моля спешно за помощ

  • 5 446
  • 108
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 139
muneca de porcelana "Пича" е изоставил жена си и детето си инвалид, напълно безотговорно. "Спасил" се е от тежкото, пълно с грижи ежедневие. Нима мислиш, че човек способен да постъпи така егоистично, би се трогнал от някакъв си разговор?! Той с цялото си поведение демонстрира, че не му пука за чувствата на другите, най-вече за тези на детето, защо мислиш, че изведнъж ще си промени отношението?

Ами променил го е като е разбрал, че очаква дете. Може би здраво....Иначе, ако бе такава гад неземна, що му е да се връща?

# 76
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Защото има възможност да има нормално и здраво дете, а не инвалид.  Sick
Егоизъм в чист вид, друго не мога да видя.

# 77
  • Мнения: 2 960
Ими любов ,но тя е между майката и детенцето и!!!!
Именно тази любов и болка са я принудили на постъпи така.
Изобщо не я оправдавам.Далеч съм от мисълта ,че си е"върнала"съпруга с тази огромна лъжа.
Опитала се е всячески да върне бащата на своето страдащо ,болно и нуждаещо се дете.Обаче на каква цена ooooh!
Незнам дали майчината любов оправдава тази постъпка.Коя съм аз ,че да я съдя или критикувам.
За мен такава голяма лъжа е плашеща и меко казана неприемлива.НО ...НО  ...свят ,като цвят.

# 78
  • Мнения: 1 195
Ей как сте нападнали жената  ooooh!
До колкото разбирам тя се чуства доста зле поради тази нелепа ситуация в която се намира и мисля че да я нападаме допълнително е последното от което има нужда.
Защо не се опитате да се поставите на нейно място за малко и да спрете да сте толкова изрядни и безупречни? Мисля че ежедневието на жената е достатъчно трудно и мъжа и е постъпил мега егоистично като я е оставил да се оправя сама с детето  Naughty Така че за мен постъпката и е правилна в тази ситуация  Crossing Arms Ха той ще ходи да си вее байряка по мадами а пък тя да му мисли как щял да се почуства при евентуален "аборт" а той помисли ли за нея и детето като ги е изоствил а? Айде нека страда Crossing Arms  малко му е даже  Crossing Arms

Не виждам защо я съдите жената!Тя се е опитвала да спаси брака си .В любовта и на война всички средства са допустими.Още повече, че има болно детенце в къщи!!!!
За мен тя е постъпила много добре, друг е въпросът как ще се измъкне сега. newsm78

Първо си вземи направление за АГ, и отиди да говориш с лекаря.Обясни му ситуацията и чуй какво ще те посъветва.Гинеколозите са приказливи, и повечето ще ти влезнат в положението, така, че страшно няма.Вариянтите са да "пометнеш" - все пак доста стрес и притеснения си имала или да е мисед/кухо яйце/, което обаче трябва да се кюретира т.е. болница за няколко часа, малко театро, че ти е лошо......

Горе главата, важното е, че си успяла да си го върнеш!

 Peace Peace Peace Peace Peace

# 79
  • Мнения: 139
Северина,
Едва ли на тази земя има човек, който не иска децата му да са здрави и нормални.
И никой няма право да отнема никому тази мечта, надежда, копнеж, желание. По-силно от това едва ли има.

# 80
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Права си, разбира се. Всеки човек мечтае за това. Обаче неговите действия аз тълкувам така: "А, това болното си го гледай сама, за здравото ще се върна, защото го искам." Грозно е, да не кажа по-силни думи, че ще ме баннат.

# 81
  newsm10 newsm10 newsm10
БРАВО МОМИЧЕТА,ДА ПОМОГНЕМ НА ЖЕНАТА СЪС СЪВЕТИ,А НЕ С  УПРЕЦИ.

# 82
  • Мнения: 332
Айде престанете да сте толкова изрядни и перфектни а?!?!

Що? Да стана лъжкиня ли ми препоръчваш?
Никога в живота си не съм лъгала партньора си. Напротив. Преживяла съм раздели именно, защото съм разбирала, че съм лъгана. Това нещо не го прощавам никому. И muneca е напълно права. Това лъжене е долно, просташко, гнусно и низко.  Sick
Извинете ме, авторката е постъпила "долно, просташко, гнусно и низко" , a партньорът и е постъпил  добре, така ли да разбираме. Кой каквото си е постлал, на такова ще лежи. Щом той я е предал, сега да го лъжат така долно и гнусно му се пада.

