Отговори
# 75
  • Мнения: 57
Честито на Elde! Да ни докара скоро красивата госпожица за албумчето Simple Smile


Един сърбеж ме е почнал на корема,  smile3511 точно по "новите" ми стрии. Не се търпи. Имам чувстото, че от мазането кожата се задушава в топлото и се изривам точно там, където е най-тънко. Някой има ли същия проблем?

# 76
  • Мнения: 79
Добро утро и от мен Hug

Честита дъщеричка на мама Елде, да са живи и здрави

Аз цяла нощ такова въртене му ударих изобщо не можех да мигна до 4 часа,то и в тая жега спи ли се Simple Smile,
а такъв сърбеж имам по ходилата и глезените Shockedможе би като ми отичат краката и за това да сърби

gmarinova аз съм така от седмица някъде кожата ми се сцепи и ми излязоха едни малки пъпчици върху стриите,които много сърбят и като почна едно дерене стават много червени,чак кръв ще тръгне

# 77
  • Мнения: 269
ЧЕСТИТО НА МАМА ЕЛДЕ,ДА И Е ЖИВА И ЗДРАВА РОЖБАТА!  bouquet

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 10:31 от senayde9

# 78
  • Мнения: 9 814
Оооо, и моите нерви не издържат, нищо че, не ме сърби.
Моят проблем е като на Fresh- не мога да спя.
Заспивам към 22-23 часа и малко преди 1 часа съм готова кукуряк. И така се въртя и обикалям като сомнамбул из апартамента до към 3-4. Sad
Навън е супер горещо, не става много-много за разходки, а и няма с кой. Всичките ми приятелки са на работааааа.
Абееее вече неааааам нервииии. Grinning

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Честито на Елде! Да са живи и здрави и тя и малката!
Ая продължавайте все така с малката Емма.
Лек ден!

# 80
  • Мнения: 136
Ето ме и мен.

Честита дъщеричка на elde!  newsm51

Чудя се какво ли става с tanka80, би трябвало да е родила вече  smile3506

lili_sf, картинките ги поръчахме от ebay, сега се опитах да намеря точно линка, но не успях. Ако не ти е супер спешно, по-късно пак ще поровя и ако го намеря, ще ти го дам.

Аз снощи помислих, че ще раждам. Около час преди да си легна ме започнаха яко контракции, ама без болка. Помислих, че е заради седенето и че на малкия му е неудобно. Да, ама като легнах, продължиха и бяха супер продължителни, но пак без болка. Най-интересното е, че се редуваха контракция и бебешко мърдане (това със сигурност го раграничавам от контракцията) - все едно бебето се протягаше непрекъснато в мен. По едно време почувствах, че главата е адски ниско долу и напира да излиза, уплаших се да не би да съм започнала да раждам, наистина да съм от тези, които не усещат болка и да нямам време да стигна до болницата.  newsm78  По едно време си опипах едната страна на корема - не тази, върху която лежах, а другата и тя беше изцяло мека, бебето беше се търкулнало на лежащата страна  #Crazy  Смених страната на лежане и стана същото и с нея - бебето се търкулна, като периодично пак усещах яко мърдане на крайниците му. А през цялото време си усещах напрежението ниско долу  Tired  И по едно време - облекчение долу, почувствах и нещо леко топличко. Помислих, че са ми изтекли водите, скочих като кобилка към тоалетната - е, не бяха води, просто леко препотяване  Crazy

Като легнах, контракциите си продължиха, както и мърдането на малкия. Много ме е страх да не се е обърнал пак седалищно, въпреки че ми се струва вече невъзможно - в крайна сметка, доста голям си е вече и му е тясно за такива лупинги. После пък се замислих, че толкова активно да шава, да не би нещо да не му е добре - я водите изведнъж са се изпарили, я се е омотал в пъпната връв. С една дума, преживях няколко кошмарни часа, така съм си и заспала в тези мисли...

А тая сутрин ми е адски горещо, чувствам се изцедена от жегата, цялата съм мокра, дори и косата. Вече си имах няколко контракцийки, надявам се днес или утре вече да родя, защото наистина не се чувствам добре физически, за психическото състояние да не говорим  Praynig

Малко се поолях, ама исках да ви разкажа за снощи. Ако мислите, че има нещо тревожно в това, което съм усетила, моля ви да ми кажете....

За състезанието - първите два етапа ми се струват малко непосилни в момента, а за третия се сетих, че съм си купила само една нощница, нали уж толкова бяха казали. Да не ме върнат само от МД  Weary

И мен от време на време ме сърби много коремът, а снощи с ужас установих, че имам 2 ухапвания от комар по крака, които така зверски разчесах, че чак ми защипа...мръсни гадини комарски, иде им да им счупя краката  #2gunfire

# 81
  • Мнения: 357
Честита дъщеричка на Елде   bouquet.

Аз сутринта ходих до ТК за кръв и урина, утре като станат се ходело по другите кабинети .
И аз тази нощ не спах добре, боля си ме кръст доста, а отдавна не беше. Дано не тръгне до края на седмицата и да си изчакам секциото  Praynig. А и коремът ми беше почти постоянно твърд.

Албена, направо ти завидях като разказваш къде ще раждаш. Е, голяма мизерия в тия големи болници, самата обстановка една такава подтискаща , едвам изтраях сутринта, всичко ме плашеше, хем че вече съм била там  Rolling Eyes.

Аз нали ви споделих , че не се мажа  Embarassed, та реших от няколко дена да наваксам , а то какво стана -  почна да ме сърби. Май си ми беше по-добре кожата като не се мажех, така че спирам.

Ая, това е голям напредък, поздравления.

Somebody
, много е важно , че си намерила добър педиатър, който ти вдъхва доверие.

Аз в тези жеги не мога много да мисля, но ще следя залаганията  smile3502.

Гъди, и мен така ми се изтъркулва бебето , зависи на коя страна съм легнала.

# 82
  • Мнения: 69
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ, КОИТО СА СТАНАЛИ МАМИ ТЕЗИ ДНИ! ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ!!!

Много весело станало тук с тия залагания Simple Smile И аз бих се включила, ама хич ме няма. Но имам някакво усещане, че Гъди ще роди на термина си Simple Smile Дотук съм с хазарта  Laughing Нещо не мога да се организирам и не ми остава време за форума. Не знам как Феникс успява с три деца!!!???!!!  newsm78 #Crazy


somebody, д-р Панова е невероятен човек. Аз съм силно впечатлена и благодаря на Ая, че ни я препоръча!

Никол вчера преживя първата си среща с коликите и беше мъчително да я гледам как я боли и плаче. Но с Еспумизан и с малко масаж по коремчето нещата се оправиха и спа непробудно.

Сватя Близначкова, мерси за инфото за количката!   Hug Свързах се с жената и на 15-ти ще се сдобием с Ариа-та Simple Smile

Франчиии, виждам, че очакваш събитието ДНЕС Simple Smile (или е било за вчера? Rolling Eyes), но искам специално да ти пожелая да е леко и безболезнено   Heart Eyes И да ми пишеш и на мен, когато се случи!  Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 1 924
KaterinkaM,много неприятно да чуя за коликите!Още повече,че си мислех,че до 1 месец ако не се появят,може и да няма въобще Rolling EyesТова ми беше надеждата,защото моите още нямат,а батко им го започнаха от 7мия-осмия ден...Уф,дано бързо й минат на Никол! Hug

Яско нещо се дърпа сутрин,като го водя на ясла.Явно още му е пресен спомена как го оставих за 1 седмица,докато раждах,и го е страх милото да не би пак да го зарежа Blush

Имам да довърша една работа,а няма на кого да оставя бебетата Crazy-май ще си ги нося с мен в слинга,обаче не знам как ще се кърмим,ако огладнеят през това време...

# 84
  • Мнения: 9 814
Франчиии, виждам, че очакваш събитието ДНЕС Simple Smile (или е било за вчера? Rolling Eyes), но искам специално да ти пожелая да е леко и безболезнено   Heart Eyes И да ми пишеш и на мен, когато се случи!  Heart Eyes

Катеринка, а дано! От твоите уста в божиите уши. Ние тук неродилите просто си залагаме и се шегуваме коя кога ще роди.

