ПЪРВИ за втори във Ваканция

  • 19 510
  • 325
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 886
Ние пък туко що си извадихме кърлеж.Крис като разбра почна със сцените  ще припадна ,умирам лошо ми е     Mr. Green Twisted Evil

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 14:56 от DIVA_ORHIDEQ

# 46
  • София,
  • Мнения: 4 267
И ние днес купихме читателски дневник, на издателство Дамян Яков някакво си newsm78, ама наистина е структуриран само за големи книжки, ако почнем да описваме всяка приказка, ще ни трябват пет дневника сигурно  Joy
Имелда радвам се на момчето ти, защо и моето не се интересува от тези неща, аз нали съм си историк и обожавам историята. Насърчавай го, аз се опитвам да накарам моя дза прочете поне една две книжки от задължителните! Hug
Ками Вие на кой "бабин дом сте", в смисъл къде точно сте, може и на лични, че и ние ще ходим скоро на бабин дом, ако сме близо да си организираме една срещичка Mr. Green
НИе в сряда ще водим малката при баба и и в четвъртък заминаваме на екскурзия в ГЕрмания, на гости при един братовчед, награда за баткото за успешното представяне в първи клас, той отдавна си мечтае за такава екскурзия! Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 1 783
Ооооо, аз се радвам  и го насърчаваме. У дома историята  е на почит. Хем и повод да си припомним някои неща. Проблемът е, че с колкото по -изкелеферчено име е ханът и колкото по-кратко е управлявал, толкоз е по-интересен,  а точно за тези персонажи източниците са малко.

# 48
  • София
  • Мнения: 39 770
Ками е най-вероятно в другият край на БГ Simple Smile
Дияна не иска "бабин дом". Или поне "не сама". За сега се задоволява с "мамин дом". Орисия Simple Smile
Хареса ми идеята за читателският дневник. Трябва да обясня на Дияна какво трябва да прави.

# 49
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Бяхма на гости на нейна приятелка и Мия й попълни Лексикона. Съответно навръщане влезнахме в книжарницата и купихме Лексикон и Читателски дневник.

# 50
  • Мнения: 455
Госпожата каза, в нашия читателски дневник - името на книгата и под нея една рисунка. Това е.
От списъка с 15-те книги мисля да прочете за Пипи и Карлсон, ако стигне времето и някоя от другите.

# 51
  • София
  • Мнения: 320
Семирамида, Ан Мари е права - в източна България сме. В Каспичан (След Шумен по пътя за Варна), ако сте наблизо - свиркайте!

# 52
  • София,
  • Мнения: 4 267
Семирамида, Ан Мари е права - в източна България сме. В Каспичан (След Шумен по пътя за Варна), ако сте наблизо - свиркайте!
Само ще свиркаме обаче, от другия край на БЪлгария  Joy югоцентрална Sick около Пловдив сме Joy Брацигово, ако нещо Ви говори, нищо де тук в София ще се срещаме, весело прекарване там и да си починете добре Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 746
Нямам търпение да избутам и този месец,и заминаваме на море bowuu,аз,децата и детската градина.Чакам с нетърпение.........

# 54
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Семирамида, колко време ще стоите в Брацигово. Ние имаме къща там и лятото ходим.

# 55
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Семирамида, Ан Мари е права - в източна България сме. В Каспичан (След Шумен по пътя за Варна), ако сте наблизо - свиркайте!

Ще свиркаме, като стигнем в Мадара, може ли? Simple Smile

# 56
  • София
  • Мнения: 320
Там сме! Свиркайте!  Simple Smile

# 57
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 И нашата кака е на бабин дом за 2 седмици. Още един глас за североизточна България от нас. Mr. Green Дарина е в Разград, но после я вземаме и заминава при другата баба на Югозапад, някой в тази посока?  Thinking

# 58
  • София
  • Мнения: 320
jd, а вие само ще минавате, или за повечко време ще сте в Мадара?

# 59
  • София,
  • Мнения: 4 267
Семирамида, колко време ще стоите в Брацигово. Ние имаме къща там и лятото ходим.

Предполагам, че ще си постоим лятото известно време още не сме решили но около два месеца сигурно ще си постоим! Заминаваме в края на юни и целия юли, освен ако не ходим на море ще сме там, август сигурно също! Hug Ще се радвам да се обадите и да се видим! Hug

Общи условия

Активация на акаунт