ПЪРВИ за втори във Ваканция

  • 19 508
  • 325
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 770
Дияна ми отговори "второкласничка" Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 746
 Добър ден и от мен  bouquet.Моят казва:"Завърших първи клас" Wink

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
През ваканцията се казва "първи- за втори клас".

# 18
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
И Петьо каза, че е втори клас вече Simple Smile

Честит празник на рождениците и техните майки!   bouquet

Рождените дни на децата са все през ваканцията, но предварително да се уговаряме с приятели, за да не пропуснем празника.

Трета седмица пълна почивка, с малко четене и една диктовка от три изречения. Извод: все още не е забравил ръкописните букви Simple Smile Приятелка с по-голямо дете ме плашеше, че може и това да стане Crazy

# 19
  • Мнения: 7 263
.Ели. Hug Hug Hug
Благодарим за темичката - въпроса беше шегичка, но и аз като АнМари, като чуя първокласник и още подскачам  Flutter
Много е особен този първи клас, голяма тръпка и голяма емоция и за родителите и за децата. Още не мога да повярвам, че на септември ще имам второкласник  Heart Eyes

jd ние в къщи нищо не правим - изключвам от време на време малко четене, ама мнооого малко....
Да ти кажа и на мен ми минава налудничавата мисъл, че може да забрави да пише  Crazy

# 20
  • Мнения: 455
Здравейте и от мен, изпуснах доста теми, но повече от една не мога да следя, защото обикновено пиша от работата Simple Smile. А пък сега манията на цялото семейство са зоопарковете от mondozoo. Първо-второкласникът го записах на лятна занималня в Медиа2001, тази която е на бул.Витоша 100. Чаках, чаках от училището да организират нещо, обаче нищо. А пък ние свободни баби нямаме, така че лятната занималня е единствен изход. Доволна съм, гледат да ги разнообразяват децата, а пък и той си намери няколко приятелчета от съседни класове. Фантичка беше записала дъщеря си миналото лято и беше доволна, обаче сега нямаме Дари в групата със сигурност. Има ли още някой на лятна занималня, да сподели впечатления Simple Smile.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Ами има, ама във Варна. Аз също съм доволна а по-важното е, че и детето ходи с удоволствие там.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Флаш, в коя замималня ходи Силвето?

# 23
  • Варна
  • Мнения: 6 873
В euroschool. От април е там, преди това беше в една друга за което ужасно съжалявам.

# 24
# 25
  • Мнения: 1 033
Весела ваканция на малчуганите, както чета за майките им няма да е толкова весела....
Аз моите чавета ги изпратих на бабин дом. Успокоявам се, че ще са на чист въздух и ... така, че да не ми е тежко, а всички около мен ми казват да се наслаждавам на младоженческия период  Flutter За сметка на това аз измислих изненада - да им изремонтирам стаята.

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И моите са на бабин дом на село, но само за 2 дни. Наслаждавам се на спокойствието, че няма да е дълго...

# 27
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Благодаря за пожеланията за Флора. Хубав рожден ден беше, много весело си изкараха децата.

# 28
  • Мнения: 4 156
И ние се присъединяваме към вас. Макси трябва да решава задачи, за да се яви на Еврика. Но нещо не го влече.  Пада от стола, гледа детски, цели брат си с парчета от пъзел...

Засега почти е решил един сборник с леки задачи за преговор. Дано се научи да внимава повече.

От утре почваме със задачи от състезания.

# 29
  • Мнения: 3 886
Стрип и ние като вас откакто баща му му купи екипа на МАНЧЕСТЪР и топка ..............................забрави да чете даже #2gunfire #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт