Отговори
# 225
  • Мнения: 427
Здравейте момичета и момче!Благодаря ви за милите пожелания,не можете да си представите колко ме развълнувахте.Днес е първото ми влизане при вас от няколко дни,имах повреда в компютъра.Има доста за четене,но това по-късно.Искам от сърце,да ви почерпя по случай моят празник.Надявам се да се получи.Хубаво щеше да е,ако можехме да се съберем някъде всички "на живо",......но  знае ли човек,може би някога....... Да направя своят опит.Заповядайте и да ви е сладко.НА ВСИЧКИ ОТ МЕН ,МНОГО  Hug      
   

http://www.segabg.com/online/IMG/2563/0271-large.jpg
http://www.phcdesigns.com/galleryIndexPage/food/images/baileys_DSC0019a.jpg
http://www.1001recipe.com/recipes/food/tropical_fruit_salad/trop … it_salad_main.jpg

Максимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела

Когато желаете да покажете дадено изображение в мнение, но изображението е с по-голям размер или обем, може просто да укажете линк към него - така, хората, които проявяват интерес ще могат да го видят без да се натоварва трафика на останалите потребители.
Изображения в мненията, неотговарящи на условията, ще бъдат замествани с техния адрес, указан като линк.

                    

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 12:34 от Дивиана

# 226
  • Мнения: 427
Честит Рожден Ден Мелани!Пожелавам ти от все сърце-здраве,щастие,любов и хиляди усмивки да озаряват твоето лице.
http://images24.snimka.bg/005462997.jpg
Марси-Честита годишнина.Нека твоят дом бъде изпълнен с много здраве,любов,щастие и усмивки.Пожелавам ти още поне 50години, съвместен живот с любимият мъж и семейство.      
http://www.edelweissbg.com/bg/products_pictures/r_001.jpg                                                   Ясмин-честита покупка на краченца.Сега ще пада бягане,започвате играта -"кой е по бърз-мама или аз?". Едни сладки патета за бебо от мен.
http://s4.rimg.info/8d01b2ed119538cbb31c2d342d6862a8.gif

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 12:35 от Дивиана

# 227
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 268

Честито на Мелани и Саида! Бъдете здрави, щастливи и много обичани! Весел празник!
Саида, страхотна почерпка!  bouquet

# 228
  • София
  • Мнения: 7 934
Честито на всички празнуващи.
То аз вече се обърках кой какво има, ама както и да е, поздравленията за всички, за които научих и за които не знам.

Те затова си ги харесвам аз тия теми щото има много празничност и тръпка в тях.

Първото зъбче, прохождането, първата думичка. Мдаааа...страхотни са тези моменти, незабравими са.

# 229
  • София
  • Мнения: 18 113
Саида, много хубави снимки с почерпка беше сложила, но както виждаш от редакцията на Дивиана, беше попрекалила с размерите... Peace
Момичета и Дядко, бях обещала виртуално пътешествие под формата на загадка, ето го и него... Peace


Държавата е доста живописна , намира  се на югоизточния бряг на Арабския полуостров.
Наемате си автомобил и шофирате  по скалисти червени канари, докато дълбоки каньони зеят под вас. Можете да се зачудите къде точно се намирате, ще ви подскажа - става дума за арабска държава с изключително чиста морска вода, назъбени върхове и малко на брой туристи, поне засега....
Достигате до град/можете да си помагате с карта при познаването му/ с 19000 жители, пристанище във въпросната държава. Градът се намира много близо до пролив, чието име също вие следва да отгатнете.. Градът е популярен с предоставяните възможности за  риболов. Предлага множество приключения от рода на  гмуркане с акваланг, планинско сафари и пътувания по море. В малкия център на града  можете да видите местни жени с разпуснати черни коси  да подреждат сергии.Мъжете пък носят интересно избродирани шапки.Често са съсобственици на  тамошните ресторанти, персоналът в които  е съставен предимно от преселници от Индия.Ще хапнете местно ястие от ориз и месо, а ще пийнете сок от авокадо.След като се наобядвате, можете да си наемете лодка за няколко часа и да посетите няколко по-малки островчета в близост, от които да имате възможността  да  се насладите на чудесния пейзаж от заобикалящите планини. Дано да имате шанс да видите делфините, които плуват наоколо.Делфините с гърбица могат да бъдат забелязани най-често в зеленикаво-сините води на подобните на фиорди заливи. На следващия ден можете да пътувате с акваланг до коралови рифове,  с доста  риба тон и баракуда. Чака ви и вътрешната част на страната.Стръмните скали в нея изглеждат наистина привлекателно.По стръмен път ще достигнето до най-високата точка в района, 2073-метров връх, който трябва да кажете  как се нарича.Съветвам ви да се изкачите и  по склоновете, обсипани със заоблени речни камъни, за да достигнете оазис, в който детелината цъфти не кога да е, а през зимата под естествен акациев покрив.Остана ви да познаете само името на оазиса....Ако го направите, получавате виртуален самолетен билет до столицата на държавата и ваучер за тридневно пребиваване в луксозен хотел в описания град-пристанище, в непосредствена близост до възстановена португалска крепост от ХVІІ век, която сега е превърната в музей.

Описанието на тази държава е подкана към една мама,която също отдавна не се мяркала насам, да се разпише...

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 13:00 от not stubborn enough

# 230
  • София
  • Мнения: 7 934
...
Момичета и Дядко, бях обещала виртуално пътешествие под формата на загадка, ето го и него...

