Кога гинекологът може да каже твърдо да?

  • 20 594
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 622
Да,поне 15 дена след закъснението е най-сигурно да се види дали бебето има пулс.И двата пъти когато забременях не съм се втурвала веднага на гинеколог.Ако бременноста е желана и очаквана не виждам защо трябва да се бърза.Тука съм чела за момичета,които отиват на лекар на 3-тия ден след закъснението и после са разочаровани,че д-ра ги кара да чакат 2 седмици,за да се види със сигурност.

# 16
  • Мнения: 568
Положителен тест за бременност - 3 дни преди датата...
Плодно сакче на ехограф - 4-ти ден от закъснението...
Сърчице - на 20-ти ден от закъснението...

# 17
  • Мнения: 240
Аз лично отидох на лекар 3 седмици след закъснението и ми потвърдиха бременност в 6-та седмица. На следващата седмица отидох за бележка, че съм бременна и вече видяхме, че има сърдечната дейност.

# 18
  • Мнения: 240
Аз отидох десетина дни след  закъснението  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 588
Мила виждаш че и тук при почти всяка мама е било различно Grinning. Аз отидох една седмица след дата на МЦ тогава бях в 5г-с и се чу пулс, но да подчертая че първия д-р смяташе че е рано. Моят съвет е да изчакаш 10/15  дни след датата на МЦ, защото може да се види може и да не си види и за да не се разочароваш изчакай. Знам от опит че тези дни в чакане минават като години. Peace но пък си заслужава baby_neutral Joy Joy

От мен късмет и да се похвалиш, когато разбереш Grinning
Поздрави на всичики мами. Peace

# 20
  • Мнения: 2 376
Мисля, че най-рано може да се установи с кръвен тест, но аз не съм правила и не знам подробности.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз отидох в 7 г.с не се видаше добре , на следващата седмица вече се видя.Зависи от лекар, апаратура , кога си заченала.

# 22
  • Мнения: 1 354
Аз 5 дни след закъснение направих тест първият отрицателен,след 2 дни беше положителен и след седмица бях на лекар каза,че има точица,след около 10 дни вече и сърчицето тупаше.

# 23
  • Мнения: 805
Сега ще чуеш 100 отговора и пак няма да получиш своя...
При мен първия път - 7 дни след закъснението.
Втория - 14 дни след него.

# 24
  • Мнения: 2 013
На 4 ден след закъснението видях 2те чертички,а бебто се видя,седмица след това.

# 25
  • Мнения: 764
Зависи от продължителността на цикъла ти и от това кога ти е била овулацията. При по-ранна овулация, плодният сак може да се види по-рано - седмица-10 дни след закъснението, но при по-късна е по-добре да изчакаш да минат 14-15 дни, за да си сигурна.
При мен първата бременност се видя на 10 ден, при втората - доста по-късно.

# 26
  • Мнения: 9 441
Потврди ми със сигурност след 14 дневно закъснение. Peace

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Кога ще се види бременността зависи доколко е добра апаратурата, гледащия на нея  и  овулацията също.

# 28
  • Мнения: 567
Положителен тест след 3 дни закъснение, а след 8 дни и гинеколога потвърди с плоден сак  Grinning

# 29
  • Мнения: 998
Първият път ми установиха бременността в 6 г.с.
Вторият път-8 г.с.

Общи условия

Активация на акаунт