ЯНУАРКИ 2010

  • 11 329
  • 301
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 560
Здравейте отново!
Гласувахте ли?
Да кажа за цигарите...аз  не пуша и ми е толкова готино... Rolling EyesНо бъдещия татко пуши....и само му се карам като запали пред мен...било то и на отворен прозорец  bash
Да ви се оплача снощи излязохме с приятелки.Поръчахме си картофи.Моите дружки с биричка. beer Много ми се припи и на мен и си взех малка doh .Изпих половината-много съм лоша....Обаче на сутринта бебче си ми го върна.Не мога да стана от леглото много лошо ми беше.Ясна е работата от сега ще командваме  Wink

И искам да ви питам нещо.Нормално ли е от ареолите на гърдите да изтича секрет.Май от зърното няма.Като си сваля сутиена след като се прибера и има едно кръгче newsm78

# 46
  • Мнения: 57
много благодаря момичета за подкрепата.
много не мога да пиша, но така ще е двадесет дена
само едно да кажа, момичета не пушете, това ще навреди на бебета та ни.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 345
ТV от ареолите ако изтича не е на добре, племенницата ми имаше такова чудо и се оказа гъбички.По вероятно е от зълното да е ама ако те съмнява нещо беж на лекар,че трудно се лекува в смисъл дълъг период, а нали трябва и да кърмим уж като родим Laughing

# 48
  • Мнения: 229
Здравейте и от мен,
направо ви се чудя на пушачките. Аз по принцип съм от заклетите пушачи - по 1 кутия на ден пушех, но и с предишните си бременности и сега, няколко дни след теста, като почна да ми става лошо, само като ми замирише на цигари и  Sick. На улицата някой като пуши и ми става лошо, да не говорим за мъжа ми в къщи, направо се радвам като го няма, че не мирише на цигари. Ама то само цигарите да миришеха, целият свят ми мирише на гадост, скрих всички миришещи препарати, парфюми и други такива щуротии, а по улиците и по парковете има един храст, прилича на бъз, та той така гадно мирише...... Ужас. Вие как сте с миризмите?

# 49
  • София
  • Мнения: 1 345
Здравейте!
Видях,че има желание за снимки от празника-после ако ми остане време ще ви кача-обещавам!
Fallen-ти па егати каръка,верно!Но не се притеснявай-не мисля,че ще навредиш на ембриончо-дано бързичко спре да те боли!
Късметче,не се безпокой,желая ви бързо оправяне вкъщи!
Приятна вечер на всички!

# 50
  • Мнения: 1 458
Здравейте  и от мен  Hug
Относно цигарите да се изкажа и аз  Mr. Green Преди да забременея пушех по повече от кутия на ден но в момента в който видях положителния тест ги спрях от раз. Естествено се чувствах гузно че не ги спрях преди опитите още, но съм горда че успях веднага. А пушех от доста години. От тогава не съм пропушвала, тъй като си казах че незнам дали вмтори път ще мога да ги спра толкова лесно. Важна е мотивацията  Peace
Моето мнение е също че цигарите се спират от раз, а не постепенно и не мисля че бременната преживява кой знае какъв стрес. Все пак зависимостта е изцяло психическа  Peace
Успех на всички пушачки  Hug

Аз няма какво да се похваля освен че малкия е доста по- добре, освен че не иска да яде всичко му е наред  Whistling
А аз изяждам промишлени количества таратор и нищо друго не ми се яде  ooooh! Бебето сигурно ще ненавижда таратора

Хайде лека нощ на всички от мен

# 51
  • София
  • Мнения: 52
    Привет момичета!
    Дани77, и на мен миризмите са ми основен проблем, всичко ми мирише  Sad  , да не ти казвам, че сме в ново жилище и дори малкото нови мебели, които имаме ми миришат  Sad  Дано по-бързо отшуми това, че ще се побъркам! 
    Да пожелая на всички ни, които утре сме на преглед, да се похвалим с добри новини fingerscrossed
    Лека нощ от мен!

