Twilight/Здрач-сагата: тема 17

  • 19 258
  • 458
  •   1
Отговори
# 405
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 915
mery_79, ти хубаво се заглеждаш по братчето ми, но май той е зает - ●๋: KatRin ●๋: Аз съм само сестричка и ще си го гушкам без конкуренция.

За броячите и на мен ми е интересно, но от друга страна ще ме изнервят докато не стигнат до към 10 дни до премиерата.

# 406
  • Мнения: 12
Келан си е за мен , не смейте да припарвате до него !  box Mr. Green

# 407
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 915
Келан си е за мен , не смейте да припарвате до него !  box Mr. Green

Ама аз съм му сестричка Laughing

# 408
  • Мнения: 12
Келан си е за мен , не смейте да припарвате до него !  box Mr. Green

Ама аз съм му сестричка Laughing

Да , да знам ти може , ама другите да си правят сметката , че ще става лошо !  Mr. Green

Ето и една снимка за фенките на Келан !  Heart Eyes Crazy




# 409
  • Мнения: 34
Ей този брат много сестри си събра....
Мона Лиза, аз като виден кулинар/гурме изпълнение могат да ти издадам моята тайна - става с всички видове паст, но най-добре с талиателе или равиоли, мога на лични.
Да ви похваля моя вдовец - идва си днес с подарък книга за Роб Патисън , нещо като биография, със снимки и истории, абе довечера ще и отделя внимание. Разбира се, не пропусна да ме "захапи" с това, че в книжарницата го питали дали не е подарък за тийнеджърка

# 410
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
не се сдържах Crazy

# 411
  • Мнения: 2 149
Това имам предвид,има невероятен поглед това момче,спечели ме Wink
За равиоли с гъби:
Сваряват се равиолите(или каквато вид паста имате под ръка)
В тиганче се запържват гъбите с малко зехтин,прибавя се сметана и подправки,нищо сложно за 5 минути е готово.Залива се с този сос пастата и воала  chef На мъжът ми му е любимото Wink
veselinka браво на скъпия,ще чакам да разказваш интересни факти,биографични Laughing

desi02,акто я гледам тази снимка,страшно ми напомня на едно бившо гадже от тинейджърските ми години,същия профил,имат доста общи черти с Робърт.Беше болезнено красив и той,но разтоянието си каза думата при нас....

# 412
  • Мнения: 58
mery_79, ти хубаво се заглеждаш по братчето ми, но май той е зает - ●๋: KatRin ●๋: Аз съм само сестричка и ще си го гушкам без конкуренция.

Келън е сингъл от около месец-два. Разделили са се с Аналин МакКорд...

# 413
  • Мнения: 1 775
Анкетата за любимата част от поредицата е много добра идея.
●๋: KatRin ●๋: , искаш Келан да не ти го пипаме, а пък го развяваш безсрамно пред очите ни. Mr. Green

# 414
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Подкрепям  анкетата  за книгите.  Не наближава ли време за  нова тема newsm78  Мириел  Hug аз мога ли само да се наслаждавам на братчето ти виртуално? Blush

# 415
  • Мнения: 2 433
kaffeetrmker_2 Добро утро момичета Party
Страхотно събуждане Дени  Hug
Идея за шеговита анкета:

В конкурса "функционално гадже" вашият фаворит е:

- Едуард - изберете климатична прохлада за жарко лято
- Джейкъб - предлага локално парно за мразовита зима
- Карлайл- GP в домашни условия, лекува болежки всякакви
- Джаспър - вашият личен антидепресант за лошо настроение
- Емет - неотменната помощ на домакинята, бурканите затваря с лекота


Мога само да допълня за най-добра приятелка
перфектни съвети за външен вид- Розали
чистота и пазаруване -Алис
споделяне и подкрепа - Езме


Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 4 нови отговора.
Цъ Mr. Green Mr. Green
ако имате 3 чавета в къщи...като мен....
правилният отговор е:
Есме -идеалната , грижовна и мила детегледачка - на ненормиран работен ден!!!!

# 416
  • Мнения: 12
Анкетата за любимата част от поредицата е много добра идея.
●๋: KatRin ●๋: , искаш Келан да не ти го пипаме, а пък го развяваш безсрамно пред очите ни. Mr. Green

Еми много ми е хубаФ и искам да си го похваля , затова ви го показвам , пък сигурно има и негови фенки , няма само Роб да гледаме я !  Joy

# 417
  • Мнения: 280
Здравейте момичета  Hug за пръв път пиша в темата , но често я чета. Страхотни теми , страхотни бюлетини   bouquet поздравления и благодарности за труда ви.

Излишно е да казвам , че и аз като всички съм ЗАШЕМЕТЕНА от сагата, за което благодаря на Мона Лиза  Heart Eyes . На един дъх изчетох книгите ,заемат челно място в библиотеката ми, за два дни прочетох 4 и 5 на компютъра ( изтекоха ми очите  Mr. Green ) Сега ми се иска някой да ме успокои ,че скоро ще има нови продължения - 6,7,8...    Heart Eyes защото има какво още да прочетем.
Продължавам да следя с интерес темите  Hug Hug Hug

# 418
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 915
  Мириел  Hug аз мога ли само да се наслаждавам на братчето ти виртуално? Blush

Като добра сестра и гордееща се с родословието си ти разрешавам да го гледаш визуално Wink Виж, трябва обаче да получиш разрешение и от ●๋: KatRin ●๋:  Thinking Laughing Laughing Laughing

# 419
  • Варна
  • Мнения: 2 942
 Хубавец си е Келън, ама Роббб  мммм:love:
Какво става ще обсъждаме ли нещо тази вечер или да отиваме по леглата да сънуваме кой който му е на сърце  Blush

Общи условия

Активация на акаунт