Борбата с рака- духовното оцеляване и физическото преодоляване-13

  • 82 738
  • 1 011
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 430
    milmich, и на теб успех утре!!!Дано да мине по-леко!!!!

   Сиско ,браво ,че си се отръвала и този път ,и да ,това ми е първата химия с таксол и още не съм наясно кое е нормално и кое не е !

# 991
  • София
  • Мнения: 5 074
Стресирала се била  smile3532
Разликата ли - ами метастази е, когато се развие в други органи. А пък рецидив е, когато се появи отново на същото място или в близост.
Сега стресираш ли се  Joy Joy Joy
Нищо ти няма на тебе. Като свършиш коктейлите ще видиш как ще живнеш. Ще си кукуряк  Peace
Сиско, малко бях подпалила ватенката, ама нищичко ми няма  Joy Joy Joy
Не съм ходила на доктор, защото доц.Кръстева я няма. Като се върне, и без това трябва да почна шестмесечните изследвания.

# 992
  • Мнения: 972
Ей,Хули, не ме разбра правилно!
Стресира ни ,когато нещо те бяха стегнали гащите и ни разправяше как ти имало нещо...
А ти как си мислиш го приемаме ние това,че на теб ти има нещо?! Cry
Искам,а и не само аз, да си добре и да ни държиш в бойна готовност! Искам всички момичета от нашата група да са добре и само хубави неща да пишат! Hug
А това за метастазите и рецидивите го знам...
Не съм чак толкова боса де... smile3534
Питам си от време на време,просто защото ми е нужно някой да ми казва как всичко ще бъде наред! Peace
Целувки!  love001

# 993
  • Мнения: 430
      Всичко ще е наред!!!!!!!! Heart Eyes

# 994
  • Мнения: 972
Пясъче,  Hug

Миленка, коя е тази дама дето ме познавала?! Ужас! Разконспирирана съм! Heart Eyes Joy Joy
Да не би жената да се казва Мария?

Хули, не ти а аз не съм разбрала,че обясняваш на миленка! Не бях прочела предните постове! Embarassed

# 995
  • Мнения: 708
Браво на "почерпените", няма да се предавате, я! Групата е силна! А на тези, които им предстои почерпка, да вземат пример от другите ... Леко изкарване!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 996
  • Мнения: 3 914
Стресира ни ,когато нещо те бяха стегнали гащите и ни разправяше как ти имало нещо...
А ти как си мислиш го приемаме ние това,че на теб ти има нещо?! Cry

Това е било защото аз заминах на море,ама забърсах де що имаше деца из района Joy Joy Joy,т.е. мойто и на сестра ми двечките,сиреч на баба ви Хули фнучките hahaha,та затова и е имало нещо.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Обаче се върнахме здрави и невредими и тя пак взе че живна Grinning

# 997
  • София
  • Мнения: 5 074
М...дааааа Peace
Отсъствието им направо ме убива и не ме е срам да си призная.
Добре, че е за кратко, ами ако ги бяха замъкнали в Америка  newsm78

# 998
# 999
  • Мнения: 17
Здравейте ,момичета!
Страхотна компания сте! newsm51
С вас съм през цялото време на моето лечение-2 операции,6 химии ( червени ), лъче.
И сега ми предстои хормонотерапия-Тамоксифен и Золадекс.Проблема е ,че направо се смаях от страничните ефекти на Тамоксифена,доста прочетох,а някои дори го отричат като толкова надеждно лекарство.
Иска ми се да споделите как при вас са подействали тези хормонални лекарства.
Благодаря ви предварително!
И ви пожелавам мноооого здраве и само хубаво настроение!!!  love001 newsm44 newsm10

# 1 000
  • София
  • Мнения: 5 074
Здравей Клео, искам да кажа за Тамоксифена.
Последната информация, която имам е, че не се отрича, а бил много добър препарат.
Аз също мислех, че не е надежден. Естествено, че не се доверявам на 100%.
Бях на тамоксифен след третата операция, след което минах на Нолвадекс, което било едно и също.
Ами - тринадесет години ремисия  newsm44
Което не бива да ви плаши. Не забравяйте, че моята диагноза е от 17 години.
А тогава и сега - ами просто няма нужда от сравнение  Peace
Тази вечер съм настроена пиянски  newsm62
И ще ви почерпя, просто без повод - пък що ли ми трябва такъв  newsm78


# 1 001
  • Мнения: 1 098
Здравейте!
Днес излезе епикризата на моя така обичан дядо след направена му операция на пикочния мехур поради тумор. Диагнозата му е папиларен преходно- клетъчен карцином на пикочен мехур- втора степен с инвазия в субепителната съединителна тъкан. Наличие на мускулни снопчета в кюретажа- без туморна инфилтрация.
 Докторите горе долу ни обясниха нещата, но бяха доста лаконични. Бих искала по- подробна информация, ако някой от вас е наясно с терминологията. Благодаря предварително!
Желая на всички много здраве и успех Hug

# 1 002
  • Мнения: 708
Хууулиии, каква трапеза само!
Благодаря!  newsm51  love001

# 1 003
  • Мнения: 17
Хули,наистина много хубава почерпка,наздраве! Drunk

А какви бяха страничните ефекти от Тамоксифена-кръвотечения,окосмяване,топли вълни,сърдечни проблеми,главоболие,депресия-имаше ли такива?Знам,че при всеки организъм е различно,но все пак....

И ти благодаря за експресния отговор  bouquet newsm10

# 1 004
  • Мнения: 972
Снощи някои са пиянствали,а аз пак пропуснах... Heart Eyes
Е затова пък тази сутрин кафенцето ще е от мен,



и песен за добро настроение
http://vbox7.com/play:22a345b8

Успешен и усмихнат ден на всички!  love001

п.п. Миленка, знаеш ,че сме с теб ,нали?! newsm17

Общи условия

Активация на акаунт