Twilight/Здрач-сагата: тема 17

  • 19 261
  • 458
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 897
В бонус материалите ако не се лъжа (може да е било др интервю) си бяха казали, че за филмова продукция си трябва екшън, за да се гледа, няма толкова общо със Среднощно слънце и гледни точки.

Докато се наканя и Сенсория е обяснило подробно, че и с източници, къде се слагам аз с моите бегли спомени, че и току що станало от сън, хептен замъглена Crazy Mr. Green

# 436
  • Мнения: 12
Аз първо гледах филма и после започнах 1,2,5,3 и 4 книга !  Grinning
Но наистина има много разминавания със филма и книгата , и много неща \интересни\ , които в книгата ги има , а във филма не ! Лично мен това нещо ме разочарова много и сега с голям интерес чакам Новолуние да видим там какво ще направят , но определено мисля , че ще е много по-добър от Здрач !  Peace  Пък дано всеки следващ филм да става все  по-добър и по-добър !  Peace

# 437
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Днес при нашите лейдита Дени и Сенсория  Hugчетох интервю със режисьора и той казва, че се стреми да е максимално близо до книгата. Изглежда сериозен мъж ще поживеем ще видим baby_neutral Laughing

# 438
  • Варна
  • Мнения: 2 942
И аз си мисля, че Новолуние ще е по-добър от Здрач. Ще разберем едвам ноември, дано не е се разочароваме  след толкова дълго чакане. Макар, че като гледам как изглежда Роб, едва ли ще има много неудовлетоврени..
Но може пък да вкарат и екшън от някъде, да хванат мъжката част, макар че ще им е малко трудно. Новолуние ми се вижда "най-женската" книга, страданието и депресията се преписват повече на нашаия пол  Rolling Eyes

# 439
  • Мнения: 2 897
И аз си мисля, че Новолуние ще е по-добър от Здрач. Ще разберем едвам ноември, дано не е се разочароваме  след толкова дълго чакане. Макар, че като гледам как изглежда Роб, едва ли ще има много неудовлетоврени..
Но може пък да вкарат и екшън от някъде, да хванат мъжката част, макар че ще им е малко трудно. Новолуние ми се вижда "най-женската" книга, страданието и депресията се преписват повече на нашаия пол  Rolling Eyes

Крис е мн точен, мн добре впечатление ми прави Peace

Тук обсъждахте ли как новия трейлър е в златната цветова гама, а Здрач беше в сиво-синята.
Eто тук сравнение нагледно.
(Давам линк към блога, защото 90% от снимките там са качвани в галерията ни и освен в нашия форум и блог не се показват.
Хм можех да дам просто линк към снимката... кой да се сети
Както и да е направих вече препратката.)

Когато излезе имах гости от БГ и бях буквално по цял ден навън и не съм ви чела, извинявам се ако е дискутирана тема.

# 440
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 922
Среднощен поздрав на всички нощни птици. Тази мелодия ме грабна във фен-трейлъра на Новолуние. Намерих две от инструменталите Peace

http://www.youtube.com/watch?v=igqW_0c6GDQ з този дето си мислим, че има българско участие и
http://www.youtube.com/watch?v=xTV0b06GE20

Лека нощ от мен Peace

# 441
  • Мнения: 58
Май само на мен ми харесват разминаванията между филма и книгата...  Heart Eyes Честно казано затова съм на мнението на Стефани - всичко, което се случва във филма може и да се случи в света на Тwilight. Wink Филмът допълва представата за книгата. Стефани казва, че наистина съжалява, че някои от сцените във филма не са й хрумнали на нея самата. В крайна сметка е филм - не може в 1 час и нещо да събереш 500 страници книга без да изпуснеш момент, а и са избрани точно тези моменти да се вкарат, просто защото иначе би било мудно действието на голям екран, макар и в книгата да е добре Peace

