Къде в Бургас (18)

  • 41 643
  • 464
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 193
Момичета, някой да има за продаване запазена Peg Perego Uno или да има приятелка, която иска да се отърве от нея?

Аз имам позната, която продава такава количка, ползвана по-малко от година и много добре поддържана и пазена. Зелена е на цвят.

# 211
  • София / Виена
  • Мнения: 185
Мами,случайно да знаете къде мога да намеря часовници FOSSIL?Мерси предварително.  bouquet

# 212
  • Мнения: 193
Енгибаров на Богориди, на ъгъла на пресечката за магазин Штъркел.

# 213
  • Мнения: 1 813
Като тръгнеш от ВХТИ, посока КАТ, където е автосалона на Мазда влизаш в дясно и караш по локалното до светофара. На 2 етажа е- горе ЗОРА, долу ДОМКО.  Peace

Перфектна !  Hug
Flutter Мерси!  Simple Smile

Дано ти хареса и хавлията и мисията да е изпълнена!  Hug


Супер много съм ти благодарна ! Сдобихме се с 4 хавлии - 2х най-големите, 2х средните + една възлавничка да си я сложа в колата като спинкам, и тя е на Sisley,мнооого мека  Heart Eyes

# 214
  • София / Виена
  • Мнения: 185
Благодаря ти Ина.  bouquet

# 215
  • Бургас
  • Мнения: 3 079
Супер много съм ти благодарна ! Сдобихме се с 4 хавлии - 2х най-големите, 2х средните + една възлавничка да си я сложа в колата като спинкам, и тя е на Sisley,мнооого мека  Heart Eyes
Завиждам!  Embarassed  Grinning неблагородно

# 216
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Малко късно ама да кажа и аз - Другата аптека Марешки е на бул. Демокрация от лявата страна на ІІІ-та поликлиника.

# 217
  • Мнения: 5 539
Къде правят кола маска на мъже, за ръце става въпрос?

# 218
  • Бургас
  • Мнения: 3 079
Лилита, Ники прави! Работи в салона на Триа (на последния етаж).  Peace

# 219
  • Мнения: 522
Момичета трябват ми координати на парти центрове, за да наема някоя агенция за ресторант.

Открих.

Последна редакция: пн, 29 юни 2009, 13:49 от paola2

# 220
  • Бургас
  • Мнения: 404
Здравейте. Виждали ли сте някъде да се продават дъждобрани? От онези найлоновите /или други, знам ли/, че баща ми ме "изяде"да съм му купела такъв "като ходя по магазините".

Последна редакция: пн, 29 юни 2009, 14:19 от sanimama

# 221
  • Мнения: 1 267
не мога да открия пл. Свобода. да знаете къде е?

Здравейте,
бихте ли могли да ми кажете къде в Бургас има аптека "Марешки"?


и в славейков, в 55 бл., вход С се пада май.

# 222
  • Бургас
  • Мнения: 145
Часовници фосил продават в магазина на ъгъла на Богориди и ул. Възраждане и в Трията на 1 ви етаж.

# 223
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
не мога да открия пл. Свобода. да знаете къде е?
чичко гугъл посочи градинката на хотел България както и общината

# 224
  • Мнения: 1 813
Дайте ми идея за фирма за преводи и легализация, за колко време се справят и цена на страница. Говорим  за английски език.
А ако има някоя мама, която работи в такава фирма, направо да ми пише на ЛС, че имам да превеждам един договор,а откровено ще се затрудня.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт