Мнения за адаптирано мляко Лактана Био

  • 137 301
  • 770
  •   1
Отговори
# 165
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 782
Брей,имаме си фен клуб "Кака Мата"....
Ама вие май нищо не разбирате  Thinking Темата беше за мнения за Лактана Био.И изведнъж дойде Кака Мата и започна да ни обвинява всички ,че сме били рекламни агенти на това мляко,че сме неинформирани и т.н.т .Тук всеки споделяше опита си  Peace
Какво сега ,ние трябва ли да ви обвиняваме ,че сте рекламни агенти на Фризо  Thinking Това ,което през цялото време искахме да кажем на Кака Мата е да не се опитва да ни налага мнението си ,а да уважава нашето -това е  Peace
Vivi се ядоса  Tired

# 166
  • София
  • Мнения: 30 208
именно, аз доколкото виждам темата е за 2 марки млека м/у които не е Фризо, така че е хубаво да гледаме заглавието преди да се изказваме  Peace

# 167
  • Мнения: 149
2-ката на Лактана по-гъста ли е от 1-цата?Благодаря предварително Grinning!

# 168
  • София
  • Мнения: 30 208
2-ката на Лактана по-гъста ли е от 1-цата?Благодаря предварително Grinning!

на мен не ми се стори по-гъста, 3-ката е по-гъста определено  Peace

# 169
  • София
  • Мнения: 5 606
Момичета, от 2 дни давам на малкия Лактана 3, но получи разстройство, дали е от тройката или от зъбите, че ние сме мнооого забавни-все ни растат по няколко накуп, сега 2 кучешки се опитват да пробият?

# 170
  • Мнения: 9 110
на мен двойката ми се стори различна на вкус, по-кофти и по-рядка.

Цвети - не вярвам да е о тмлякото Thinking

# 171
  • Мнения: 1 277
на мен двойката ми се стори различна на вкус, по-кофти и по-рядка.

Цвети - не вярвам да е о тмлякото Thinking

 Peace

# 172
  • Мнения: 15 379
Момичета, от 2 дни давам на малкия Лактана 3, но получи разстройство, дали е от тройката или от зъбите, че ние сме мнооого забавни-все ни растат по няколко накуп, сега 2 кучешки се опитват да пробият?
Едва ли е от млякото.
Кучешките зъби са най-ужасни при пробиване Crazy. Дори и най-огромният кътник не може да се сравни с тях.

# 173
  • София
  • Мнения: 30 208
Момичета, от 2 дни давам на малкия Лактана 3, но получи разстройство, дали е от тройката или от зъбите, че ние сме мнооого забавни-все ни растат по няколко накуп, сега 2 кучешки се опитват да пробият?

от зъбите е и при нас преминаването на 3-ка съвпадна със зъбите  ooooh!

# 174
  • София
  • Мнения: 5 606
Благодаря момичета  Peace. Значи ще продължа да давам тройката!

# 175
  • Мнения: 1 699
Здравейте момичета.
Подновявам малко темата понеже имам въпросче.Синът ми е на месец и половина.Вече и изцяло на АМ за съжаление Sad Досега хранех с Аптамил но ми се струва че не го иска вече-хем е гладен пък хем бута шишето опъва се гърчи се...... Confused Реших да пробвам да му сменя млякото, за да видим дали просто Аптамила вече не му харесва.Та взех Лактана 1.Обаче като прочетох начина на приготвяне ми се стори голяма хамалогия....Че той мъника както се събужда с рев и иска да яде на момента...това значи че ще се дере от рев поне 10 минути докато му приготвя млякото както е описано...Та исках да ви питам точно ли спазвате указанията?Първо идея нямам колко са 55 градуса вода  newsm78 после да добавям още и да изстудявам  ooooh!Не ми е проблем но голям рев ще падне ooooh! Мислите ли че ще се разтвори добре ак опросто го разбивам повечко във вода подходяща за пиене...То всъщност тези указания са, за да се разтвори добре нали  newsm78
Благодаря ви предварително   bouquet

# 176
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 782
Елси ,разтваря се прекрасно и в нормална на температура  за пиене вода  Peace Аз точно така я правех  Peace

# 177
  • Мнения: 1 699
Вени Hug Благодаря.А да разбирам ли че в цялото количество вода си разтваряла или както е описано първо в половината вода и после добавяш другата половина?Днес му направих, но след час повърна доста даже като фонтанче-за първи път го виждам така да повръща Tired дали е от млякото.Сега пак го нахраних с Лактаната и го наблюдавам Tired

# 178
  • Мнения: 1 277
Аз слагах наведнъж цялото количество вода. За повръщането - не мога да кажа нищо.

# 179
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 782
Вени Hug Благодаря.А да разбирам ли че в цялото количество вода си разтваряла или както е описано първо в половината вода и после добавяш другата половина?Днес му направих, но след час повърна доста даже като фонтанче-за първи път го виждам така да повръща Tired дали е от млякото.Сега пак го нахраних с Лактаната и го наблюдавам Tired
Слагах първо водата после АМ  Peace Не сме имали обаче проблем с повръщане  Rolling Eyes По принцип е възможно  да е от млякото  Peace

Общи условия

Активация на акаунт