Завършваме успешно и таз година, ШЕСТокласници -3

  • 18 722
  • 301
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 18 140
Успех на децата и от мен!
Ками,наистина доста понадута изглежда таза цена ,ако е за групово обучение.В школата, в която възнамерявам да запиша  девойката и догодина, цената за целогодишнато обучение и по двата предмета общо е 1200 лв. Става дума за 45 занимания по  български и математика в рамките на учебната година.Ако не се лъжа, ставаше дума за 3 учебни часа БГ и още толкова математика в избран от детето ден - събота или неделя.А дали не бяха даже и по 4 учебни часа? newsm78Да приемем обаче ,че са по 3, т. е да пресметнем по-скъпия вариант.При 6 учебни часа дневно, при 45 посещения, учебният час излиза около 4, 40лв.До 8 лева има бая разлика..... ThinkingАко пък часовете са 8, а не 6, да не говорим - излиза около 3,30.
На нас ни раздадоха дежурното листче за попълване на ЗИП-ови и СИП-ови форми за догодина.Та като СИП момата пожела да се запише на два учебни часа математика, щели да се занимават с решаването на логически задачи и да надграждат наученото в клас. Rolling EyesКолко ще е така, ще се чуе Mr. GreenНие като цяло сме случили на добри преподаватели по БГ и математика  в училище, така че се надявам да нямаме много пропуски за запълване. PraynigАма  успеваемостта  за жалост  не зависи само от преподавателите Wink, ученикът  също трябва да е амбициран и мотивиран, а като гледам моята щерка през последните две седмици направо си го е ударила на  ваканция и много, много случващото се в училище не я касае.... Още повече, че едва ли не по всички предмети са оформени, този факт обезмисля ученето за матурите в техните очи Thinking

# 76
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Утре е последната матура - по човек и природа.
Резултатите, поне при нас, са ги казали само по БЕЛ.

# 77
  • Варна
  • Мнения: 175
Чспех на всички - трчдна е географията,поне за нас Thinkingще видим...
Не знам на вас как ви се видя материалът по БЕЛ тази година,но имаше доста трчдни моменти,особено накрая на годината по граматика,а за преразказите да не говорим #CrazyМоже би защото моят син не обича да чете книги и това затрднява изказа мч,особено писмения...Браво на тези,чиито деца нямат затрчднения,но при нас частните роци са задължителни newsm78
Грчповото обччение тази година ми се видя подходящо само за много сериозни и отговорни деца,които не се впечатляват от странични неща,а знаят защо са отишли...Наистина излиза много по изгодно,но плащането предварително ли е?Ами ако после нещо възникне,някакво неразбирателство или не сте доволни от подготовката-какво се прави с дадените пари?
за съжаление моят пълен отличник от 5 клас тази година се радва на 5тици .... Cry CryЗатова ще натиснем индивидалното обчение догодина,няма как...

# 78
  • София
  • Мнения: 18 140
Цитат
Наистина излиза много по изгодно,но плащането предварително ли е?Ами ако после нещо възникне,някакво неразбирателство или не сте доволни от подготовката-какво се прави с дадените пари?
Аз цитирах цялостната сума, но пропуснах да кажа, че се внася на 3 части. Тоест, ако към даден момент установя, че подготовката не е на нужното ниво, доизкарваме предплатения период, след което търсим друг вариант.Надявам се обаче да не стигаме дотам. Peace

# 79
  • Мнения: 88
Цитат
И да питам като една негрижовна майка - днес последната матура ли е и кога да очакваме резултатите?
Не, не е последната. Cry И утре има- по човекът и природата. А резултатите зависят от това доколко са експедитивни проверяващите. search При нас една комисия проверява на два класа и към 2ч. вече са готови резултатите. На учениците им се съобщават на другия ден. И ние с географията сме  Weary , а по история има 21 точки, но казва, че тестът не е бил труден.

# 80
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Току що се чухме,
каза, че тестът, поне за нас,
бил не много лесен.

# 81
  • Мнения: 928
И мойта госпожица каза, че днес теста бил лесен.
Каза същото и вчера ама се оказа че има грешки.
На нас не ни  е силата в разказвателните

# 82
  • София
  • Мнения: 18 140
http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/left_me … nt/09_geo_6kl.pdf
Все на мен ми върви да пускам въпросите!И аз отивам да ги разглеждам... Wink

# 83
  • Мнения: 419
Докладвам за отличен на матурата по история и отличен на класното по БЕЛ  Grinning.
Днешната матура не е била много лесна, госпожицата смята, че се е представила отлично  Crazy.

# 84
  • Мнения: 227
Моля ви, погледнете 1 въпрос от географията и кажете, според вас, верен ли е отговора?

# 85
  • Мнения: 320
Моля ви, погледнете 1 въпрос от географията и кажете, според вас, верен ли е отговора?
Не,грешен е. #Crazy Б е верният.Мисля да се обадя,за да сигнализирам за грешката.  Grinning

# 86
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Да грешен е отговорът

# 87
  • Мнения: 227
Оправиха грешният отговор на страницата на Министерството!

Според дъщеря ми изпита днес не е бил много лесен! Те не са имали възможност да преписват.

4 грешни отговора

# 88
  • Мнения: 320
Ние по география сме с една грешка.  smile3521

# 89
  • София
  • Мнения: 1 444
Михаела казва че се е справила.Тъй като по география им преподава класната, след матурата им е направила сверка на отговорите и моята хубавица ще има 5. Доволна е, не и трябвало повече, заключи и смята случая за приключен.
Какво е това безхаберие, аз чета теста, сверявам отговорите, тя никакъв интерес не проявява.........................ужасен непукизъм

Общи условия

Активация на акаунт