Относно Крис наистина е много добър, особено във визуалната работа, така че с това и с моторите предполагам, че ще набират мъжката публика. Доста пари са похарчили за ефекти, вкарали са CGI, което си е областта, в която той е най-добър... От това, което съм видяла дотук мога да ви кажа, че съм доволна от него. Peace Днес излезе един клип от зад кулисите - New Moon Behind the Scenes, в който се вижда и как работи с Тейлър по сцената със скока от верандата. Кажете си мнението - за мен беше доста интересен като материал зад кулисите Crazy

# 442
  • Мнения: 2 897
Среднощен поздрав на всички нощни птици. Тази мелодия ме грабна във фен-трейлъра на Новолуние. Намерих две от инструменталите Peace

http://www.youtube.com/watch?v=igqW_0c6GDQ з този дето си мислим, че има българско участие и
http://www.youtube.com/watch?v=xTV0b06GE20

Лека нощ от мен Peace

Ако става дума за Two Steps From Hell (не съм гледала клипчетата, които пусна още) - 100% има БГ участие - в официалния си фейсбуук са писали, че са влюбени в БГ народните мотиви и в последните си парчета ги ползват усилено.
Парчето Freedom Fighters има особено силно БГ участие и е музиката от трейлъра на новия филм Стар Трек.

Сега видях, че точно това си пуснала.
Ето го и като част от трейлъра
Страшно ме надъха да го гледам този филм, а хич не си падам по принцип по sci fi.
Но ето на... мако хубава музика, е и красив главен герой... и ми се гледа ужасно, колко малко ми трябва Grinning

# 443
  • Мнения: 280
Със сигурност в Новолуние ще има разминавания .От трейлъра личи ,че при срещата на Лоран с Бела ,те не са на въпросната полянка. Но това няма да ме разочарова. Явно няма как да направят филмите точно по книгите, не могат да вкарат всяка подробност.

# 444
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Тук обсъждахте ли как новия трейлър е в златната цветова гама, а Здрач беше в сиво-синята.
Вече нямам спомен, май не сме. На мен ми харесва да е в златно нали уж започва страхотна връзка и т.н , може да променят цветовата гама по някое време newsm78

# 445
  • Мнения: 776
Наистина няма как да се вкара всяка подробност, но поне могат да се постараят повече. Ето напр. въпросният фен трейлър, който обсъждаме - толкова професионално направен, а не като "суровия материал" от официалния Naughty По същия начин и със Здрач - не разбрах сумати работи, като го гледах първия път, и трябваше да прочета книгата, за да ми "изкристализира" Mr. Green

# 446
  • Мнения: 1 775
Със сигурност в Новолуние ще има разминавания .От трейлъра личи ,че при срещата на Лоран с Бела ,те не са на въпросната полянка. Но това няма да ме разочарова. Явно няма как да направят филмите точно по книгите, не могат да вкарат всяка подробност.
Според мен си е точно на полянката, но всичко е пожълтяло и увяхнало.

Тук обсъждахте ли как новия трейлър е в златната цветова гама, а Здрач беше в сиво-синята.
Да, обсъждахме го веднага след наградите на MTV.

# 447
  • Мнения: 12
Момичета аз тая вечер за лека нощ пак ще ви пусна една снимка на Келан , но и една на Джаксън , че за неговите фенки никак не се грижим !  Laughing Айде лека от мен и утре чакам нова тема !  Hug

 Heart Eyes    Crazy

# 448
  • Мнения: 1 775
●๋: KatRin ●๋:, мерси за снимките, улучила си точно тази от новия ми аватар. На нея ми е точно като Джаспър - южняшкия джентълмен Heart Eyes.

# 449
  • Мнения: 2 897
Момичета, нова тема.. кой ще пуска?
На 30та сме...
Аз мога да го направя още сега, имам заготовката от преди, но не искам да "минавам през главите" на редакторките, може те да искат да си я пуснат...
Да няма обидени накрая и размирици.

Общи условия

Активация на акаунт