# 85
  • Мнения: 78
Ох, и аз да се оплача от безсъние и постоянно ходене до тоалетна. Снощи пийнах една бира и накрая ми идеше да си легна в тоалетната. Имам и постоянни сърбежи, за щастие си нямам нови стрии, само старите от преди 20 години на задника.
Франческа, стискам палци за леко раждане, ако е тръгнало. 10 юни е хубва дата!!!
А за болницата, наистина ми хареса. Само това име Дупница ме притеснява и дали детенцето след време няма да ми се сърди Laughing Първото родено в Благоевград, второто в Чикаго, а третото в Дупница. Да взема да я кръстя Сашка, на Сашка Васева-дупнишката Мадона Laughing

# 86
  • Мнения: 35
Ха добър ден. Сега се прибрах от ЖК. Май всичко ни е наред newsm78, тонове,размери,килограми. Пак не дадох на док да ме прегледа на стола, защото още с влизането  в кабинета й ме предупреди да не раждам от петък до неделя, че щяла да отсъства. И аз затова не и дадох да ме бърка, защото ще вземе точно тогава да стане нещо, а аз не искам при друг да раждам Crossing Arms
Иначе каза че ако не родя до вторник /когато ми е термина/ да отида в сряда на ЖК и ще се уговаряме кога да ме приемат - дали на същия ден или на следващия. Каза също, че нямала да ме остави да преносвам дълго време - най-много 2 дни Peace

Алиен, ти най-точно си ми предсказала раждането. И аз си залагам на 17-ти, ама да видим Laughing

Честита дъщеря на Elde!

# 87
  • Мнения: 57
Първото родено в Благоевград, второто в Чикаго, а третото в Дупница. Да взема да я кръстя Сашка, на Сашка Васева-дупнишката Мадона Laughing

Албена, стига де... Много важно кой къде.

Няма да ти се сърди Simple Smile   Третото дете е мъдро и разбрано!   Wink

Според мен няма смисъл да правим списъци. Повечко сме тумбаците, вижда се, та да си чакаме реда.

Gydelichkova, моя юнак отдавна го люлея така нощем. И като се завъртя, известно време мачка като коте на полегналата страна, сигурно докато се намести.  Joy

# 88
  • Мнения: 989
Феникс, и ние вчера бяхме за пръв път с къси дрешки. Аз, обаче, сложих и чорапки,че ме беше страх да не го простудя. До 2-3 дена ги махам и тях. И нашата кака като тръгна да си върша някоя работа, плаче и иска да идва с мен. А това никога не е било. Та и аз си мисля, че е от раздялата покрай раждането.

Мен пък от вчера ме е почнал апандиситът. Не можах да спя цяла нощ. Бяха страшни болки. То като раждах не беше такова чудо. Иначе бях на доктор преди да забременея относно тези болки и ми казаха, че ми се прищипвал някакъв нерв и се дължало на това.Но през нощта имах и Т 37,2, което ме навежда на мисълта, че има някаква инфекция. Сега сечувствам по-добре и мисля да не ходя на лекар, да не вземат да решат да ме резнат.

Хайде останалите бременлийки, стягайте се и раждайте вече  Hug

# 89
  • Варна
  • Мнения: 2
ЗДРАСТИ БРАТСТВО, БЪРЗАМ ДА ВИ СЪОБЩЯ СУПЕР НОВИНИ:

 ДНЕС 10.09.09  КЪМ 11ЧАСА, ПОЧТИ ЕДНОВРЕМЕННО ПРЕЗ 2МИН., СЕ РОДИХА КАТЕРИНА С МЕРКИ 2850ГР. И 49СМ НА МАМА МИХАЙЛОВА И МАГДАЛЕНА С МЕРКИ 4100ГР. И 52СМ. НА МАМА VANNY_76. ЩАСТЛИВИТЕ МАМИ СА В ЕДНА СТАЯ И КАЗАХА, ЧЕ СЕ ЧУВСТВАТ ДОБРЕ.

ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ ПРИНЦЕСИ И ДА РАДВАТ МАМА И ТАТИ.  Hug

Дано съм написала всичко правилно, че много се вълнувам.

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 12:31 от gamby

Общи условия

Активация на акаунт