СЕПТЕМВРИ - 09'25

  • 13 225
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 212
Клара, Електра, да ви е честит рождения ден!
Пожеланията ми са много здраве, много положителни емоции, слънце в очите и любов в душите!

       

Не знам кой какви цветя харесва, розите са универсални  Peace само цвят си харесайте  Blush

# 16
  • Мнения: 212
Чопър нямам абсолютно нищо против да отидем на палатки след време. Peace И то точно в Родопите. Това беше и нашето намерение да пообикаляме тая година - Триградското ждрело, Чудните мостове и други местенца...но догодина ще наваксаме.
\завиждам ти , че си имате къща newsm10това е и наша мечта Peace

А нас ще ни вземете ли? Азнямам никакъв опит, но пък съм ентусиастка. Освен това Родопите са ми слабост, на доста места сме ходили, а Триградското ждрело е нещо нeописуемо.

И специално за Бубара:

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=7388246
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=7388285
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=7388294


 Hug

# 17
  • Мнения: 32
Здравейте и от мен Simple Smile
clara - Честит Рожден Ден  newsm59  ura Желая ти много здраве,любов,късмет,а септември месец едно здраво и хубаво бебче!   bouquet
Палатките и аз много ги уважавам,друго си е да си сред природата - дървета,зеленина,рекичка,цър-пър......ммммм размечтах се  Joy Само се оборудвайте добре за спането,че с моя мъж като ходихме решихме,че не ни трябва дюшек за спане,а взехме само няколко одеала за постилане отдолу.Е нямаше такова наръбване!Усещах всяко камъче и вдлъбнатина под мен,доста дискомфортно бих казала  Laughing
Аз може ли пак да питам нещо? Голяма съм питанка ей Simple Smile Този път въпроса ми е към тези от Бургас: Момичета,някоя от вас записала ли се е за курс за бременни?Една позната ми препоръча курса при някаква Камелия (фамилията я забравих...била акушерка в Окръжна болница,а курса се провеждал зад Старата Поща...голямо обяснение дръпнах  Laughing).Та ако някоя от вас го е посещавал, впечатления някакви?

# 18
  • Мнения: 102
Clara, Elektra  smile3525 newsm59 smile3525 Tada bdbaloni baloni
Пожелавам Ви много много здраве и да си родите най-прекрасните бебчета !

Clara мерси за темичката, много е свежа Simple Smile

Видях в предната темичка, че питахте за околоплодните води. Аз последния път на прегледа питах доктора как са ми водите. Той каза, че всичко е в норма и каза, че не зависят от това колко течности пия, а от това как се развива матката.

# 19
  • Мнения: 19
А няма за какво да благодарите за темата на мен, аз само я пуснах не съм я правила Simple Smile.
Киара как можа да го кажеш тва, разбира се че не съм се засегнала. Благодаря на всички ви за пожеланията, много сте мили и сладки за това си ви харесвам  bouquet.
Понеже съм патка голяма  Laughing, та одеве ми изкочи от ума честито и на Електра  bouquet, много усмивки и хубави емоции мила а септември всички ще си чакаме най хубавите подаръци.

tchopar къде ходите на палатки. Ние като гу хванем язовирите от Батак нагоре , постоянно сме там ( мъжо нали ми е рибар ), та може да се засечем някога в бъдеще ( ама как прозвуча ).
Както и да е де, бягам сега да го вида тоз моя юнак що не спи. Уж го сложих да ляга а чувам някви смеховки и викове от стаята му. После пак ще понамина да ви видя  Grinning...

# 20
Clara, Elektra Честит рожден ден!!!. Бъдете здрави, усмихнати и щастливи . Желая ви успех през септември и мн красиви и здрави бебчета Hug  newsm03.
Иначе на мен днес далеч не ми е хубав деня newsm12, много ми е подтиснато. Всички ме дразнят много.
 Момичета разисквали ли сте темата за пушенето ???? Някой пушили от вас и колко често???? newsm12. Питам ви защото аз не бях пушила от както знам че съм бременна , но днес не се сдържах , много се ядосах тука по един проблем в къщи, което не ме оправдава, но ми стана толкова гузно пред бебка. Мисля че нищо няма да й стане от една цигара за 6 месеца, ама все пак се почувствах гадно и дори не я дърпах , само я държах и я изхвърлих повече от половината smile3506.... Гузно ми е много , ама няма да се повтаря повече.....

# 21
  • Мнения: 8
Миринда непременно ще ви вземем и вас. Все пак снахичките са две  Laughing Ако и твоето е момченце, екстра. А и Бубара ми се струва за сега добра за тъща  smile3521
Клара ние ходим на Голям беглик, че на Батак и Доспат е пренаселено през август. Иначе ходим и на Бели извор, на Душанци - където ни отвее вятъра.

