ЯНУАРКИ 2010

  • 11 338
  • 301
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 39
Ето ме и мен!
Много се радвам че има още мамчета и отбора е голям. Приветствам всички и пожелавам лека бременност.
Аз чакам другия понеделник, когато пак съм на док Praynig
Чакам добри новини от мамите, които имат днес прегледи  и разбира се мама Цоци Hug
Днес имаме празник на гр. Ямбол, Свети Дух е и черпя  Wine Glass   food002
Миризмите ги усещам от километри, гади ми се мноого, само сутрин драйфам, чудното е че не болят гърди и  не ми се ходи често до 00 и си мисля ако това всичкото го резорбирам дето го пия ще се подуя като   animal085 А предната бременност въпреки че бях   261uu и беше лято не се подух.
Вие мажите ли се със слънцезащитини кремове, аз съм се вманиачила на тази тема и ползвам едни детски високи фактори, ами не мога са се покажа така в това слънце. Предния път не попаднах в този сезон newsm78. , в началото на юни влязох в 9 месец и не ми беше много до кремове, а пак ми излязоха много бемки  особено по корема и гърдите и всичко се пробуди пак от хормните, е имам си и генетичен фактор де.
С килата кво да ви кажа, ами аз съм си напред от зимата с 3-4, бях ги свалила до преди това до моите си нормални 64  Flushed , а както хапвам, тези диети не са измислени за мен , сигурно пак ще стана мама Сланинка много е гадно да си дебел пфуу..., на по-важно е да растат ембриончетата ние ще му мислим.
Хубав ден на всички   bouquet

# 61
  • Мнения: 2
Fallen, съжалявам и ще те мисля, дано минава по-бързо. Разсейвай се с някакви всепоглъщащи занимания : филми, книги , за да не мислиш толкова в болката то ако не можеш да пиеш болкоуспокояващи имам един трик , който не е кой знае какво, но понякога ми е помагал - като нещо боли и почвам да стискам юмруци на ръцете така че ноктите мис е забиват в дланите по малко и причиняват друга болка и отклоняват малко главната болка. Безобидно е , не можеш да се нараниш и ако няма болкоуспокояващи първите дни сигурно ще е неприятно. Стискам палци, ние сме с тебе. Ще мине, повтаряй си го и то със сигурност ще мине. И се пази.

На дечицата честит рожден ден със закъснение малко Simple Smile да са живи и здрави, че тоя свят ги чака нетърпеливо да е техен тоя път  Grinning

Цигарите: трудно е , но няма невъзможни неща. Като си помислите само в тоя живот с колко ценни неща и хора се разделяме , та с едни миризливи боклучки да не може. Може. Знам от опит. Бях пушач 18 години и ги спрях от раз. Може, но наистина трябва човек сам да го проумее, колкото и да му говорят други , трябва сам да стигне до това убеждение и да е сигурен за себе си. Успех защото е трудно, но не невъзможно.

# 62
  • Мнения: 4
Здравейте бъдещи януарски майки.Щастлива съм да се присъединя към групата   bouquet

# 63
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 571
Явно е повсеместно явление късната овулация. Аз затова не обичам да ми смятат термин по последна менструация  Crossing Arms

И аз броя дните до моя преглед- вече трябва да видим и сърдечна дейност, след като ще бъда в пълни 8 седмици и отгоре  Thinking Поне на това се надява лекарката ми, както и аз, но това е ясно.

На работа съм. Отново ми е лошо, поне до обяд бях в кондиция. Но сега ме налегна един сън, едва гледам  Tired

# 64
  • Мнения: 3 675
Късмет на всички, които ще ходят на лекар тези дни. PeaceДано ги зарадват с хубави новини, че бебето е добре и расте.Аз ще ходя чак на 18 и по всяка вероятност тогава ще ми пуснат рутинните изследвания.По изчисленията на мама Цоцоланка се оказва, че ще бъде момче, аз съм без претенции каквото дойде, само да е живо и здраво. smile3504
Леко и безпроблемно  preggo и да не сте се оплакали smile3521, това са най-хубавите дни и месеци, след 9 месеца ще ви липсват.

# 65
  • Ловеч
  • Мнения: 54
Здравейте момичета,радвам се да се присъединя към вас. 

 Hug за всички ви.

Желая ви една лека и безпроблемна бременност.

# 66
  • Мнения: 7
Ставаме 73 мами чакащи 74 бебчета през януари Simple Smile аз се включвам чак сега, но ще наваксвам Simple Smile да започна с нещо хубаво: в 8ма седмица трябва да се поуталожат хормоналните бури и да започна да се радвам, че съм бременна и да имам настроение за очакване на бебо Simple Smile

# 67
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Добре дошли мамчета..много се радвам, че набъбваме.   bouquet

sugar_lady , и аз от миналата бременност имам доста бемки и сега се мажа с това само, че фактор 30 .. мажа с него и дребното, лосинче е,  но не водоразтворимо и няма забележки при чувствителна и алергична кожа.Супер е,е не прекалено ароматизирано.
На същата фирма се мажа и по пупата..

Мама Це, стискам ти палци за утре .. Hug

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 16:17 от ivalex

# 68
  • Мнения: 326
Здравейте майчета ,
Ставаме 73 мами чакащи 74 бебчета през януари Simple Smile аз се включвам чак сега, но ще наваксвам Simple Smile да започна с нещо хубаво: в 8ма седмица трябва да се поуталожат хормоналните бури и да започна да се радвам, че съм бременна и да имам настроение за очакване на бебо Simple Smile
тове е просто страхотно толкова много бебчета  Hug моля се на господ всички да се родят живи и здрави и да им се радваме януари месец   bouquet

# 69
  • Мнения: 373
violetblue, благодаря   bouquet
Да ви попитам вие с какви кремове за бременни се мажете? Аз си взех от аптеката едни тестери на Мустела, мислех да си взема от тях, защото съм доволна от серията за детето. Предния път много ме мързеще да се мажа, рядко го правех, но сега съм решила да съм по-сериозна  Wink
ivalex, това, с което мажеш пупата за бременни ли е? И за кои части на тялото?

# 70
  • Мнения: 339
Здравейте. Да честитя първо на всички бъдещи януарски мами!
Аз няма да се записвам при вас, защото май ще съм пак февруарка но ми се иска да ви попитам някой има ли проблем със сърбеж?  От миризми и гадене слава богу не съм страдала и не страдам и сега, но тоя сърбеж не ми дава мира особено вечер като приспивам малкия ще откача. Въртиме се и двамата, защото аз не мога да спра да се почесвам, все едно мравки са ме нападнали. Знам че е от бременоста защото и миналия път беше същото, но не помня колко време продължи и помогна ли ми някое от мазилата.
 Аз още не се мажа с нищо - чудя се още какво да е, миналия път се мажех с Веледа и едно розмариново олио с лимон на Алверде но не помня дали бяха минали сърбежите или от мазилата минаха, ама имаше и нещо дето още повече ме сърбеше от него ама пуста старост - нищо не мога да се сетякое да е било.
За цигарите да ви кажа и аз първата бременност ги спрях много лесно но сега - пак ги спрях де, ама ми е ужасно трудно- взех да си гриза ноктите от нерви. Стискам палци да успеете да се преборите възможно най бързо.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 350
Здравейте, прибрах се по-рано от работа,че ме уплаши дъждът аз без чадър и в момента на спирането му беж да ме няма,че не мога да прибера малчо от детска иначе. Продължава да ми се спи като за световно ама страшно чак съм неадекватна и не мога да си свърша нища в къщи. Доста бебоци сме се събрали вече за януари (пу пу) живи и здрави ви искам всички на финала и дажи като се затопли после времето една среща с януарчетата може да си спретнем  Laughing. Успех на всички чакащи преглед и да донесете само добри новини  bouquet

# 72
  • Мнения: 4
Явно е повсеместно явление късната овулация. Аз затова не обичам да ми смятат термин по последна менструация  Crossing Arms

И аз броя дните до моя преглед- вече трябва да видим и сърдечна дейност, след като ще бъда в пълни 8 седмици и отгоре  Thinking Поне на това се надява лекарката ми, както и аз, но това е ясно.

Аз бях на преглед вече и се видя сърдечна дейност макар да твърдят че съм в 6г.с а не в 8-ма както би трябвало.Утре пак ще ходя за да видят дали бебо се развива нормално,защото имаха съмнения. Praynig

# 73
  • Мнения: 425
Здравейте, нови и стари мами! Heart Eyes
От няколко дни съм се логнала във форума и само успявам да попрочета това онова. Аз нали не ходя вече на тръстиката, ама не съм се спряла пък от царевицата  Joy
Бързам да пожелая страхотен късмет на Цоци на прегледа утре да си види малкото сърчице.  fingerscrossed fingerscrossed  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover И още някой беше с нея на преглед утре  newsm78
Тарталета, моля се всичко да е наред с бебо. Щом има сърдечна дейност, все пак е успокояващо.
Момичета, да ви кажа, много съм зле с паметта. Имам РАМ памет 0 гигабайта  hahaha Не мога да се понасям, а и хората около мен трудно взеха да ме издържат. При вас толкова ли е тежко положението?  #Crazy Ето тука в нашата темичка помня написаното само от последна страница. Аз и затова искам мноого да се извиня на всички, които не изреждам поименно.  Peace  bouquet  
Обградила съм се с бележки със задачки, а на моменти забравям какво щях да пиша на поредната бележка.  Joy
Надявам се във втори триместър вече да забравям по-малко.
Прохладна вечер ви пожелавам и утре чакаме бързо добри новини.  Hug Hug Hug

# 74
  • Мнения: 81
Кармелита ,това със забравянето е синдром на всяка бременна  Laughing.
 Мен ме друса кърмаческа склероза + бременелски заплес  Mr. Green...нямам равна просто  ooooh!(днес забравих да сложа пампа на детето  #Crazy)

Стискам палци на Мама Цоци и всички ,които са на преглед утре  Praynig Да се похвалят с хубави новинки

Общи условия

Активация на акаунт