ЮЛСКИ бебчета и мами - тема 50

  • 14 036
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 3 581
относно планираното секцио забравих да кажа  - и аз съм за да се качи на първа страница информацията, защото все пак се различава от термина - при мен напримен терминът е 11.07 а планираното ми секцио е на 06.07

# 286
  • Мнения: 4 473
nellyr, само тази снимка открих на въпросната ваничка. Има варианти като при тази на Cam до 6 месечна възраст и от 6 мес до 1 г, предполагам и след това.

djidjito, благодаря за инфото Hug, но наистина ми идва далечко - на другия край на София съм, жк Света Троица.
Още се колебая коя козметика да предпочета - тази на А-дерма или Веледа? Иначе е ясно, че най-масовата е на Мустела.

julsko bebe, останаха ми няколко вида бодита и жилетки да набавя (конкретно от най-тъничките, с дълго ръкавче - е, няма никъде или аз не намирам), гащеризончета - стандартни и тип `пижамка`, памучни одеалца - също по-възможност най-тънък вариант и т.н. Комплектите за изписване също. Имам чувството, че готовите такива са точно 3 модела, а аз искам нещо по-различно. Whistling
В магазин от А до Я в бл. 549 ходих да гледам количка преди 2 месеца, но ми се стори, че цените на друшките са доста надути. Или греша? Thinking
Ще трябва да прескоча и до Джъмбо, мда. Simple Smile

milasara, ти наистина нямаш сърце. Crossing Arms Едва преглътнах факта, че това лято няма да видя морето и любима Варна Cry, а ти....
Приятна почивка ти пожелавам! Hug Зара е страхотно име. Peace

# 287
  • Мнения: 9 093
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=405585.new#new - нова тема, сложих и малък списък с момичетата, които ще са с планувано секцио - който си има дата вече, да ми пише на лични, да го добавям Hug

Изчакайте да довършим 20 страница тук, после да пишем в новата тема Grinning

# 288
  • София
  • Мнения: 493
Здравейте,днес е много кротичко тук,явно повечето скитосват някъде  Mr. Green
Аз бързо се изморявам,като походя по-дълго и почват петите да ме болят  Crossing Arms  И почвам да се клатя като някой пингвин.
И аз съм се зачудила за тая козметика.Имам един лосион на Бочко,но исках и нещо по-хубаво да взема.Между Веледа и Мустела,май по-добре Веледа,нали  Thinking  Иначе шампоан имам и крем против подсичане.Сапун ще купувате ли?
Сега си пера дрешките на бебчо  Heart Eyes  Хем бяха много,а се събраха за една пералня.  baby_neutral
Оф нямам търпение за утре да взема количката със всичките и атрибути..  Rolling Eyes

# 289
  • София
  • Мнения: 3 581
да попитам за обиколниците - ще ги перете ли и как, защото мойте са като възглавнички и ми се струва, че ще се степат

# 290
  • София
  • Мнения: 493
да попитам за обиколниците - ще ги перете ли и как, защото мойте са като възглавнички и ми се струва, че ще се степат
И аз това питах преди време,да ще се перат,както почти всичко,към което бебчо ще се докосне.Само дето и аз мисля,че ще се сплескат,те отвътре нали са с нещо като вата? Освен ако отстрани нямат ципчета или копчета,за да се свалят  newsm78   трябва да кажат тези,които са си купили вече

# 291
  • Мнения: 1 208
Върнахме се от плаж- сложих Петя и тати да спят и почвам да готвя  Laughing
И на мен са ми казвали да неси излагам много гърдите на слънце,затова си седя саммо под чадъра и се мажа с  голям фактор.А когато искам да се попека ги покривам с нещо.Днес дори един човек дойде ими даде пакет Чипс ,защото съм била бремена. Най-много Петя се зарадва на това  Joy Ето малко снимки от плажа.Днес се преборихме със страха на Петя но само за басейна - още неможе да стъпи на пясъка.Веднъж се обърка,че като ревна пак  Laughing
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=12902712

Аз гърдите си ги мажа с Гармастан - миналата бременост пак с него ги мажех
Днес свекито докато ни нямаше дошла и ми изчистила всички прозорци,които изобщо не са малко.  Grinning
Обиколвиците ги пера и не са се слепвали

# 292
  • Мнения: 24
Стеф, извинявай, но все още опознавам форума и гледам малко на лудо  #Crazy Докторката каза момченце, ще раждам нормално в "Авис Медика" гр. Плевен.

# 293
  • Мнения: 0
да попитам за обиколниците - ще ги перете ли и как, защото мойте са като възглавнички и ми се струва, че ще се степат
И аз това питах преди време,да ще се перат,както почти всичко,към което бебчо ще се докосне.Само дето и аз мисля,че ще се сплескат,те отвътре нали са с нещо като вата? Освен ако отстрани нямат ципчета или копчета,за да се свалят  newsm78   трябва да кажат тези,които са си купили вече
аз лично ги изпрах и даже без да натискам ги минах с ютята да ги дезинфекцирам с пара... не се степват... хем аз взех на Вис виталис - български

# 294
  • Мнения: 755
Мами заповядайте в новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=405585.new#new    Hug Peace

Общи условия

Активация на акаунт