на море

  • 2 199
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
След средата на юли, когато водата е по-топла...и задължително в приемливите часове, под чадър, и слънцезащитен крем.
Лично аз предпочитам да ходим след 16.00, защото тогава слънцето започва да отслабва,.

# 16
  • София
  • Мнения: 44 115
Септември.

# 17
  • Мнения: 567
Ще ходим юни месец  Party

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 585
На мен ми беше интересно да прочета мненията ви. Мислех си за юли, но май греша.  newsm78

# 19
  • Мнения: 8 999
Аз самата, както и мъжът ми, предпочитаме да ходим на море от средата на юни до края на юли, а после и в началото на септември. Предпочитаме по-топло време, защото това означава и по-топла вода, в която децата може да киснат с часове. А край морето винаги е малко по-хладно, отколкото в който и да е град във вътрешността на страната ни.
През август не ходим, защото тогава водата е пълна с какво ли не - излизат медузи, водорасли, започват разни течения, които довличат и боклуци до брега. През август  по-често има бури, големи вълни.

# 20
  • Мнения: 3 695
Аз самата, както и мъжът ми, предпочитаме да ходим на море от средата на юни до края на юли, а после и в началото на септември. Предпочитаме по-топло време, защото това означава и по-топла вода, в която децата може да киснат с часове. А край морето винаги е малко по-хладно, отколкото в който и да е град във вътрешността на страната ни.
През август не ходим, защото тогава водата е пълна с какво ли не - излизат медузи, водорасли, започват разни течения, които довличат и боклуци до брега. През август  по-често има бури, големи вълни.
Съвпада с моето мнение. Peace

# 21
  • Мнения: 3 929
Когато имате възможност. Няма подходящ месец. Вярно е, че през май и септември не е така горещо, но все пак...По-важното е да ходите на плаж в часовете до 10,0 - 10,30 ч. и следобяд след 16,30 ч. През останалото време не е хубаво да го водите, защото е адска жега и само можете да навредите на толкова малко бебе.
Нашето семейство предпочитаме да ходим на море през август и началото на септември.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 064
За мен септември е най-добър. Водата още е топла, а навън вече не е голяма жега. Но и другите месеци са ОК. Моето бебе изкара първото си лято на морето от 18. юни до 23. септември. Юни е страшно слънцето, юли - август е най-голямата навалица. Преди да родя ходехме на море в края на август, началото на септември, докъм 20-24 септември, най-хубаво е след 15. Mr. Green

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Юни или септември .

# 24
  • Мнения: 288
Юни или септември . А през май водата е нечовешка ниска температура . Не ми се вярва някой от родителите изобщо да се изкъпе в морето , да не говорим за малко дате.

# 25
  • Мнения: 240
Аз да попитам за бременните дали важи същото като подходящи часове за плаж. А почивката вече сме планирали да е от 16.07 до 30.07м

# 26
  • Мнения: 493
Мисля,че юни или септември,защото няма да е огромната жега.

# 27
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Гласувах за юни, понеже и аз ходя винаги тогава. Вярно, че водата е по-студена, но в басейнче лесно ще се стопли.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 826
Края на юни началото на юли, но всичко си зависи от времето.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 064
Мисля,че юни или септември,защото няма да е огромната жега.

Юни слънцето е най-силно и си е жега.

Аз да попитам за бременните дали важи същото като подходящи часове за плаж. А почивката вече сме планирали да е от 16.07 до 30.07м

Важи, да, избягвай големия пек. Всъщност, в зависимост как се чувстваш. Ако ти е некомфортно на слънце - скрий се.

Общи условия

Активация на акаунт