на море

  • 2 201
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 650
Септември най добре, по- прохладно е , а морската вода е топла.

# 46
  • Мнения: 1 817
юни- мръсотията по плажовете и водата не е толкова голяма и слънцето все още не е много силно.
Но ако се спазват часовете преди 11 и след 16.30ч. +слънцезащитен крем може и цяло лято, ако плажът е чист/което почти не се среща / Rolling Eyes

# 47
  • София
  • Мнения: 5 079
Водили сме сина ми - юни (с бабата и дядото),  ние - края на август, началото на септември.
Смятам, че това е най - подходящото време, малко извън лудницата на сезона. Peace

П.С. Залагам все пак на м. юни. Не е толкова горещо (по правило) и морето е все още чисто. Peace

# 48
  • Мнения: 9 439
Гласувах за август.За тогава сме се и насочили-към края.

# 49
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 541
живеем на 15минути от морета ама още тази година не сме го водили.Мислех тругата седмица да отидем.
като знам какво суетене е направоооо  ooooh!

# 50
  • Мнения: 11 607
Месеца е без значение, важно е да се пазите от слънцето и жегите. Peace

# 51
  • Мнения: 2 011
Юни или септември.През другото време не ми пречи жегата,а това че всички българи се юрват точно юли-август да почиват и в моя роден град става един ужас  Tired

# 52
  • Мнения: 165
Миналата година ходихме юни на море.Тогава беше на 5 месеца и се прибирахме към 12ч. от плажа и след обед пак.Избягвахме силното слънце.Не е имало проблем. Peace

# 53
  • Мнения: 9 481
Лятото се измести...вече юни е достатъчно горещ за море, а септември е по-дъждовен и хладен от преди..
От 6-7 години ходим винаги от 20 юни до някой юли..според зависи, и винаги времето е било ок Peace При това на северното черноморие.

# 54
  • Мнения: 1 372
Мисля че към средата на август, когато слънцето вече не е толкова силно.

# 55
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Ние мислим септември да отидем тъкмо бебка ще е на 5 месеца  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт