Къде в Бургас (18)

  • 41 617
  • 464
  •   1
Отговори
# 225
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
http://www.kaprizzi.com/
Лилита тук също правят кола маска на мъже. Peace

# 226
  • Мнения: 970
Здравейте. Виждали ли сте някъде да се продават дъждобрани? От онези найлоновите /или други, знам ли/, че баща ми ме "изяде"да съм му купела такъв "като ходя по магазините".



В магазинчетата по 1 лев Peace

# 227
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Дайте ми идея за фирма за преводи и легализация, за колко време се справят и цена на страница. Говорим  за английски език.
А ако има някоя мама, която работи в такава фирма, направо да ми пише на ЛС, че имам да превеждам един договор,а откровено ще се затрудня.  Peace
пак аз! На всяка манджа мерудия!  Mr. Green
Препоръчвам Виста! Много коректно работят и са бързи! Можеш директно по мейл да им пращаш каквото искаш за превод.
гр.Бургас, ул.Оборище 80А, тел/факс 056 824004, e-mail: vista_bs@abv.bg

http://vista-agency.mylivepage.com/

Aко искаш ми прати имейл, за да ти пратя ценовата им листа. Наскоро имах рекламен в моята служебна поща Peace от тях!

# 228
  • Мнения: 1 280
Дайте ми идея за фирма за преводи и легализация, за колко време се справят и цена на страница. Говорим  за английски език.
А ако има някоя мама, която работи в такава фирма, направо да ми пише на ЛС, че имам да превеждам един договор,а откровено ще се затрудня.  Peace
 

   Аз съм доволна от Пеки 056 84 51 36, 0888 45 11 37  Peace

# 229
  • Мнения: 262
Здравейте , момичета !

Можете ли да ме насочите в кои аптеки да търся козметиката LED ?

Мерси предварително !

# 230
  • Бургас
  • Мнения: 259
Търсим плавници за госпожица на 10 години. Други идеи освен срещу археологическия музей?

# 231
  • Мнения: 917
Търся ЛиДа  newsm78

# 232
  • Мнения: 594
Търсим плавници за госпожица на 10 години. Други идеи освен срещу археологическия музей?
Ритони спорт и още един спортен магазин (на ъгъла срещу Общинска банка -не знам как се казваше) - Не са проверени. Само идеи.  Peace

# 233
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 460
Ах не, аз също съм много доволна от Виста! Досега винаги  договори са ми превеждали и винаги са се справяли много добре и бързо!

# 234
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Здравейте , момичета !

Можете ли да ме насочите в кои аптеки да търся козметиката LED ?

Мерси предварително !
В аптеки Марешки, мъничко по-напред има описано къде има /Фердинандова, Славейков ...../

Дами, надявам се да не се отчете като реклама /който ме познава, знае, че работата ми не е свързана с търговията/, но съм безкрайно доволна от качеството и цените в магазин Salon /този под стоматологията, преди беше "Теди" за дамски облекла, а сега е за спално бельо. Купих си сатенен спален комлект /2 плика, две калъфки за възглавници, голям чаршаф/ + две нощници /лятна и зимна/ + ленена покривка за по-малко от 200 лв. /преди намалението само спалния комплект струваше повече/ Много съм доволна от цените и от качеството, виждам, че доста от вас са на вълна ремонти или пък са новодомци и реших да споделя  Hug Струва си да се разгледа ако търсите нещо за дома  Peace, което е и по-различно от Калогера и на доста добри цени

# 235
  • Мнения: 81
Здравейте момичета! Къде в Бургас продават продукти на Медела - помпи, шишета, биберони, протектори за зърна?
Мерси предварително!

# 236
  • Мнения: 262
В аптеки Марешки, мъничко по-напред има описано къде има /Фердинандова, Славейков ...../

[/quote]

Знам къде са , мерси  Simple Smile

# 237
  • Бургас
  • Мнения: 316
щастливка-мързелика,
макар и с малко закъснение  Simple Smile пожелавам ти да ви е здраво и весело порасналото момченце.
Можеш ли да споделиш как мина рождения ден в Смехотерапията. Благодаря ти предварително.  Simple Smile

# 238
  • Мнения: 970
Търсим плавници за госпожица на 10 години. Други идеи освен срещу археологическия музей?




В Пикадили Peace

# 239
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Здравейте момичета! Къде в Бургас продават продукти на Медела - помпи, шишета, биберони, протектори за зърна?
Мерси предварително!

В магазин Синди срещу механото

Общи условия

Активация на акаунт