Януарчетата малки, звучно смучат залъгалки

  • 11 062
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 60
Здравейте мацки,тук сме с Маги и редовно ви четем  Grinning,ама тия дни ме е хванал един мързел само по разходки ходя , даже вчера майчето дойде да ми наготви.
Мисля тия дни да започна със захранването като си мислех да почна с картофче , ама май не откривам пюре само от картоф  newsm78, чудна работа , та сега се туткам щото се чудя какво да и дам / ама май си търся извинение , че не ми се почва още с това захранване/ ... и аз като Сиси искам да не се отбие Маги ми хем да захранвам хем пак да си суче по много  Crossing Arms, само, че не знам как да го постигна та затова ще взема да разгледам за захранването малко ,дали са измислили такъв вариант.
Още ми е притеснено за водата,решила съм да почвам да и давам по малко вода и туй то... не ме разубеждавайте...но ако ми дадете съвет как да я науча да пие без да и слагам захар ще съм ви безкрайно благодарна....пробвах с малко кърма във водата ама пак не иска, види ли шишето започва да трепери от радост ама не за да пие ами да си чеше венците  Crazy,сладурана не знае за какво да го ползва,водата която се изтича я събира в бузите и после плюе  WhistlingСамо се притеснявам да не се обезводни в тия жеги,памперсите не са така пълни както преди......и да вметна кърмим се 6-7-8 пъти на ден  newsm78,дали може да си набави вода от толкова кърмения.

Снимките от срещата са отново много хубави,гледам , че сте обърнали вече количките и ме замислихте , ние още сме с зимния вариант.

Доника както винаги темата е страхотна

# 16
  • София
  • Мнения: 2 613
Monik- и аз така гласувах като теб Crazy ooooh! Laughing Embarassed- точно така направих и аз- влязох вътре, видях, че има химикалка, задрасках номерчето на листчето, сгънах го и го сложих в пликчето- абсолютна патица съм и това си е Embarassed

# 17
  • Мнения: 645
Здравейте и от мен в новата тема!
Дони,както винаги е супер,браво   bouquetа за малките слънчица Ана и Дария,големи мацки Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Честито на всички месечинковци   bouquet
И аз днес пуснах гласа си,влязох избрах си бюлетина,и чак после се усетих,че имаше химикалка,и се замислих дали трябваше да избера депутат Wink,но както и да е за мен всички избори са безсмислени,мисля че таз държава няма управия,все пак гласувах "против"партия.
Ванила,на Марио предлагам изворна девин,не пие много,но и не отказва,пие само в жегите.
Колкото до искрите префърчали в предната тема,уважавам мнението на всички,въпреки,че аз с незнанието и вярата ми на педито дадох на Марио сок на 2месеца,е грешка беше,но ми е за урок,та затова сме тук да се подкрепяме и да си помагаме,и да няма сърдити........
Улова на мъжо Winkама познайте кой я чисти и пържи Mr. Greenаз само помогнах за биричката Wink

Последна редакция: нд, 07 юни 2009, 20:56 от desisladka

# 18
  • Мнения: 656
Ха да се запиша и аз преди да ми е паднала батерията на компа.

Набързо да кажа на Ванила да не се притеснява - може да си набави водица от толкова кърмения. Още повече, че съставът на кърмата се променя и наглася дори спрямо климата, в който живеем. Т.е. тя сега ще съдържа повече водица, за да може бебчо да си набавя колкото му трябва в горещините  Peace (това го бях чела в някаква статия, беше много отдавна, но много ме впечатли и съм го запомнила  Rolling Eyes)

Лили, махай ги кичурите, аз теб повече без тях те харесвам  Peace

Хайде, че ще пада батерито! Мерси на всички, които бяха съпричастни с моята криза и съпровождащите ни проблемчета  Rolling Eyes  Hug

# 19
  • Мнения: 375
Доника,супер си както винаги! coolcool
 Они,аз захранвах с оризова каша (не ,че я ядоха мъчих ги една седмица и се отказах) Embarassed и я смесвах с АМ,но ние сме на АМ,не мисля че в началото е нужно да правиш 200 мл ,пробвай с по малко количество и прибави кърма,може беб да не  хареса вкуса на кашата,на много бебета не им харесва както и на моите. Close
Момичета, едното ми човече отказава да яде всичко нито каши,нито пюре нищо не му се нрави ,мъчим се вече 2-3 седмици и въобще не се получава,само млякото признава Misc Baby Bottle,а другото тук таме се измамва с някое плодово пюре,много е кофти да са  злояди децата Banghead,даже и домашни пюрета правих,но нъццц #Puppy dog
питате ме как се справям,ами все още сме в Бг и мама много ми помага,но накрая на лятото ще се прибираме в Лондон и тогава ще започне истинският купон newsm47
Честити месечинки на всички бонбончета да са ви живи и здрави! newsm38

# 20
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Кой каза, че обича морето??? Моля, заповядайте......




Както се вижда, ние днес официално открихме плажа- ама да ви кажа, водата е студена, не съжалявайте , че още не сте на море.
Аз още го мисля това захранване- всъщност вече започнах да слагам бебето на столчето му, което е до масата ни за хранене и ако прояви интерес си мисля да му давам по някоя и друга трохичка.
Като бременеех и в началото , след като родих, си мислех, че ще кърмя до около 6 мсеца на детето. Сега обаче, като наближава този срок, си давам сметка, че не искам да го отбивам. А и нали преди казваха, че  лятото не се отбива дете  Heart Eyes

