го помислих същото, да не би да е част от тапата, но ще видим утре  Hug
Лека вечер на всички, аз отивам на кръчма  Party

# 47
  • Мнения: 165
Завърнах се от прегледа, няма да се раждаме сега големи сме около 3050-3100гр. Имам 1.5см. разкритие, омекнала шийка, достатъчно околоплодни води за 2 седмици още, имаме си вече и белодробна зрелост. Раждането най-вероятно ще е до седмица. Аз и без това точно така съм се настроила за раждане в 40-та седмица, няколко дни преди термина, но все пак нищо не се знае. Thinking
Франчи, виждам, че сте по-напред с материала, успех и много стиснати палци, ако тръгнете по-рано! Peace
Феникс благодарим за разказа и пожелавам на всички ни бързо раждане като твоето! Hug

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 20:06 от vanny_76

# 48
  • Мнения: 165
Честито на новите ни бебчета и техните маминки!

И аз утре съм на преглед - дано ми кажат нещо по-различно от кг и кръвно, за разкритие ме съмнява да ме гледат, най-много на ехото, което ще трябва да си платя за пореден път..но за беба всичко давам Simple Smile
За тапата -  днес сутринта имах малко бледо жълто разтегливо прозрачно по бельото(ама как го описах само) - дали е било част от нея..малко по-късно още мъничко..ама наистина малко..

Аnjeelina
да не се засечем тези дни в Сливен, нали и аз съм там Simple Smile

# 49
  • Мнения: 57
Франческа, дано родиш бързо и скоро, и да си спокойна с малка бебка вкъщи!

Мен ме напъна шаша и стегнах багажа. Имам от онези сакчета на Орифлейм, с две ранички отстрани. Натъпкан е вече. И направление измъкнах от личната, голямо КПД днес. Добре, че ми светна към 13ч, че бях отписала деня. Утре, ако се домъкна и до НОИ, няма да имам равна.

Така, tanya_nikolo я видях. Fate се покрива все още, някой има ли контакт с нея?

Включвам се в екипа за "бързо" реагиране по актуализиране на темите.

vanny_76, и на теб всичко да е по вода!

# 50
  • Мнения: 1 924
И аз мога да взема участие в екипа за темите;само трябва да си изтегля някаква програмка за обработка на снимки,че в момента нямам с какво да ги смалявам.
И в тази връзка,след като повече хора ще се занимават с дизайна,трябва да се посочи размера на снимките на бебчовците,за да ги правим еднакви всички.

# 51
  • София
  • Мнения: 596
Такаааа, завърнах се от прегледа.

Ами вече съм с 4см разкритие, не знам как е станало без контракции  newsm78 Утре имам среща с доктора в 08.15 с багажа в приемната на Майчин Дом.
05.06.09 не чак толкова лоша дата, но до 09.09.09. не ми се чака  newsm47
Стискайте палци да родя бързо и безболезнено, и да не се наложи секцио. Май изобщо няма да спя и тази нощ. Казаха да не се тъпча на вечеря, но аз порядъчно се натъпках със салати и плодове.
А, и нещо ново за мен: от 01.06 в МД има нови цени на стаите: VIP на 12 етаж- 65лв. Обикновените ремонтирани стаи на 12-ти етаж(вече били с телевизор и хладилник) - 35 лв. Безплатните са на 7-ми етаж

# 52
  • Мнения: 1 924
viper,стискам палци за утре Grinning

О,какво блаженство-и трите ми деца спят Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 69
 Феникс, кога се завърна у дома? Последно те мернах в болницата преди да ни изпишат Simple Smile

Мацкии, изгубила съм дирята на нашия прекрасен форум, дано да успея да наваксам, но май се очертава да влизам по-рядко, отколкото ми се иска Simple Smile Още всичко ми е като в сън (може би защото именно сънят най-много ми липсва  ShockedGrinning

Качих снимки на нашите принцеси в албумчето. На кого да пратя снимка за първа страничка?

viper, стискам палцииии!!! Simple Smile


Целувки на всички юнски сладкишчета и техните мами и до скоро!

# 54
  • Мнения: 1 924
Кате Hug
Днес се прибрахме!Мишките започнаха да си наддават,а и не им стигаха легла и ни изритаха набързо Mr. Green

За бебетата за 1ва стр нека да е тази снимка:

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=12718237
Мерси Grinning

# 55
  • Мнения: 57
viper, ще чакаме хубавите новини Simple Smile  fingerscrossed  Hug

KaterinkaM, ще вземем снимка от албума, не се притеснявай (някой вече го е направил). Дано сполучиш в наспиването, за да се радваме на позитивните ти постове и прекрасното настроение.

# 56
  • Мнения: 9 814
viper , хайде адаш. Пък утре може и двете да се ощастливим с по една девойка.
Феникс, първо, добре дошла у дома. Бо и Йо са стлашно сладки. Благородно ти завиждам за спящата тройка. У нас едното играе на Н2О, а другото си прави пого в корема ми. Laughing
Катеренка, двете кукли са невероятни, а ти си най-усмихната мама на света!
Благодаря за пожеланията момичета, но нали съм си карък току виж устискала до Петровден. Mr. Green Тогава ще кръстя втората щерка Пенка като свеки. Ух, че хубаво именцееее.  smile3534

# 57
  • Мнения: 69
gmarinova, мерсииииии  Hug

Видях снимка на Мона Балона и нейното бебче! Много се зарадвах, че се е завърнала, а какво се беше случило с нея всъщност?

Леле мале, усещането ми за реалността е все едно след 25 дни в Big Brother  newsm78  #Crazy Laughing

# 58
  • Мнения: 57
Благодаря за пожеланията момичета, но нали съм си карък току виж устискала до Петровден. Mr. Green Тогава ще кръстя втората щерка Пенка като свеки. Ух, че хубаво именцееее.

Хахаха, не можеш да си представиш колко си близко до ситуациата при мен.  Joy Ама ще бъде момче, та оттървах кожата.

# 59
  • Мнения: 136
viper, много се радвам. Ще стискам палци за утре и ще чакам новини. И не забравяй - епидуралата упойка винаги е насреща  Peace

Катеринка, добре дошла  Hug

Франчи, стига дееее. Майка ми се казва Пенка и е прекрасна жена. Не мисля, че едно име прави човека  Naughty

Отивам да досготвя.  chef

Общи условия

Активация на акаунт