Twilight/Здрач-сагата: тема 17

  • 19 255
  • 458
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 58
Със сигурност в Новолуние ще има разминавания .От трейлъра личи ,че при срещата на Лоран с Бела ,те не са на въпросната полянка. Но това няма да ме разочарова. Явно няма как да направят филмите точно по книгите, не могат да вкарат всяка подробност.
Според мен си е точно на полянката, но всичко е пожълтяло и увяхнало.

Съгласна съм, просто изглежда така Peace, за да е още по-драматично, пък и все пак тази сцена с Лоран е през есента. Напомням, че сцената с Едуард е през пролетта, няма как природата да изглежда по един и същи начин... Wink

# 451
  • Мнения: 2 897
31ва страница...
Ами да пусна тема май...
Само не ме бийте утре моля ви Hug
Айде почвам.

# 452
  • Мнения: 354
Обсъждахме цветовете, както е казала Стич, и малко бяхме тези, които си искаме синята боя  Mr. Green

Аз също се чудя защо очаквате книгата да е едно към едно във филма, няма как да стане, не само от технически причини... За мен филмът дава още една гледна точка, надявам се интересна  Praynig

И за да не бръщолевя глупости, желая ви лека нощ и до утре в новата темичка  Hug

# 453
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Момичета, нова тема.. кой ще пуска?
На 30та сме...
Аз мога да го направя още сега, имам заготовката от преди, но не искам да "минавам през главите" на редакторките, може те да искат да си я пуснат...
Да няма обидени накрая и размирици.
  newsm10 подкрепям и чакам wait че ще ни заключат

# 454
  • София, България
  • Мнения: 5 599
аз съм тук ама ако някой има мераци да я прави

# 455
  • Мнения: 12
И аз уж щях да си лягам , ама надуших , че ще има нова тема и сън не ме хваща !  Mr. Green Peace

# 456
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Дени чакаме smile3539

# 457
  • Мнения: 2 897
аз съм тук ама ако някой има мераци да я прави

Мераци нямам, имам си цял форум да ги утолявам, админ съм, де що имам мерак - изпълнен е.
Помолиха ме на лични да пусна темата Peace.
Подарявам ти я от следващия път, изцяло твоя е.
Теб те търсихме на скайп дори, за да няма обидени, но нямаше отговор.

# 458

Общи условия

Активация на акаунт