# 22
  • София
  • Мнения: 110
Леле, колко имам да чета...
 baloni честит рожден ден на Клара и Електра! Да получите много подаръци, един от които с малко закъснение през септември, но най-прекрасния и най-желания!
А относно рожденните дни, доста често си мисля че моето бебче ако закъснее има вероятност да празнуваме заедно рожденните си дни. Аз съм родена на 1 октомври, моят мъж също, как се намерихме незнам. И ако и  бебо се появи тогава, ще сме 3в1, не сме го гласяли нарочно, просто така се случи.  Simple Smile
Иначе при мен всичко е наред, на 17ти съм на консултация.
С моя мъж мислим утре да се разходим до Пловдив, ей така, имаме нужда да си починем малко. В неделя съм на погача на моя приятелка, напоследък много бебета около мен.
Хубав ден на всички, отивам да чета.

# 23
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Много пишете днес Wink
Clara,
Elektra ,
Честит рожден ден и на двете.Да сте много щастливи,обичани и през септември да получите най-хубавите подаръци!

# 24
  • Мнения: 333
Клара и Електра -   ura
Клара, страхотни напитки   Hands Thumbsup. А някой да има идея за освежаваща безалкохолна напитка като тези на снимката  newsm78. Аз по принцип пия вода с лимон, но ми омръзна  Crazy. Ако някой има идея за безалкохолен коктейл, хайде да сподели  Party
Киара, Чифлигарова, важното е да знаят как да си искат децата  Laughing. Кристиян камо минаваме през количките в градската градина, винаги ме пита " Мамо, имаш ли парички за лодката?"  Joy. Дори когато му отказвам ми става неприятно заради милия начин по който ме пита  Heart Eyes
Мразя гадини, но да откажа язовир заради това - неее  NaughtyGrinning
Имам  въпрос - търся си за морето някакво потниче да си покривам коремката, нещо като от тензух  Thinking. Ако някоя мама знае къде в София има такива, моля да сподели. Аз тука видях много красиви, но бяха прекалено къси за бременен корем  Sunglasses

# 25
  • Мнения: 186
clara,elektra ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!!! newsm59
Да сте живи издрави,много щастливи и много обичани.През Септември най-хубавите бебета Hug.Много хубаво да си изкарате,ако празнувате.
dundito не ми се случвало да запаля,въпреки че ми е било страшно нервно,сдържам се някак си.Не е фатална една цигарка за 6 месеца,стига да е само една Peace.Не забравяй,че бебето поема това,което ти му даваш-няма вариант да избира.

# 26
  • Мнения: 8
Детелини аз си купих много готини неща за плажа от един индийски магазин близо до НОИто на бул.Стамболийски. Памучни са на 100%, само че са с ръкав, защото такива търсех. Мисля, че имаше и без ръкави. Цените им бяха много прилични - между 10 и 20лева.

# 27
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Клара, електра, честит рожден ден  bouquet
Дано изкарате хубаво празника, да имате възможно най-леката бременност и  страхотни бебоци на финала!

Аз днес си мерих кръвното в една аптека и не че много разбирам ама беше  133 на 75. Това високо ли се води? И другото, което ме притесни е, че пулса ми беше 127 удара в минута, а на приятелките ми (те не са бременни) беше два пъти по-малко. Вярно, че аз все съм нервна и напрегната, ама чак пък такъв пулс, егати  Rolling Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 260
Миринда къде без вас?! Уговорката за довечера остава нали??
  лелеееекак как страшно ми прозвуча думата тъща[smilie=smile3506.gif] Чопър   bouquet
Предлагам догодина живи и здрави, да направим първия рожден ден на децата на палатки в планината. Ще бъде  като детски лагер Joy
Детелини ако питаш за София - аз си купих три чудесни дълги блузки от тензух в НДК - базара. Все едно съм без дрехи т.е. много са леки и приятна материя. Цените 10-15 лв.
Валката зависи колко ти е нормалното кръвно. Пулса е учестен доста. Дали не си тичала преди това или пиеш някакви лекарства?? На мен от Гинипрала ми става така  Thinking

# 29
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
valkata78 и моя пулс на моменти стига до 140.Като бях бременна с Алекс и си бях в България,ми казаха да направя изследвания на щитовидната жлеза,но всичко беше наред.Сега пулса ми е около 120. Peace

Момичета,някой знае ли как се лекуват афти в устата.Алекс от 2-3 дни има под езика и не знам какво да го правя. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт