А блузки и потничета за лятото няма ли да има?

  • 47 793
  • 1 458
  •   1
Отговори
# 105
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Днес малечко беше с кърмаческата от кака си, от първата колекция, която Бу и Мяу правиха, не помня през кое лето господне, онези с ЛЛЛ логото и надпис "Щастливи майки, кърмени бебета". Бяхме на доктор и той я загледа: "Я, тук някаква кърмаческа организация, ние защо нищо не знаем по въпроса" Е, вече знаят. Laughing

# 106
  • Бургас
  • Мнения: 723
правда_z    bouquetБлагодаря,че се сещаш и за такива като нас Grinning
Не че не си носих и зимните блузки/ние имаме еднакви/,
половината ми познати се изредиха де ме питат:
-Ама нали не се кърмите,защо е с такъв надпис?
аз кротичко отговарях:
Щото така искам Wink или Подготвям се за следващото Laughing

# 107
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 863
Днес малечко беше с кърмаческата от кака си, от първата колекция, която Бу и Мяу правиха, не помня през кое лето господне, онези с ЛЛЛ логото и надпис "Щастливи майки, кърмени бебета". Бяхме на доктор и той я загледа: "Я, тук някаква кърмаческа организация, ние защо нищо не знаем по въпроса" Е, вече знаят. Laughing

2006-та Grinning
Аз си имам 2 потника от нея с лого и този надпис Simple Smile Само дето сега не мога да ги нося, де Blush (освен като къс топ)

# 108
  • Мнения: 2 274
Оххххххх, хванах темата овреме тоя път  Mr. Green! И аз искам блузки, нищо че от 2-3 месеца вече не е кърмаче. Блузката, която му купих през зимата е опропастена. В яслата не му сложили лигавник /той по принцип рядко се капе/ и той така се беше олял с доматена супа... Имам чувството, че нарочно лелките са го заливали, за да не им го водя вече облечен с нея. Опитвах с какво ли не да изпера петната, обаче не се махат  Confused.

# 109
  • Мнения: 42
Татковците вече са трайно зарибени, моя мъж само с такава тениска ходи  Mr. Green

Ще дам на моя мъж да прочете темата и да види, че има и други като него, които си носят тениските.  Mr. Green

Включвам се и аз  PeaceМакар че кърмя само от месец и половина нашия татко е супер горд от факта и се хвали навсякъде  JoyТака че чакаме с нетърпение колекцията Laughing

# 110
  • Мнения: 1 410
http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2227711 - сега вече разбрах защо по математика бях толкова слаба .Ами кърмена съм около 8-9 месеца само ,тюууууу.... Whistling

# 111
  • Мнения: 319
И нашето семейство ще се включи в поръчването и носенето на блузки Simple Smile
Виждам, че доста дами са за по-дискретни надписи и символи - аз също Simple Smile
Миналата година обаче (когато станах майка и кърмачка), надписа "денонощен млечен бар" ми се струваше най-остроумното и смислено описание на цялата идея и дейност  Laughing.
Та, може би майките, които са по в началото на кърменето предпочитат по-веселите и закачливи надписи. Но предполагам ще има за всеки по нещо. Е, без 15 цвята и модела, сигурно...  Laughing

# 112
  • Мнения: 622
И аз се записвам тук! Зимната колекция беше супер!  Peace

# 113
  • Мнения: 8
Сакън и аз да не изтърва,че тъкмо се кърмим и ще сме актуални с новите дрешки   Sunglasses

# 114
  • Мнения: 8
Страхотно бих си поръчала поне две, да не говорим за приятелките ми, на които бих подарила с удоволствие. Нямам търпение да видя колекцията

# 115
  • Мнения: 344
аууу, за малко да ви изтърва Crossing Arms
нашият татко с кеф си носи тениската Wink но моля, не пропускайте и останалите членове този път - обещахте, че ще има за батковци, каки, баби и т.н. Mr. Green Laughing ...нашият батко се чувстваше малко пренебрегнат зимата Confused

# 116
  • Мнения: 2 022
Ей, най-сетне и аз да се запиша навреме. Досега две кампании изтървах поради хронична разсеяност.
Много ми харесват моделите от миналата година (потничета и тениски) и надписите от зимната колекция, както и  идеите за стикери за кола и сенници. Хубаво е да има и за по-големите деца - те са или бивши кърмачета, или братя и сестри на настоящи кърмачета.
А, и чантите са страхотно попадение.

Поклон за труда на Шаманката и екипа й.
   bouquet

# 117
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз намирам приложение и на закачливите надписи, и на дискретните. Предвид дългия ми кърмачески стаж, имам от всички колекции. Фук! Закачливите и натрапващи се ползвам за консултации и посещения при педито, да видят другите майки, да разпитат. Особено, когато сме с еднакви с двете деца, правим огромно впечатление. Затова ми се ще, поне от един вид да има еднакви и за деца, и за майки, и за татковци/евентуално/.

# 118
  • Мнения: 2 022
Микки, много добра идея - майките и децата с еднакви блузки.  Peace

Докато приспивах щерката (със сукане, разбира се), ми дойдоха някои идейки:

За стикер на колата: може да се използва изображение на майка, която кърми легнало в скута й дете (нещо подобно на маркера от лентичката за кърмене в подписа ми, но по-опростено). Формата е такава, че добре ще се впише в триъгълника на стикера, а отдолу може да се постави надпис - "Кърмаче в колата" или "Внимание! В момента ме кърмят!" или нещо такова.

По отношение обвързването на кърменето с тазгодишната кампания и кризата, може да се сложи такъв надпис:

Ето мойта антикризисна програма - папкам млякото на мама!
Подпомагам бюджета на мама и татко - кърма си хапвам сладко!
И в криза, и в доволно време кърмата най-полезна е за мене!

Е, то си личи отдалеч, че мозъкът ми изтича бавно във вид на бяла течност, но пък поне да се посмеем.  Mr. Green

А иначе най-любими са ми надписите "Денонощен млечен бар", "100% кърмаче" и "... с подкрепата на Млякото на мама".

# 119
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Пролетна Фея, за стикерите - с логото на ЛЛЛ харесва ли ти? /в този час не намирам по-добре виждащо се/

Общи условия

Активация на акаунт