# 83
  • София
  • Мнения: 12 554
Айде престанете да сте толкова изрядни и перфектни а?!?!

Що? Да стана лъжкиня ли ми препоръчваш?
Никога в живота си не съм лъгала партньора си. Напротив. Преживяла съм раздели именно, защото съм разбирала, че съм лъгана. Това нещо не го прощавам никому. И muneca е напълно права. Това лъжене е долно, просташко, гнусно и низко.  Sick
Извинете ме, авторката е постъпила "долно, просташко, гнусно и низко" , a партньорът и е постъпил  добре, така ли да разбираме. Кой каквото си е постлал, на такова ще лежи. Щом той я е предал, сега да го лъжат така долно и гнусно му се пада.

Ама като я е предал да му тегли една майна, а не да става същата като него. Това разискваме, ако не можеш да разбереш.

След като този мъж си е тръгнал един път - за добро или за лошо той не се интересува достатъчно от детето си. Такива ги има под път и над път - прочетете малко от историите в подфорума на Самотните родители. Факт е обаче, че авторката се опитва с лъжи и измами да връща този, който вече ясно е показал, че не иска да е там. И тъй като той е гнусен и гаден, защото е  предател, тя каква е - като също е излъгала и то с нещо, с което шега не бива. Че пък и вие сте тръгнали фалшиви доказателства да изфабрикувате.

# 84
  • Мнения: 631
Айде престанете да сте толкова изрядни и перфектни а?!?!

Що? Да стана лъжкиня ли ми препоръчваш?
Никога в живота си не съм лъгала партньора си. Напротив. Преживяла съм раздели именно, защото съм разбирала, че съм лъгана. Това нещо не го прощавам никому. И muneca е напълно права. Това лъжене е долно, просташко, гнусно и низко.  Sick


Някъде да съм го споменала? Казах, че никой от нас няма право да съди другия!

Чети преди да се заяждаш...

# 85
  • Мнения: 20
Много странен начин си избрала,за да запазиш сем.си.Лъжата не води до нищо добро NaughtyВземи мерки и кажи истината,докато е време.Ако обясниш на мъжа си причините да го излъжеш,може и да те разбере.

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 523

Ама като я е предал да му тегли една майна, а не да става същата като него. Това разискваме, ако не можеш да разбереш.

След като този мъж си е тръгнал един път - за добро или за лошо той не се интересува достатъчно от детето си. Такива ги има под път и над път - прочетете малко от историите в подфорума на Самотните родители. Факт е обаче, че авторката се опитва с лъжи и измами да връща този, който вече ясно е показал, че не иска да е там. И тъй като той е гнусен и гаден, защото е  предател, тя каква е - като също е излъгала и то с нещо, с което шега не бива. Че пък и вие сте тръгнали фалшиви доказателства да изфабрикувате.

Абсолютно! Няма какво повече да кажа. Нека само да напомня на всички да прочетат отново първия пост - семейството е оцеляло 15 години допреди 4-5 месеца, т.е. "това чудовище мъжът й" през това време си е поемал отговорностите към жената и детето.

# 87
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Ахааа! 15 години стигат и вече може да абдикира, така ли?
Хм, защо майките никога нямат право да се "спасяват", защо винаги трябва да са силните и отстояващите?
Риторични питанки, не държа на отговор!
Струва ми се, че гледате много повърхностно на ситуацията. Дали изобщо си представяте, какъв е живота на тази жена с дете инвалид първа степен, а? За мен, всички нейни действия са продиктувани единствено и само от мисъл за детето и неговото физическо и емоционално здраве, следователно са правилни.

# 88
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Използвай отсъствието му, за да отидеш на гинеколог, да си направиш един преглед и изследвания на хормони. Като се върне от командировка, му кажи, че не е имало бременност, а липса на цикъл заради стреса от събитията в последно време. Но че си ходила на лекар, прегледал те е и изследванията показват, че няма никакъв проблем да забременееш отново.
От отговора му ще разбереш дали той е готов съзнателно да предприеме стъпка напред с ново бебе или ще ви обърне гръб окончателно и ще отиде при другата.

За останалото никой няма право да те съди, ако не е в същото положение.

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 839
Лъжата си е лъжа, макар че не се наемам да те съдя. Станалото - станало, не позволявай да те разяждат гадни угризения. Хората правят грешки, няма безгрешни. Със сигурност мъжа ти е не по - малко виновен от теб - та той първи ви е предал. Ако е на път да ви изостави не знам какво би могло да го спре ... особено ако "изгубиш" бебето. Вие двамата трябва да поговорите, зрели хора сте. Иначе историята прилича на сапунен сериал, само че в живота нещата са много по-сериозни. Все пак не позволявай някоя си госпожица да "решава да ви разведе" - как така решава, та ти си с него 15 г., това нищо ли е ? Успех ти желая !!!

Общи условия

Активация на акаунт