Лили, и аз не харесвам кичури.
Деси- а за касова бележка гледа ли??  Joy
Моник, това звучи интересно, ще взема да опитам да го забъркам.
Последните два линка ли са пуснати от Зозима, че са изтрити в старата тема??
И аз гласувах, не искам  някой друг да решава вместо мен. А и ми направи впечатление, че много млади хора в края на денят имаше да гласуват.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 249
Таис, Crossing Arms
Като изкъпя децата ще дооправя темата. Досега Хриси кара колело, аз тичах след него...бебе гледа.
Мюрвет, ЦРУ пасти да яде hahaha Ти беше ли я виждала или изпреварих събитията Rolling Eyes
Оли, на Анчето биричката ще я пийна след малко - добре ще ми дойде.
А и ние гласувахме...Бате сви една бюлетина и рев що не му дадоха да я пусне.

Лили
, аз май сложих линк в старата тема...ама много бързах, че ме чакаха на вратата

# 22
  • Мнения: 1 541
уау, Доника, специални благодарности за първата страница. Бая се опулих като си видях гарджето там. Mr. Green Blush
Ние днес бпхме на Витоша, защото Мати каза, че иска на пикник. Мнооого добра идея имало детето Laughing
Сега бера душа в хола - много задушно, направо не се диша.
Да ви питам - знаете ли да се дават каравани под наем някъде..?

# 23
  • Мнения: 3 861
Тайс, ти нямаш сърце бе жена, това твоето на нищо не прилича. Да пуснеш такава снимка на една тълпа от женоря закопняли за плаж...

Искам на мореееееее, а до 20 юли има мноооого време...

И аз знам, че лятото  не се отбива...
аз мисля и лятото да изкарам като кърмачка, че и на морето ще ми е по-лесно, после ще го мисля, но зорлем няма да я отбивам де, постепенно, със захранването

Аз давам вода и тя си пийва много добре, доволна съм. Вода в жегите си трябва според мен. Даже и се притеснявах, че няма да се научи да я пие щото много я плюеше, но сега като я напече и си пие, без захар, чиста. Днес, в колата, докато завърти климатика да изстуди, то жега ужасна, държах шишето с вода на 10 сантима от лицето и и си зяпах нанякъде, по едно време едма малка ръчичка започна да ми прибутва ръката, аз поддадох  си насочи шишето към устата, напи се и го "изплю", шишето де

# 24
  • Мнения: 180
Записче

# 25
  • Мнения: 73
Ванила - може да пробваш да купиш банка глюкоза и да слагаш по малко ако те притеснява, че може да е жадна Маги

Таис - е т'ва е то.

Копривке - благодарско за тортата, ще пробвам за първата годишнина.

Нане - ако откриеш, моля те сподели.

лека нощ

# 26
  • София
  • Мнения: 3 249


Последните два линка ли са пуснати от Зозима, че са изтрити в старата тема??

Какво е изтрито newsm78 Нищо не трия от линковете, само добавям...освен, ако Хриси не се е намесил, тъй като ми е отворен прозореца с нова тема...

# 27
  • Мнения: 20
Запис и от мен в новата тема, Дони   bouquet

Ванила, нормално е да изплюва водата и шишето, но ако даваш по на често през деня ще свикне. Независимо, че кърмата съдържа вода, аз съм на мнеие, че организма на човек се нуждае и от чиста вода. По-добре не слагай подсладители, защото по-късно по-трудно ще я научиш да пие чиста (поне според мен)  Peace

А на всички варненки и аз искренно завиждамда плажа, аз до края на юли ще съм с бебо в София, че ще имам 2 държавни изпита и море няма да видя скоро  Whistling а друга година по това време съм изнесена с багажите по 3 месеца в Несебър  Tired

Момичета, благодаря ви за отговорите (още от предната тема, Зозима, и аз много ценя присъствието ти и мнението , както много пъти съм споменавла вече), но може ли да ви задам още един въпрос, който от месец и повече ме притеснява, но не смея от срам да ви попитам, та срам не срам да си задам въпроса към майките, които са раждали нормално и им се наложило епизиотомия- боли ли ви все още? Понеже аз усещам някаква тъпа болка при подмиване, а по време  luvbed ми е доста неприятно. Трябва ли да ме притеснява това, че все още ме наболява и нормлано ли е да продължи почти 5 месеца вече? Извинявам се още веднъж,ако въпроса ми е бил неуместен...  Embarassed

# 28
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Доника, аз не виждам линковете, които Зозима е пускала в темата и предположих, че ги е изтрила, а ти си ги  добавила на първа (дали стана ясно  newsm78)
Сиска 8607 - аз също в началото на акта усещам дискомфорт. После обаче отминава.

# 29
  • Мнения: 2 122
Sisi, около годината ме отпусна мен предишната
с тази не усещам нищо подобно, доктора си свърши прекрасно работата
Преслава също днес сефтоса морето, снимки по-късно, даже по-скоро утре

Общи условия

Активация на акаунт