Новороденото връзва ли се с коланите на количката?

  • 4 750
  • 117
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 805
В моя кош за новородено няма колани /на Куини е/, но като започне да сяда в другия кош ще връзвам.

# 16
  • Мнения: 1 001
Нашата количка не ми се струва много дълбока (не че съм се заглеждала много в колички  Embarassed) и май ще ползвам коланите.
Струва ми се несигурна без тях, но се чудя как ли ще се обръща с тях докато си спи (доста, често се обръща насън)?  newsm78
Не съм си мислела, че една детска количка ще ми докара такива чуденки.  Shocked

# 17
  • Мнения: 998
Докъто не можеше да сяда не съм го връзвала.
Когато сглобих летният кош и започнах да го слагам полуседнал
и седнал започнах да му слагам коланите.

# 18
  • Мнения: 1 053
Аз не я връзвам.

# 19
  • Мнения: 1 341
 В началото не я връзвах.
Започнах да използвам коланите, когато повдигнах положението на гръбчето. Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 1 535
И двамата съм ги връзвала. Количките ми не са били със зимен кош и имах усещането, че ще ги загубя някъде  Rolling Eyes

 
Една приятелка пък имаше страх, че кола може да ги бутне и детето да изхвърчи от количката, затова тя го връзваше.

Това също, въпреки че не ми се мисли ако колата връхлети направо върху количката  ooooh!

# 21
  • Мнения: 929
Първите месеци изобщо не съм ги ползвала коланите, докато не отидохме на гости на родителите ми - там улиците бяха много стръмни и в лятната количка много лесно се изпързалваше напред.

# 22
  • Мнения: 4 292
В моя кош за новородено няма колани /на Куини е/, но като започне да сяда в другия кош ще връзвам.
От коша за новородено много трудно ще се изсули бебето, не знам какви акробатични номера трябва да правиш с количката.  Laughing

Но този на авторката е съвсем друг тип кош, та нека не гледаме от своя аршин, а да погледнем каква количка показва.

# 23
  • София
  • Мнения: 39 764
Аз не използвах коланите на количката когато Алекс беше малък. Но и той се губеше в тези колани Simple Smile
Скоро купихме лятна количка и вече използвам колани.

# 24
  • Мнения: 1 740
В началото не го връзвах. Започнах да използвам коланите, когато повдигнах положението на гръбчето.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Не съм ги ползвала до 6-тия месец изобщо.

# 26
  • Мнения: 2 960
Абсурдно е да се връзва с коланите бебето в първите месеци,когато само си лежи.
Като започне повечко да шава-тогава...,за да не  hahahaскокне от количката пред очите на мама Crazy

# 27
  • Мнения: 493
До 6 месец не съм ги използвала,но количката ми беше с различен кош от твоя.  Peace

# 28
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Не съм ползвала докато не почна да седи .

# 29
  • София
  • Мнения: 1 139
В началото не съм ползвала коланите.
Като започна да посядва влязоха в употреба Peace

Общи условия

Активация на акаунт