Ама не е честно така. Аз като не съм ходил в Оман от къде да знам кой е градът ? Simple Smile

# 231
  • София
  • Мнения: 18 113
Да не мислиш, че аз съм ходила? Mr. Green
Идеята е по скрити в текста жокери да се намери нужното инфо на карта или в нета. Peace И преди сме си играли подобни игри, заниманието е приятно, ровейки човек научава доста нови неща. Wink

# 232
  • Мнения: 24
Само да ви кажа здрасти и сядам да чета че много сте писали и интересни работи а аз нали на 2 дена имам възможност да седна та сега ще наваксвам.  Hug на всички

# 233
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
not stubborn enough , поздравления за загадката-ето малко отговори:
градът е Кхасаб; проливът е Хормуз; Върхът е Джебел Харим (Jebel Harim) ;  оазиса Rawdah Bowl .Не знам как звучи на БГ.Пропуснах ли нещо?
И малко красоти от Оман:
http://travel.nationalgeographic.com/places/images/photos/photo_lg_oman.jpg
То си имаше подсказване от Дядко и от теб ,ама пак ми беше интересно. Тези задачки са много приятни   bouquet

# 234
  • Мнения: 85
Едно пиленце ми подшушна, че ме поздравявате и сте се сетили за мен, макар че, не съм влизала в темата цяла вечност. Благодаря на всички, а на Саида, специални пожелания. Да си изкара един прекрасен ден, за да може и годината пред нея да е същата.   bouquet

Имам много и най-разнообразни новини, но знаете не обичам много да се обяснявам във форума. Карам по накратичко, бизнес телеграфен стил.  Laughing Сега съм в България. Хич не ми се идваше, но реших, че е по-добре за момента. Е, това не ни пречи до септември пак да пообикаляме малко.  Peace

Пак правя сто неща наведнъж, спане минимално допустимо, сега съм и в едни преговори, та съвсем съм на педал. Чакам с нетърпение да дойде септември и да оправим програмата - Джой на училище, Мари на ясла. И в тази връзка сега търсим жилище, ще сменяме района, че не искам да разкарвам децата през цяла София. Краткосрочният план е поне година да сме тук. После ще го мисля.

Целувки на всички. Благодаря ви отново за вниманието. Hug Hug Hug

# 235
  • Мнения: 1
НСЕ, позакъснях малко и не можах да си поблъскам главата със загдката, но благодаря ти все пак за нея. Аз отдавна исках да те помоля да спретнеш нещо такова, но ти изглеждаше толкова заета, че ми беше неудобно. Радвам се, че вече си по-свободна.

Шилан, успех на делото! Дано наистина не се обърне нещо...в Англия имаше един случай крадец влиза през нощта в дома на някой човек, а той се защитил с нож, мисля, че леко наръгал крадеца. Познайте кой влязъл в затвора - този който си послужил с ножа, крадеца го осъдили условно, а какво прави в чужса къща през нощта това явно не е важно...

Аз ядох попара за закуска. отне ми месеци да намеря сирене, което да наподобява на българското и с голям кеф си спретнах една попарка.

# 236
  • Мнения: 24
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!!!
Въпреки че за първи път ги чувам- или може би съм ги чувала с ник-нейма им.
Жаси честит ти прощъпулник(тук така му казваме). Да са здрави и твоите крачета които ще бягат след малкото съкровище.
 Вчера моя мъж решил да ме изненада и да ми купи подарък newsm79 - прахосмукачка Joy - не че нямах нужда понеже старата беше по-скоро прахоразпръсквачка макар че е на около година и уж последните новости при прахосмукачките, но при мен не проработи както трябва  Grinning

 На всички лек и приятен ден

# 237
  • Paris, France
  • Мнения: 14 135
Привет,

Хич не ми се пише нещо. Мноуууу ме мързи и само като се чуя за парфюмки и подправки се надигам.

Много радостен и весел ден пожелавам на Мелани




Да си жива и здрава и много щастлива, Саида!



Шилан, успех на делото!

нотстъбърн, блазе ви за пътешествието! За мамата от държавата - и на мене ми липсва. А дано да дойде да се разпише. А ако решите да идете там, не забравяйте да се запасите с местни парфюмни масла!

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 15:49 от Nevena Virolan

# 238
  • Мнения: 550
Близначките ще ползват 50% отстъпка, т.е за двете общо 40 Евро, а каката ще бъде с цял билет.Т.е за 5-членното ни фемили удоволствито да се превозим дотам ще струва 160 Евро.

Уау, това е наистина евтино! И директен автобус, без прикачване  newsm10
Но забравих да питам колко време горе–долу се пътува, като се има предвид минаване на граници,  има ли опашки или големи проверки на багажа? Мерси предваително  Hug


Шилан, надявам се притесненията ви да се окажат неоснователни, и истината да възтържествува!  Praynig

# 239
  • Мнения: 3 804
нсе и беба  ще ви разваля малко радостта- след като прочетох цените ,ми се сториха невероятни,понеже до тук е 50 евро,та се обадих в офиса.От там моята позната каза,че момичето от офиса в София е звъняло ,явно след като НСЕ е говорила с нея за потвърждене на цените-та цял билет до Аман е не 40 а 80 евро,но се очаква скоро намаление с 10 евро-което все още се проучва като възможност.

катенце успех  Praynig

нЯКОЙ гледал ли е изкаването на Джими Картър от Газа-супер беше  bowuu ,повече няма да пиша,че ще си лепна нещо  Mr. Green

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 17:49 от мързел

Общи условия

Активация на акаунт