Къде в Пловдив???-21

  • 57 942
  • 754
  •   1
Отговори
# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Запис

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
 Hug

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 6
  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Ми ... запис ...   bouquet

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Моля, кажете къде са преместили магазина на ZARA или в кой магазин продават дрехи на марката?

Най-близкия магазин в The Mall в София, ако някой знае и за Пловдив да каже, ама аз не знам в Пловдив да има Зара.

# 6
  • Москва
  • Мнения: 164
В някой от МОЛ-овете няма ли Зара? newsm78

# 7
  • Мнения: 480
Azazel , ще се радвам да споделиш. Бях мернала коментари за някакъв магазин срещу църквата Света Марина, в пресечката. Ще проверя дали го има още. Цените били добри.

# 8
  • Мнения: X
Много полезна тема:)

# 9
  • Мнения: 3
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet И аз да се запиша.........   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Зара истински магазин досега не е имало в Пловдив, поне аз не съм виждала де. Преди имаше един Аутлет на Зара, на Главната, близо до магазин Евроленд, но там продаваха дрехи и на други марки.

# 11
  • Мнения: 292
Зара истински магазин досега не е имало в Пловдив, поне аз не съм виждала де. Преди имаше един Аутлет на Зара, на Главната, близо до магазин Евроленд, но там продаваха дрехи и на други марки.

В същия магазин мисля, че продължават да се намират дрехи на Зара, естествено аутлетски, естествено на неаутлетски цени... Wink

# 12
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 289
запис

# 13
  • Мнения: 1 053
И аз на опашката  Hug
Пепи   bouquet

# 14
  • Мнения: 5 597
Имате ли впечатления от Рождени дни в детски център " Дисни"? Благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт