Саниране на ясли и градини във Варна

  • 26 987
  • 538
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 046
Лично минах покрай Славейче има залепена бележка на вратата с "напътствия" децата не посещавали друго детско заведение да се снабдят с нужните изследвания, а тези ходили в градина през този период нямат нужда от никакви изследвания.
На 16.11 одз-то ще приема деца.

# 451
  • Мнения: 3 478
И аз ходих, но бележка не видях. Директорката ми потвърди, че в понеделник тръгват. Както винаги не беше в настроение и словоохотливост, така че утре ще ида сутринта да говоря със сестрата или поне да диря бележката с напътствията и да почваме изследванията,че не виждам как ще стане тази работа до понеделник. Като затваряха ни дадоха 2 дни предизвестие, сега ни дават 3 Mr. Green, има напредък!

А изследванията нали бяха кръв и чревен само?

# 452
  • Варна
  • Мнения: 136
Ходих до градината , на вратата има бележка и със сестрата говорих- в понеделник започва работа.

# 453
  • Varna
  • Мнения: 603
Момичета току що ми казаха, че отварянето на "Незабравка" се отлага за 23 ноември!

# 454
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Момичета току що ми казаха, че отварянето на "Незабравка" се отлага за 23 ноември!

Кой ти го каза? Някой от персонала на градината или е слух?

Питам, защото моето дете е чуло госпожите да си говорят за 16.11.  Mr. Green

# 455
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
 и на мен преди малко ми казаха за 23.11....
На една от майките в групата, баща и видял госпожата днес и тя казала, че "вероятно от 23..."
Ако някой има по-достоверна информация  да пише;)

# 456
  • Varna
  • Мнения: 603
На мен ми каза една лелка от градината /комшийка ми е и я бях помолила да  ми каже ако има нещо ново/.Та тя ми каза и за жалост не е слух.

# 457
  • Варна
  • Мнения: 262
За Славейче потвърждавам снощи видях на градината съобщение че на 16.11 отварят и тези който не са ходили да пускат изследвания . На една от майките са и казали че първа група почват да ги приемат от 23.11 . Смятам лично да се обадя да попитам а през това време ще взема направления за изследвания .

# 458
  • Варна
  • Мнения: 152
Момичета току що ми казаха, че отварянето на "Незабравка" се отлага за 23 ноември!

Ами.. още преди да отложат (за тръгване на 9.11) бяхме подготвили изследванията..а сега за 23-ти да ги повтаряме ли.. ??

Колко дни е валидно чревното изследване, две седмици или 30 дни?  Rolling Eyes

# 459
  • Мнения: 603
Момичета току що ми казаха, че отварянето на "Незабравка" се отлага за 23 ноември!

Ами.. още преди да отложат (за тръгване на 9.11) бяхме подготвили изследванията..а сега за 23-ти да ги повтаряме ли.. ??

Колко дни е валидно чревното изследване, две седмици или 30 дни?  Rolling Eyes

И аз съм на същото положение. Чревното е валидно само 14 дена. Ще трябва пак да го правим. А другите изследвания и тях ли трябва да ги правим? newsm78
Знаете ли защо е това отлагане?

# 460
# 461
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
знаех си,че отварянето на незабравка ще се отложи.невъзможно е да се изчисти за толкова малко време,голяма мръсотия е,а може би ще пробват парното,понеже от една тръба е текло,но не разбрах много-много.добре,че не съм пуснала изследванията.

# 462
  • Варна
  • Мнения: 773
И аз днес ходих до Гълъбче, на 16.11 започваме.

# 463
  • Мнения: 4 187

Не са изброени градините, но се надявам 4ОДЗ да е сред тях ! За Калина Малина видях, че отваря врати на 7 Декември !

# 464
  • Мнения: 3 478
За Славейче да кажа, че и първите групи тръгват от 16ти. Моето дете е първа група и ми каза днес сестрата да идва в понеделник заедно с изследванията. И тук ми е питанката на мен, моля някой да се включи със съвет, че утре сутрин трябва да ги правим, а сестра в градината едва ли ще има толкова рано да ми реши дилемата. Сестрата каза всички изследвания както и първия път (кръв, урина, чревен) а педката каза, че това са измислици и не дава направление. В случай че детето има прекъсване от 3 месеца (при нас дори и по-малко) се искало само чревен. Кой прав и кой крив? Как да действам?

Общи условия

Активация на акаунт