какви дрешки за изписване през лятото?

  • 7 984
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 999
За новородено бих препоръчала дълъг ръкав и дълги крачоли, но от съвсем лека материя. И една пелена/одеалце за всеки случай.

# 16
  • Мнения: 9 441
 Има специални комплекти за изсписване,пригодени за летния сезон.
Леко раждане.

# 17
  • Мнения: 1 354
боди, ританки и тънка блузка, тънка пелена са достатъчни.


 Peace съгласна съм, а има и летни комплекти за изписване  Peace
                  леко раждане

# 18
  • Мнения: 4 156
И аз бих сложила тънка блузка с дълъг ръкав. Все пак бебето излиза от около 36 градусова температура. Трябва да е мноооого топло навън, за да го оставиш по-голо. В началото измръзват много бързо.


И аз мисля така. Бих пренебрегнала пелената ако е много студено. Но бих облякла бебето с дълъг ръкав.

А относно това акушерката да прецени какво трябва да се облече на детето - големият ми син беше изписан с 2 чифта дрехи, защото акушерката не е знаела, че майка ми е подготвила в торбата няколко варианта и тя да си избере Simple Smile
Но беше ужасно студено - точно преди Коледа и не беше проблем. Космонавта скри всичко отдолу.

# 19
  • Мнения: 1 090
Синът ми е роден на 29.07.2009. На изписването беше с тънко боди с дълъг ръкав, ританки и тънка пелена. Бях се подготвила и с дрешки с къс ръкав, но не беше чак толкова горещо. Най - добре си подготви и двата варианта и реши на момента кое ще е подходящо.  Peace

# 20
  • Мнения: 566
Голямата ми дъщеря е родена в края на юни , бяхме я облекли с боди потник и тънко  памучно гащеризонче и памучна пеленка и явно и е било топло защото беше доста зачервена ,но нали знаешщ човек се учи ,обаче аз родих второто зимата (февруари) и отново незнаех как да го облека  Embarassed,затова и аз бих се спряла на готовите комплекти  в тях има всичко съобразено  със сезона.Успех и леко раждане  bouquet

# 21
  • Мнения: 207
За новородено бих препоръчала дълъг ръкав и дълги крачоли, но от съвсем лека материя. И една пелена/одеалце за всеки случай.
И аз мисля така! Синът ми е роден края на август и аз бях приготвила само дрешки с къс ръкав, но акушерките поискаха с дълъг,защото в началото бебчетата са много термолабилни!

# 22
  • Мнения: 2 334
Дрешки с къс ръкав,подготви си една лека пелена.

Подкрепям  Peace

# 23
  • Мнения: 332
И аз ще раждам някъде около средата на юли, приготвила съм летен комплект за изписване, състои се от боди с къс ръкав ританки от лека материя, и една пелена , памучна лека, комплекта съдържа и доста други неща, но няма да ги дам тях. Най- много да сложат и една блузка-ризка отгоре, тънка, ако е смръщено времето

# 24
  • Мнения: 2 622
Голямата дъщеря е родена началото на август и на изписването беше облечена с боди с къс ръкав,отгоре лека блузка с дълъг ръкав и тънък гащеризон.А,и тънка шапчица.Това беше от комплекта за изписване.Към него имаше и пелена,но ватирана.Не я сложихме,използвахме тънка бархетна.Колкото и да е горещо,все пак става въпрос да новородено бебе,което именно на изписването за първи път се изнася на вънка.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 535
Синът ми е роден началото на юли. На изписваненто беше с боди с къс ръкав, ританки, тънка блузка с дълъг ръкав и тънка пелена.

 Peace
моя е в края на юни, но дрешките бяха същите. Имаше само и една тънка шапчица.
Добре е да имаш и нещо по-плътно - дрешка или пелена, ако се случи по-хладен ден.

# 26
  • Мнения: 521
Аз бих взела гащеризон с къс ръкав и крачол,чорапки и за всеки случай тънка пеленка

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Сега бих облякла бебето си за изписване с гащеризон с къси ръкави и крачоли и тънка пелена ако е по хладно , духа и бебето спи.

# 28
  • Мнения: 645
Сега бих облякла бебето си за изписване с гащеризон с къси ръкави и крачоли и тънка пелена ако е по хладно , духа и бебето спи.
тава е и моето мнение Peace

# 29
  • Мнения: 31
Аз родих през август и беше адска жега но си беше с ританки и блузка с дълъг ръкав.Все пак си е новородено което до преди няколко дена е живяло на 37 градуса.И пелена задължитено като влезе в колата може да го поразгърнеш.Но пелената съвсем тъничка. Peace

Общи условия

Активация на акаунт