СЕДМОКЛАСНИЦИ - изпитите!!!

  • 20 057
  • 383
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 754
Здравейте,

и моето момиченце само си взе бележката - едното училище е нейното - Мат а второто малко по-далеч, но училището не е важно - УСПЕХ НА ВСИЧКИ ДЕЦА, нека да се класират по първо желание, ... ако не им кажете че винаги има втори шанс... и всяко зло за добро ... и не се знае когато губим какво печелим и т.н.... извинете ме ...  newsm10
УСПЕХ и на мамите в съхраняване на нервите.  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 716
Дороти готово  Laughing

mamaGabi мислех го закачливо, обаче тая ни е най-сериозно-напрегнатата и отговорна тема. Затова е с !

Планирала съм си пълна програма за 19.06. - НОИ/НАП, социални служби - работа за по 3 минути с незнайно колко дълги опашки.
Бюрокращина. Но мога да се включа в едно кафе. В центъра  Whistling

# 17
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
БЕЛ и математика - в НФСГ. Някой друг там?
А иначе изпитите започват в 9 - в 8.30 трябва да са в залата.

Радвам се, че са ни разпределили в училище, което е на 20 минути път пеша от в къщи - няма да се тревожа за трафика и т.н.

# 18
  • Мнения: 310
И моята дъщеря е ходила сама, взела е входящия номер със себе си и по него са я намерили в една тетрадка и са й написали служебна бележка. И за двата изпита у-щата са далече и за сега нито едно дете от класа й няма да бъде в тези у-ща така са ги развърляли. По БЕЛ ще бъде в 32СОУ по мат в 13 СОУ.
М даа сериозно е, и става все по-напечено  Mr. Green стискайте зъби още малко. Кураж и успех на всички.

# 19
  • Мнения: 115
Донесена от вихъра, моят син е в НФСГ по математика; БЕЛ - в съседното 35-то.
Сега гледах на сайта на Регалия пробните изпити с разяснение на задачите веднага след това на 16 и 17 юни - мислите ли, че има смисъл от тях?
До сега не сме ходили там по никакъв повод и няма впечатление...

# 20
  • Мнения: 2 829
ей ,кога изписахте 2 страници

Скубиду--взехте ли разпределението

# 21
  • София
  • Мнения: 5 566
Честита нова темичка!  Hug

Късмет на децата!  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 22
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Мънки, не съм взела бележката, но вчера видях разпределенията и сме в различни у-ща от вашето. Дъщеря ми е в 18 и 19.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 262
отчет и от Варна взехме бележката , двата изпита са р различни у-ща. , поне едното у-ще . го познаваме защото там ходихме на пробен изпит .

А за разпределението ми казаха че са гледали деца от една у-ще. да нямат засичане на у-ще и стай .

УСПЕХ НА ВСИЧКИ  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 21 635
Хайде и аз да се запиша и да подкрепя изоставащия отбор на 3 детните.  Grinning

И аз съм разочарована от разпределението за изпитите... поне са Мат и Бел в едно - испанската. Далече ни е.
За из. изк. в- 1во.

Детелина честита ви радост! Да расте здрава и щастлива Моника!   bouquet

Моля и аз за теста на Регалия на  mizaharieva@abv.bg !

Днес са предавали учебниците, но  щерката се прибра с главоболие и заспа, та подробности незнам... имаше вариант да трябва да плащаме някои учебници,  щото и бебка ги "чете" , не можаха да бъдат опазени.

# 25
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Е Моренка,ти се появи!
До вчера Теди не знаеше кога ще се  предават учебниците.А днес вече беше приключил. Laughing
Какви са вашите желания?

# 26
  • България
  • Мнения: 2 164
 Знаток, благодаря за темата  smile3525

d_e_t_e_l_i_n_a 69 - честита радост! Да е жива и здрава внучката и да има късмет в живота! newsm51

 Докато успея да вляза в сайта, вие сте изписали две страници!
 Нямам никаква идея за служебната бележка, но девойката каза, че тя ще си я вземе... на мен не разчита!  Wink
 Забранявам песимистични настроения  smile3513. Ние сме тези, които трябва да подкрепяме децата, а не те нас!
От тук нататък - само позитивни мисли и ще успеем!   bouquet

# 27
  • Мнения: 258
Браво на Знаток за новата тема! smile3501
Успех на децата и спокойствие на мамите! thumbsup

# 28
  • София
  • Мнения: 1 355
И моето момче е в 35-то и НФСГ. Това ме радва, защото и двете училища са ни сравнително близо. Досега видях две мами със същото разпределение. Желая от сърце успех на всички ви!

# 29
  • София
  • Мнения: 257
Явно от нашия район няма никой от вас /31-во и 157-мо/.

Ангел днес е получил 4 по рисуване и мислех, че с това се приключва, ама не. Утре ще правят контролно по музика върху епохата на романтизма, Виенски класицизъм и епохата на барока. Ще ги изпитва и на пеене. Нищо, че утре връщат учебниците и часовете са намалени, абе въобще последен ден е. Вече ми е истерично смешно. Ей, луда работа.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт