Помощ, много ми е лошо!

  • 4 619
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 334
Много добре те разбирам.Аз бях на легло до края на 4-и месец  Tired  Вземи си болничен.

# 16
  • Мнения: 1 107
Забравих, много внимавай да не се обезводниш- ако почувстваш ужасна слабост, световъртеж или да не дава Господ  ти прилошее наистина- право в болницата. Банка глюкоза понякога прави чудеса!

# 17
  • Мнения: 1 131
Моля Ви дайте ми съвет, в началото на 3 месец съм и вече трета седмица едва съм жива - напрекъснато ми е лошо и повръщам, почти не се храня и нямам сили, а трябва да ходя и на работа. Моля Ви за съвет и предварително благодаря!


Оххх,мило момиче.До болка ми е познато това чувство.
Когато се обадих на АГ-то ми каза да пия някакви хомеопатични капки против повръщане.Нищо не се получи и постъпих в болница за два дена.Вливаха ми деган и се пооправих.Като се прибрах ми казаха да пия ампули деган.Направо се родих с тях.

# 18
  • Мнения: 9 441
 Thinking бях така до началото на 4-я месец.Няма лек,нямаааа  Tired

# 19
  • Мнения: 118
И аз бях така, но както каза баба ми. като преполовя бремеността, всичко ще отшуми, така и стана.
Още месец и няма и да си спомняш за неразположенията.
Лека и хубава бременност ти желая Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 6 743
Консултирай се с лекаря който ти следи бременността, нека ти напише болничен и си почивай повече - дано премине след 4 месец поне  Hug Лека бременност  Hug

# 21
  • Мнения: 1 354
И аз бих те посъветвала да си вземеш болничен и да направиш една консултация с лекар Peace дано отшуми скоро.

# 22
  • България
  • Мнения: 757
Моля Ви дайте ми съвет, в началото на 3 месец съм и вече трета седмица едва съм жива - напрекъснато ми е лошо и повръщам, почти не се храня и нямам сили, а трябва да ходя и на работа. Моля Ви за съвет и предварително благодаря!
Съчувствам ти наистина.И аз бях така-повръщане и киселини до деветия месец.Бях се стопила,а уж трябваше да наддавам.На мен ми помагаше дъвченето на резенчета лимон и газирана вода.Макар и за кратко помага.Гинеколога ми каза,че няма нищо притеснително,ама на чужд гръб и сто тояги са малко WhistlingНяма как,трябва да изтърпиш тези "сладки" неволи на бременността,защото крайния резултат е прекрасен.Стискам палци при теб да отшуми скоро Peace

# 23
  • Мнения: 324
Миличка, направо ми се плачи като се сетя. През първата бременост близо 2 седмици не бях ставала от леглото - по цял ден само  Sick И така докато не открих дегана - сутрин отварях очи, изчаквах да ми прилошее, изпивах едно хапченце и цял ден кукуряк. Но през втората бременост подлудях. По 10-13 пъти на ден  Sick Част от колегите ми са медицински лица и ме дупчиха по 2 пъти на ден с деган (понеже хапчета не ми помагаха), но напразно. Така до една прекрасна утрин през 4-я месец, когато всичко отмина. Дотогава бях смъкнала 12кг, а до 9-я месец качих 6 кг.  Grinning Бебо се роди 3950гр. И сега като си го гледкам как сладко и спокойно спинка по цял ден и като се сетя какво ми причиняваше........ Wink

# 24
  • Germany
  • Мнения: 7 945
На мен нищо освен системи в болницата не ми помогна.В 4 м. отшумя.
И при мен така... И с двете бременности. Консултирай се с гинеколога си!

# 25
  • Мнения: 1 740
Бях така до края на 4-я месец,ако можеш вземи си болничен поне в тези жеги да си почиваш.

# 26
  • Мнения: 3 641
Вземи си болничен. Знам какво ти и съжалява м,че съм се мъчила така.Здравето ти е най-важно. Почивай си , на хладнчико. Хубавото е,че изведнъж ти просветва около 4-ти месец  изабравяш за вискчи неразположения Hug

# 27
  • Мнения: 1 558
Като ти е толкова зле по-добре си вземи болничен Peace

# 28
  • Мнения: 3 929
Имах същия проблем, който спря в началото на 4-я месец. Иначе нищо не облекчаваше състоянието ми. Щом ми се доповръща, повръщах, даже едвам успявах да се придвижа до тоалетните, когато бях на работа. Сутрин задължително ми прилошаваше. Как издържах, не знам.
Съветвам те да си вземеш болничен, докато отшуми неразположението. Не искам да те плаша, но при някои жени това продължава през цялата бременност. Затова най-добре се консултирай с доктора, който ти следи бременността.

# 29
  • Мнения: 718
Да те види док да не вземеш да се обезводниш! Най-искрено ти съчувствам, аз близо 2м бях на легло, така ми беше лошо, че както 1 мама писа преди мен, като се къпех трябваше да сядам във ваната  ooooh!. Измарях се, докато се изправя от дивана - жив труп! А док ми каза, че всичко е нормално, само да пия повече течности  Outta Joint Да му се случи на него и на останалите безчувствени говеда, да видим колко ще е нормално  #Cussing out. Сега съм значително по-добре, но гаденето не ми е минало - всеки ден си дежуря в банята в различно време, а съм 4м  Tired Вземи си болничен, на мен нищо не ми помага срещу гадене - нито хапчета, нито народни рецепти, дано намериш лек.

Общи условия

Активация на акаунт