Постове от кои никове не пропускате да прочетете

  • 11 421
  • 163
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 217
Деси, ти Лиска ли си-признай Simple Smile Тя навремето ме насоса да уважавам свекървата, но иначе наистина не беше лоша и " черпеше " с вълшебни парчета. По местожителството съдя, че може ти да си тя Simple Smile
Nino, кое налага да ги четеш ?
Zolla , и ти с този подпис ме " грабна "-помислих, че свеки пише във форума Mr. Green, а и с тези аватари... Heart Eyes
Марадона го чета, когато не се опитва да влезе в образа на " Аз съм пътят, и истината, и животът ! ", с марковите си пликчета за играчки и обувките за 1000 евро. Зарежда ме позитивно, еле с култувото: " нама муна " на Императора Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 2 623
Преди четях Лиса с голям кеф  Hug Липсва ми  Sad

Имам предложение към модераторите: има аватари, които е редно да бъдат извадени от употреба.
ПО аналогия с NBA. Чикаго Булс примерно, извади 23-ти номер завинаги. Защото е свещен...


Подкрепям с 2 ръце  Peace

Мина също ме кефи, но и тя се изгуби  Sad
Марадона и Сопранов ъфкорс  Flutter
Спама като цяло няма как да не чета  Mr. Green
Всеки пост на Татт при заключване на тема  Peace
КЛОНКА, Кейс и Дона. Последните две пишат малко,
но казват много  Hug
Тортуна пиле жопан има невероятен изказ  Peace
Охххх, знам, че има и още, но утрото е по-мъдро от вечерта  ooooh! Mr. Green

# 17
  • Мнения: 298
Не случайно казах,че хайдут велко ме кефи. Най-вече с определението си за ивонска и за някои другия мнения,разбира се  Laughing

# 18
  • Мнения: 298
хайдут велко,забравих да отговоря на въпроса ти относно Лиска. Мислиш ли,че Лиска изглежда като мен-затлъстяла,с дебел задник,проскубана блондинка тежаща 105 кг,която поглъща всичко което й се изпречи на пътя  Wink? Боже,божеее колко наивни са някои хора-приемат казаното за чиста монета  Laughing. Е,поне се позабавлявах с тези хорица в някои теми,за съжаление вече заключени   Whistling

# 19
  • Мнения: 1 217
Деси, дано не е само с това, защото не се гордея с това си определение и мисля, че във всеки човек има по нещо добро. Просто ми писна да ме хапят без никаква причина и изневиделица, това е. А на определения по чужд адрес не вярвам, особено ако определящите не познават човека, който категоризират.
Добавям Magesta  Hug

# 20
  • Мнения: 298
Деси, дано не е само с това, защото не се гордея с това си определение и мисля, че във всеки човек има по нещо добро. Просто ми писна да ме хапят без никаква причина и изневиделица, това е. А на определения по чужд адрес не вярвам, особено ако определящите не познават човека, който категоризират.
Добавям Magesta  Hug

хайдут велко,точно заради това написах,че не само заради определението за ивонска те харесвам. Допадат ми и други твои мнения. И точно заради тези безпричинни заяждания към някой си,реших и аз малко да се позаям  Wink

# 21
  • Мнения: 2 829
много са,имам си любимки Laughing
КЛОНКА,Бианка,разбира се Heart EyesПалавата монахиня,
АЗИ ,Как Сийка...НиноТино....
на Селтакис постовете ми харесват,Марадона
сутрешните обзори на Сопрано- Laughing
Калин@,
ще добавям

# 22
  • Мнения: 5 462
Марадона разбира се  . PeaceСпецифично и страхотно чувство за хумор  .  Crazy
Има и други разбира се , ще пиша по късно .

# 23
  • Мнения: 5 370
Това поредната тема "с кого обичам да играя в пясъчника" ли е? Mr. Green
Ако е така-да споделя, че обичам да чета Ази и Ивонска.
Обичам и diary формАта на "Споделете".

# 24
  • Мнения: 1 849
Кака Сийка, Вълка и  Labrador, никога не ги пропускам... Но като цяло чета всички.  Hug

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 09:05 от migito

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
На Как'Сийка  bouquet Винаги знае какво да каже и то на място и навреме.

# 26
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
ППП Пу деба  сега трябва да си отворя още една бира.

 Joy Спал ли си тази нощ?

Любов от пръв постинг ми е Как`Сийка. Heart
Любов от пръв ник нейм  е Хули. Heart
Никога не пропускам Пасинет, Марадона, Вълка,
Палавата монахиня, Бутински, Руска Яйцеочева,
Олимпия, Клонка, Бианка, Минзухар  cheers

# 27
  • Мнения: 24
Никога не пропускам да прочета собствените си постове. Препрочитам ги по няколко пъти и им се любувам!...Е, няма толкова смислени постове, просто и това си е!  Peace

Иначе обичам да чета и КЛОНКА  Hug

# 28
  • Мнения: 593
Руска и NikiFin най-вече.  Laughing (това съм го писала и в другата тема за целуване на задници)
Също обичам да чета К-А-М, Как' Сийка, azaf.

Не пропускам: foreplay, firebird, palavata monahinq, Малката госпожица Мърморана, ЕлиТ, Val;
Andariel и xenia - винаги ми е интересно какво ще напишат.

Умишлено не споменавам никовете на момичетата, с които се познаваме лично - техни публикации също не пропускам.

# 29
  • Мнения: 6 029
Експрес...
И Татти. Но след него не мога да пиша.
И Сопрано, разбира се.  newsm20

Общи условия

Активация на акаунт