# 52
  • Мнения: 3 675
Добро утро, хайде и аз да се разпиша.
Към Мама Цоцоланка, рибата стана супер, но не съм яла от нея, мъжът ми изяде целия шаран, другата която е в камерата така е омирисала хладилника, че само като го отворя ми идва да  Crazy
Ям като абсолютна свиня, а съм станала с кило по-слаба-63-64 съм вече.Вчера ядох кроасан, сирене с огромна салата, череши, сладолед по 2 пъти, супа топчета и не можах да спя.Не че ме боли нещо, ама как да го обясня, корема ме предърпва, едно такова тупане.Не знам газове ли е това, какво е. BlushДнес се подхлъзнах на мокрия теракот и направих един шпагат, слава Богу не паднах.
Иначе мъжът ми пуши в банята, аз не пуша, кафето го отказах преди месец и хич не ми липсва.
И аз не знам вече в коя седмица съм, калкулаторите ме изкарват в 10, а миналата сряда, лекарката каза, че съм 8 седмици и 4 дни, което прави към днешна дата 9 седмици и три дни, май най-добре мога да се ориентирам по лентичката в началото на темата. Mr. Green

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 08:10 от gitadam

# 53
  • Мнения: 373
Здравейте и от мен, с риск да стана нахална да помоля отнова на първа страница да ме запишете с втора бременност Embarassed Мерси!  bouquet
Само накратко да ви се похваля, вчера бяхме на риба и си изкарах прекрасно като се изключи гаденето по пътя  Sick Пък и беше малко далечко, но си е разнообразие!
Желая на всички слънчева седмица  Hug

# 54
  • Мнения: 1 491
minana хайде готово, оправена си на втора бременост  Peace

# 55
  • Мнения: 0
Е да се разпиша и аз в новата темичка!

Много сте писали тези 2 дни едвам изчетох всичко Grinning!

Здравейте мами, аз нямам особенни новини около мен, освен, че "изгонихме" племенника вчера /неделя/ при майка му заради паниката покрай мен.

Относно пушенето и аз да се изкажа  Embarassed
Бях пушачка преди около година и половина, пушех по кутия и повече на ден и то дълго време около 10 тина години. Но когато видях племенника и реших че ще е време да правим опити за наше, и че трябва поне 6 месеца  преди да забременея да съм ги спряла ... почти от раз ги махнах за 1 седмица с Табекс ги намалих и след това край.  Та защо го реших. Еми сестра ми през цялата бременност пушеше и малкия се роди малък - 2 400 г. и докторите казаха че се е родил такъв малък защото е била пушачка и го държаха в кувиоз. Та аз реших, че ще направя всичко възможно да ги махна и един ден да не се обвинявам, че му има нещо на бебчето заради мен.

Отностно поспаливостта и на мен ми се спи, лягам следобяд но ... не мога да заспя, само дремя, и отварям очи след около час и все едно не съм ги затваряла, вечерно време най много 22 часа и вече съм заспала Simple Smile.

Вече не ми се гади така както преди, доста по добре се чуствам, и се надявам на 2 ри другия месец когато отида на преглед докторката да ми позволи повече от една обиколка около блока като разходка.

Иначе приятелят ми много се притеснява. Ето като например вчера, прибира се от работа на обяд за да закара племенника, и ме намира навън поливаща борчетата които засадиха наскоро пред блока, и като ми се кара, че не съм легнала, че не трябвало така Grinning. А мен не ме свърта Grinning. Много се извиняввам и  съчустам на мамите които им се налага да ходят на работа, надявам се да ви влязат на всички в положение и да не ви юркат прекалено много Simple Smile.

Еми това е от мен за сега ще ви наглеждам от време на време Grinning

# 56
  • Мнения: 780
Здравейте момичета аз от няколко дни ви чета пак само и не се записвам в новата темичка Blush ама ето вече съм тука.
За миризмите и на мене са ми малко проблем ама като се замисля май не толкова миризмите колкото вида на различните храни, имаме хранителен магазин и в момента се малага поради липса на персонал да работя на касата на магазина направо се побърквам каквото видя или ми се дояжда или  Sick не знам кой клиент ще си изпати Mr. Green ама няма начин така ще е.
Имам и аз въпросче мен също ме наболява корема доста често много ме притеснява това ама доки каза да пия но шпа и това само не знам нормално ли е или не е  Thinking


Хубав ден на всички  Hug

# 57
  • Мнения: 11 607
Вече броя часовете до утре.

Много ме мързи, много е задушно и жега, ям насила, и определено има много какво да се желае от мен. Спи ми се, по-точно ми се лежи.....От това,че навсякъде у нас е отворено, явно нещо се опитвам да настина - гърлото едно такова ме дращи, трудно преглъщам, ушите ми фучат, ама да се надявам,че ще мине бързо.

Продължавам около 4ч. да се събуждам до ОО, и да ви питам - защо имам постоянна болка в мускулите на краката горе. Все едно съм бягала, бягала, бягала.......Де да беше така - аз само лежа, лежа, лежа......

Чудя се какво да готвя, хапвам и после съжалявам защо съм яла....Сутринта напр., то бе преди 1ч. ама айде от мен да мине ще кажа сутринта - хапнах 2 сандвича и сега ми иде да отида да ги върна - тежко ми стана много на корема.......Направо се побърквам на моменти,че не знам какво ми се яде и ям каквото има, но то не ми е вкусно......

От друга страна - да идва утре и да ходя на преглед,че така само в очакване не се живее само......Мерси, явно не е за мен да си калявам нервите......

Отивам да полегна,че в най-върлите Т ще трябва да ходя на работа.......Искам да заспа и да е станало утре време за преглед.........

Още нещо щях да пиша.......Артилерията не прощава никому, да знаете.......Сетих се......ремонта у нас бавно, но сигурно продължава....Тази седмица са наред плочките в кухнята - къртене и лепене на нови......Яд ме е,че няма парички за повече - да сменим и тези в банята, но ...колкото - толкова......

Късмет, нормализира ли се у вас положението?

Каката, бавно-бавно, не се преуморявай, все трябва да мине този период.......

Ива, 2 филма ги гледах, чака Островът - дано и него изгледам,че все му се каня, пък най-накрая нищо.......

Отивам да легна,че ми се вие свят.........

Извинявайте,че не отразих всички, но за сметка на това ви Hug Hug Hug

# 58
  • Мнения: 763
Да взема да се запиша в темата, преди да сте пуснали нова  Hug
Маме, аз съм точно като теб, от време на време ме наляга глад, и веднага след като хапна ми иде да се застрелям. Въпреки че ям по много малко, започва да ми се гади и едвам си намирам място. Между другото кивито при мен действа много добре ( това специално за Норе)
Маме, като си представя какво чистене ще падне след ремонта у вас, направо ти съчувствам. Дано да имаш помощници, че никак няма да ти е лесно. И ей го къде е утре, какво си се притеснила за прегледа Hug После задължително да пишеш хубавите новини.
Аз отивам да си вземам болничния, след това ще тараша магазините, че в събота ще кръщавам (за четвърти път) и дано в тази жега все пак да успея да се завърна по живо, по здраво у дома.

# 59
  • Мнения: 803
ЗДравейте!
Минавам да се отчета Simple Smile
Оказа се, че моето бебче е по-мъничко от очакваното - в 6 г.с. съм в момента, а не в 8ма /както изчисляваха в началото/.
Видя се само плоден сак, още било рано за ембрион. След две седмици съм пак на ехограф.
Иначе ми взеха кръв и урина, измериха ми таза и така.
Нетърпението ми остава; надявах се днес да видя бебче днес, но...ще изтрая още две седмици.

Гадането започна и при мен, засега не съм повръщала, само ми се гади.  Хубавото е, че ми се гади и от нещата, към които бях 'пристрастена' - кафе и цигари. Само при мисълта за тях и  Sick Природата е чудна работа Wink

Добре дошли на новите мами, успех на тези, които им предстои преглед тепърва, особено на Мама Цоцоланка!

Общи условия

Активация на акаунт