Нямаме време, а още нямаме име!

  • 2 334
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 804
Гласувах за Марио,макар че и Даниел ми харесва.Ако Ви е труден избора,напишете имената на листчета и теглете,каквото се падне това е късмета.  Joy

# 16
Tomas! V Bulgaria e riadko sreshtano a v sa6toto vreme ne zvuchi shantavo. Mozhe da mu se kazva Tomi i Tom. Estestveno e vazhno kak zvu4i s drugite imena i da ne e sme6no. Osven Tomas mi haresva i Anton no to e po-trivialno.

# 17
  • Мнения: 0
Благодаря Ви, че сте активни - четем с интерес мненията и следим анкетата. Обещавам, че ще напиша избора ни накрая! Чакаме още мнения...!

# 18

Антон ми харесва.


 

# 19
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Категорично - Даниел.
От малка съм влюбена в това име, така че то най - ми лежи на сърцето.  Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 44 122
Антон

# 21
  • Мнения: 325
Антон и Даниел ми харесват,но гласувах за Антон,защото си има и имен ден. Peace

# 22
  • Мнения: 399
Само Артур не ми допада. Rolling Eyes  Гласувах за Даниел! Peace

# 23
 baby_neutral
E ,mislja ,che e vreme i leljata da dade svoja glas;-))),nali shte se grija vse pak za nego,mi az glasuvam za Tomas i s dvete ruze .,no ne mislish li ,che reshenieto za imeto bi bilo dobre da bude na budeshtata MAMA  Rolling Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 44 122
baby_neutral
E ,mislja ,che e vreme i leljata da dade svoja glas;-))),nali shte se grija vse pak za nego,mi az glasuvam za Tomas i s dvete ruze .,no ne mislish li ,che reshenieto za imeto bi bilo dobre da bude na budeshtata MAMA  Rolling Eyes

би трябвало да е решение на бъдещите мама и татко - общо и да са еднакво съгласни....като гледам таткото говори в множествено число, че следят темата и анкетата..... Simple Smile

Апропо - Томас е хубаво, но прекалено чуждо...Тома е по прието по нашият край и също толкова интернационално......Ако беше в Анкетата Тома, бих се колебала между него и Антон.....

# 25
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Аз съм за Тома, без -с- накрая:peace:  Томи на галено звучи супер Simple Smile

Успех в избора

# 26
  • Мнения: 177
Даниел  Hug

# 27
  • Мнения: 1 740
Антон и Даниел ми харесват.

# 28
# 29
  • Мнения: 1 796
От всички само Антон харесвам Peace

Общи условия

Активация на акаунт