Януарчетата малки, звучно смучат залъгалки

  • 11 076
  • 297
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 490
roksi77 аз се притеснявам за по-нататък ,когато трябва да правя около 200 гр,за начало ще пробвам с кърмата за 20-30 гр  все ще има  Embarassed, благодаря ти за отговора

# 31
  • Мнения: 641
Дони, мерси за темата, много е сладурска   bouquet
Деси, какъв вид е таз огромна риба? Браво на мъж ти
Копривке, как я правиш тази салата с булгур и царевица? Имам един пакет булгур – бях го взела за табуле, че много обичам, обаче все забравям да си купя достатъчно много магданоз.
Моник, тези кюфтенца ще ги пробвам задължително
siska8607, мен ме боли епизотомията още при секс, в началото на акта, после нещата се оправят полека. Открих, че овлажняващ гел помага малко, четох, че заради кърменето се променя и хормоналния баланс и влажността намалява

# 32
  • Мнения: 36
Аз от доста време давам оризова каша. Слагам по 2 лъжички на 150 мл. АМ (става общо 175 мл.) Дадох му я по- гъста с къжица, хич не я хареса и продължавам да я давам само в млякото.

# 33
  • София
  • Мнения: 120

Копривке, как я правиш тази салата с булгур и царевица? Имам един пакет булгур – бях го взела за табуле, че много обичам, обаче все забравям да си купя достатъчно много магданоз.
баланс и влажността намалява
Еспа, и на мен табуле ми е много любима Hug
Сиска 8607, и аз изпитвам същото Sunglasses, но приех, че е нормално.
Момичета, аз още не съм почнала да захранвам и затова не мога да взема отношение по въпроса, като гледам-всички вече правите опити. Аз нищо освен кърма не давам-вода опитах няколко пъти, но Преслав не иска, така, че не виждам смисъл да го карам, показва си детето Simple Smile
Тайс, искам и аз на море-направо ти завидях - да се изкъпеш и за нас Hug. Страшен е адаша  bouquet

# 34
  • Мнения: 60
siska8607 и при мен е болезнено при секс, усещам опъване  Sad,като ходих на контролен преглед да видят как се прибира матката ми казаха,че всичко е наред и всичко е заздравяло , имала съм някаква раничка от раждането ама едва ли от нея боли.И аз си мислех да ви питам ама ме беше срам...аз имах доста шевове.

# 35
  • Мнения: 52
Дони, много е сладка темата  bouquet

хей, ама недейте подклажда огъня, и на мен мнооооого ми се ходи на море! Simple Smile Тайс, нямаш сърце!

Копривке, ти ме биеш по багаж! Чак и кошарата мислиш да носиш! Аз си мислех, че съм уникален случай - от май месец правя списъка в главата си...Но после няма изненади! Ние, както винаги, ще ходим на море в началото на август. Толкова е далече... Sad Cry Cry

Георги уж не искаше да пие от шише! Ама вчера и днес изпи доста вода! Така, че, Ванила, не се притеснявай, ако е жадна, щом предлагаш, ще засуче! Peace

# 36
  • Мнения: 20
Благодаря ви момичета за отговорите   bouquet и това притеснение ми падна от плещите  Hug

Лека вечер ви желая и дано всички наши и тези на бебчовците болежките минават по-скоро  Hug

П.П. Копривка, според мен ще ти отива с кестенява коса (понеже си беличка) без кичури (попринцип харесвам) и... пробвала ли си с бретон? Смятам, че бретона ще те отвори (пак според мен), а и не е лошо да експерементираш, стига да имаш желание, аз често го правя  Peace

# 37
  • Мнения: 3 861
ооо аз съм луда на тема експерименти с косата си, той мъжът ми вече изпада в ужас като му кажа, че на фризьор отивам...

Бретон ми отива, но не седи. Имам  2 лизнати от двете страни на челото и стърчи нагоре, много гадно. Само фризьор успява да ми го изпъне и то за кратко...нямам нерви да му бая на бретона по 2 часа на ден.
Иначе ако говорим за експерименти...
, нещо не немирам снимките със шарените кичури червени и руси...имах и такъв период...като ми прищрака и отивам във фризьорския салон


като запона да ровя в архивата винаги попадам на сладурски Калоянови снимки и понеже ме мързи да качвам на Анчето  ви занимавам с него
На първата е на 1 година на първото си море
на втората е някъде на 7-8 месеца, в най-лютата зима Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 102
Доника, неее, не видях новите снимки другаде, айде да ми ги покажеш... Wink
Копривке, направо ми текнаха лигите като прочетох какво сте яли тази вечер.  Crazy
лека вечер на всички. Аз съм за втората снимка.  Peace

# 39
  • Мнения: 31
 Two Hearts  ku-ku!
ето ме и мен обратно! Чак нямам търпение до днес сутринта и бързам да се обознача. Нищо че съм сама + 1 гост. И слушам политическите пресконференции.
 6 теми, момичета! Хич не си поплювате! Не знам ще успея ли да ги изчета, засега само успях да надникна тук там. Поне снимките на бебчовците ми се иска да успея да разгледам. Бая пáра се е изпуснала, явно натрупаната умора си казва думата, но пък със сезона на отпуските дано имаме повече възможности да се разнообразим и разведрим. На мен Пловдив много добре ми се отрази!Ако не беше ежемесечната среща с педи и третия пентаксим, хич нямаше и да се върна. Но пък вие много ми липсвахте и преди да замина пак, ще си оправя драйвъра.  Иначе "маахме гащи" по цял ден с Рафа насам - натам и, Доника, така  в един слънчев момент от шматкането ни по главната, където неизвестно как, ама пък много приятно, уж сама, уж в чужд град, постоянно хвърчах от среща на среща или засичахме познати, та ни фокусира и мигновено разконспирира Мюрвет. Не знам дали е от ЦРУ, но има страхотно излъчване - невероятно омайно, положително и успокояващо. Аз първоначално се ококорих в нея, не я познах и реших, че просто е  някое непознато дружелюбно майче, съответно и аз веднага включих на вълна бликащо дружелюбие. В тоя момент тя ми се представи, а аз особено тактично възкликнах: "Леле, колко си красива на живо, въобще не те познах!"  Joy Още на другия ден спретнахме среща на 1 1/2 януарски пловдивски мами и 1 1/4 бебчета. За съжаление другите мамчета този ден бяха заети и не можахме да се запознаем. Аз доведох и едно февруарско мамче за подкрепление де. Снимки и подробности-евентуално в по-нормален час от денонощието.
Иначе аз вчера бодро купих първото ни пюре-едно морковено на Семпер, само това имаше подходящо-тиква или картофено липсваха, да видим сега кога ще се натутам да почна прословутото захранване. Кокосче, я ти с повече опит кажи, дали няма да е по-добре да оставя на Рафа бележка да пробва да си хапне малко пюре като се събуди  след някой друг час  Animal Snail   Wink И без това след среднощното ми кукуване и любопитнечене така ще ми се спи.

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 03:24 от Angelviolet

# 40
  • Мнения: 19
бърборанче , не си писала отдавна ,а и последният ти пост  не ми хареса.
 Кажи как сте с Петенцето  Hug

Закуската от мен , а кафето от някой друг  Hug  Laughing


# 41
  • Мнения: 656
Добро утро!

Аз тая нощ не спах за пореден път  Tired Това дете на 2.5 часа се буди, като по часовник, даже единият път му засичах... Точно 2.5 часа... в 21.30, в 12.00, в 02.30 (дъвка ме до 03.30  ooooh!) и после в 6.00  ooooh! Жадно ли беше това дете, не знам, ама ми разказа играта тая нощ... В тази връзка да се доизкажа относно питанката на Ванила, че май предният ми пост нещо не е излязъл както исках, ама то от бързина така става.. Та вода според мен трябва да успява да си набавя от тия сукания, които казваш, че имате. Но ако се притесняваш няма нищо лошо да му предлагаш - казали са ти, че не трябва да е подсладена - чиста водица  Peace Беба ако иска ще я пие, ако не иска - няма да я пие  Peace.

А аз моя си мислех, че не знае кво да го прави биберона и затова си го мандахерца из устата.. Да, ама като опре ножът до кокала знаете ли колко добре знае как се суче с биберон  Twisted Evil Нали сега му давам тия прахчета срещу гъбите. А те се разтваряли във вода или чай.. И аз във вода му ги давам и реших, че точно заради биберона трябва преди манджа да му ги давам. Е какво лочене пада  Laughing

Хайде, мацки, отивам да наням малко, че заспа детето и да взема да се възползвам...  Wink

П.П. Вайълет, добре си се завърнала!  Hug Липсваше ни  Hug И верно ли 6 теми сме изписали бре  Shocked  Crazy

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 08:13 от Smiling_Sisi

# 42
  • Мнения: 14
добро утро момичета
ако знаете колко ми е притеснено  незнам какво да правя просто
случи ми се точно това от което ме беше страх най много
събота беше страхотен ден за нас просто бяхме на зоологическа градина после на чевирме и всичко ок прибиаме се и точно пред вратата нещо дръшката  на скапания кош се откачи и малката ми кукла падна немога да ви опиша какъв ужас беше падна върху стелката на комшиите не беше от много високо но сега има цицина на челото чакам да се събуди и отиваме при педи,вчера и званях цял ден ама кой да ти дигне оффф дано да и няма нищо сериозно  извинявайте че рано рано ви занимавам с моите проблеми но имам нужда да чуя нещо успокоително маика ми само ми повтаря "дано да и няма нещо ама я виж маи тука се подула ама тука маи е сино " откачам повече

# 43
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
сиса 2780,
не се притеснявай. След падане или удар, детето се наблюдава дали ще повърне или дали има главоболие. Ако ги няма тези признаци, всичко е о`к. А цицината ще мине. Както се казва ЧЕСТИТО БОЙНО КРЪЩЕНИЕ.
Виолетке   bouquet
Като се заразправяхте за булгур- как се прави табуле??

# 44
  • Мнения: 1 541
А защо не се захранва лятото? Rolling Eyes Ще ме светнете ли?

Общи условия

Активация на акаунт